Shanti jogos – Kaip daryti ir ko yra jos privalumai?

Home » Review » Yoga Basic » Shanti jogos – Kaip daryti ir ko yra jos privalumai?

Shanti jogos - Kaip daryti ir ko yra jos privalumai?

Būdamas taikoje yra geriausias dalykas įmanoma. “Shanti”, kaip žinote, yra sanskrito kalbos žodis, kilęs iš “Shantham” reiškia taiką ir praktikuojančių Shanti Yoga suteikia Jums būtent tai.

Tai nėra paprastas būdas, tai jūs. Mokymo apima vis fiziškai, psichiškai ir dvasiškai sveika. Pastangos yra visiškai verta, nors. Atsižvelgdama savo energijas sinchroniškai yra didelis, ir tai yra patirtis, kuri negali būti aprašyti žodžiais.

Smalsu išbandyti, yra ne jums? Mes turime viską, ko jums reikia žinoti apie tai, čia. Skaityk.

Kas yra Shanti joga?

Shanti jogos yra stilius sukurtas Shanti GOWAN, gerai žinomo jogos guru įsikūrusi Australija. Gimė ir užaugo Indijoje, ji yra gerai išmanantis su joga ir Ajurveda samprata ir nežymiai ją plėtoti Shanti joga.

Shanti jogos gydo fizinį skausmą ir mažina emocinių problemų. Tai holistinis gydymas ir atneša apie visišką sveikatingumo. Į viršų visa tai, Shanti jogos yra švelnus, lengvai ir paprasta.

Šis stilius veikia jūsų kūno, proto ir dvasios. Fiziniai aspektai metodo yra švelnus ir atsipalaiduoti pratimus, kurie sustiprins jūsų sąnarius, raumenis ir kaulus.

Po nustatymo fizines aspektus, jis veikia ant jūsų emocinė gerovė per meditaciją ir jogos kvėpavimas. Fizinės ir psichinės lygiavimas yra tai, kas daro Shanti jogos išsirikiuoja.

Shanti jogos yra kvėpavimas, jogos pozų, ir meditacijos derinys. Jis padeda gydant koncentruojant, sąmonės ir sąmoningumo kūno.

Visa tai, kartu su Ajurveda, daro Shanti jogos išsami ir geriausias. Paimkime į savo proceso išvaizdą.

Shanti jogos praktika

Shanti jogos praktika apima tris žingsnