Secrets of Deep Meditatsioon – kuidas mediteerida sügavalt,

Home » Review » Meditation » Secrets of Deep Meditatsioon – kuidas mediteerida sügavalt,

Secrets of Deep Meditatsioon - kuidas mediteerida sügavalt,

Oled rõhutanud? Kas Ilmalik elustiili saada sulle? Kui teie vastus on jah, ja on olnud jah mõnda aega, on tõenäoline, et teil oleks palutud mediteerima. Aga meditatsiooni kõlab keeruline ja igav, eks? Siis miks nii paljud inimesed soovitame seda teha?

See on põhjus, miks – meditatsiooni ei ole harjutus, ülesanne või tegevus, kus rakendada oma meelt. See on riigi puhkamiseks. Nii sügav, et see võib olla sügavam kui sügavaima une saate kunagi. Selles olekus meelt on ilmselt ikka ja rahu – vaba mure ja ärevus, ja see on kui meditatsioon juhtub.

Tundub lihtne, eks? Tegelikult see ei ole. Põhjuseks on see, et me oleme nii sassi elus ja meie mured, et oleme koolitatud meie meeles mõelda pidevalt. Me takerduda ahelatesse mõtteid, ja see võtab kannatlikkust ja praktika rahulik meel ja sisestage selle riigi meditatsiooni.

Miks me ei Sisesta seisundi sügavale meditatsiooni lihtsalt?

See võtab jõupingutusi minna sügavale riigi meditatsiooni. Kui proovite, see on tõenäoliselt te tunnete, et ei ole selge, või kui te ei liigu kaugemale. Selle põhjuseks on vähene tähelepanu ja intensiivsusega. Sa ei saa aru, punkt sügava une meditatsioon, ja kuidas seda õigesti teha.

Meie meeled on kaks funktsiooni. Esimene neist on “teades”, ja teine ​​on “teeme.” Meditatsioon on kõike rahustav “teed” ja lõpetades vaikust hoides teadmata. “

Enamik inimesi alustama mõtiskledes ilma valmistada end selle eest. Sa ei pruugi aru saada, kuid valmistub tegu mitte ainult võimaldab teil vaikne meelt kergust, vaid ka muudab kogu rutiinne meeldivamaks.

Nii et siin on mõned vihjeid, mis aitavad teil rahulik meelt ja saada olekusse sügavamale meditatsiooni.

Tehnikaid, mis aitavad teil olekusse Deep Meditatsioon

ettevalmistamine 

Justkui mõtiskledes ei ole piisavalt kõvasti, valmistub see võib tunduda mammut ülesanne. Aga eksperdid ütlevad, et kui te valmistada oma keha ja vaimu, enne kui süveneda täieliku puhata, olete kindel, et on hea istungil. Nii et need on paar sügavat meditatsiooni tehnikat, mida saab teha, kui tõhustama.

1. rahulikult oma hinge ja keha

Hingus, meele ja keha on kõik omavahel. Kui teil lõõgastuda keha ja rahulik hingamine, meelt automaatselt rahuneb. Kui see juhtub, parasümpaatilise närvisüsteemi aktiveerimisel ning seetõttu stressireaktsioonide on reguleeritud.

 Easy Way 

Istuge meditatiivse poos ja hingata viis korda. Sa pead veenduge, et hingata nina ja hingata välja oma suust. Samuti hingetõmmet peab olema sügav ja pikk. Kui te hingata, siis tuleb teha ise teadlik käesolevast. Kui välja hingata, lõdvestuda kõik lihased kehas ja lihtsalt lasta minna. Lase oma muresid ja valu. Nagu sa seda teed, pöörama erilist tähelepanu oma keele, lõua, kõri ja otsaesine.

Õige viis

Peate harjutada mõned jooga asanas ja helgemaks keha. Võtke 10 minutit ja teha iga postituse oma täieliku väljenduse.

Need on mõned asanas mis aitab lõõgastuda meelt:

 1. setu Bandhasana
 2. Dhanurasana
 3. Balasana
 4. Adho Mukha Svanasana
 5. Ardha Matsyendrasana
 6. Uttanasana
 7. Supta Matsyendrasana
 8. Padmasana
 9. Shavasana

Kui olete harjutanud neid asanas, peate tegema mõned hingamise harjutused.

Sa pead veenduge, et kestus hingamine on pikem kui hingamine. Niisiis, kui te hingata neli sekundit, hingata läbi kaheksa. Võite proovida need aja kombinatsioonidega: 3-6, 5-10, 6-12, ja nii edasi. Veenduge hingata õrnalt. Oluline on olla mugav, nii et kuula oma keha nagu te minna.

2. Veenduge, meelt on õnnelik

Meie aju suurim agenda on vältida valu ja otsida rõõm. Niisiis, kui te valmistada ennast meditatsiooni, proovida ja luua tundeid rahulolu, stabiilsus ja turvalisus. Peate veenda oma aju, et kõik on hästi, nii et see ei ole rahutu.

Õnnelik meeles on vaikne ja järjestatud nii, et teie eesmärk peab olema muuta meelt õnnelik. See on, kuidas saate seda teha:

 1. Mõtle asju, mida oleme tänulikud.
 2. Kui teil on olnud hea meditatiivne kogemus, mõtle seda.
 3. Kinnitada endale, et kõik on hästi hetkel.
 4. Hea enesetundega pidevat paranemist ja kasvavat mis toimub.
 5. Kui sa usud Jumalasse, võite öelda palve enne kui mediteerima.

Otsi vaikne koht mediteerida, eemal oma telefoni, lemmikloomad, lapsed jne Kui mediteerida, on oma aega. Las igaüks umbes sa tead seda.

3. Määra oma kavatsustest ja kinnitused

Sa pead keskenduma oma kavatsusest enne süveneda meditatsiooni. See teeb imet teile. Sa pead olema tugev tahe, aga teha läbi sellega. Teie kinnitus võib olla nendel liinidel – “Järgmise X minutit, ma keskenduda vaid minu meditatsiooni. Ei ole midagi, et ma teeksin, ja ei midagi muud mul mõelda selle aja jooksul. Mind ärge häirida mind. Hakkan keskendudes nüüd. “

Määramine on võti meditatsiooni. Kui sul ei ole, siis ärge muretsege. Harjutamine teeb teile sobivaim.

tava

Nüüd, et olete valmis alustama oma meditatiivse istungil, need on mõned asjad, mida tuleb meeles pidada.

4. Saa distractions

Kuna algaja, siis on kohustatud saada segane negatiivseid mõtteid, kui sa mediteerida. Ärge suruge ennast mõelda positiivselt. Nõus nende mõtteid ilma kritiseerides ise. Kriitika on kahjulik, ja ei ole kooskõlas hea vaimu praktikas.

Ole õrn ise. See on teile, kes õpetas ise, et saada segane ja nii, sa pead andma oma meelt aega treenida olema keskendunud. Ole lahke ja kannatlik iseendaga.

5. Rõõmutse Kontsentratsioon

Kui kasutate objekti aitab teil keskenduda, seal tulevad ajal, kui teie arvates on natuke liiga keskendunud, et objekti. Ärge selle pärast muretsege. Just nautida kuidas stabiilne meelt muutub, sest see keskendub objekti.

Mõistus esmane funktsioon on otsida õnne ja autosõidu kaugusel valu ja kannatusi. Kui õpetada meelt, kuidas keskenduda, siis ka rong see leida õnne keskenduda.

Budism jutlustab, et õnn ja rõõm on kaks viiest tegurid meditatiivse imendumist. Kui sa õpid, et nautida oma meditatsiooni, meelt on väiksem rahutu.

Nii et kui teie kontsentratsiooni areneb ikka, kasutage fookuskaugus objekti. Kui see muutub stabiilseks, ei häiri see. Just jääda sinna, kus sa oled.

Post Practice

Meditatsioon ei lõpe, kui see lõpeb. Sa pead veenduge, et harjutada järgmisi punkte, et täita täielikult meditatiivse tsükli.

6. Tulge meditatiivse seisundi ettevaatlikult

Kui olete oma meditatsiooni, veenduge tulla seda õrnalt. Sa ei saa kiirustada, kui olete mõtiskledes. Lase oma meelt puhata. Saate liikuda oma kaela ja sõrmed kõigepealt ja siis õrnalt avada oma silmad. Õrn üleminek aitab teil kanda ja jutustama, et meditatiivse tunne oma elu.

7. Pen Alla oma mõtted

Pärast olete koos tava on üsna oluline teha teadmiseks, kuidas rutiinne oli. See Juua harjumus oma rutiinse ja siis ka aru, kuidas meditatsiooni ja meelt tööd.

Vastus neid lihtsaid küsimusi pärast iga sessiooni, mis aitavad teil paremini.

 1. Kaua ma istuda?
 2. Mida ma tunnen pärast meditatsiooni?
 3. Kuidas minu meelest reageerida samas olin riigi meditatsiooni?

Vastus kolmandale küsimusele võib olla üsna ebamäärane. Seega veenduge, et märkida üles asjad, mida mõtted tulid meelt, või kuidas sa tundsid, kui sa olid mõtiskledes. Samuti veenduge, et märkida üles, mitu korda sul segane, ja kui kaua võiks keskenduda.

Nüüd, kui sa tead  , kuidas seda teha sügav meditatsioon, mida sa ootad? Meditatsioon on kaunis kunst. See võtab praktikas ja visadust, kuid kui sa seda õigesti, siis on kindel, et teie elu tervikuna palju parem. Proovi seda!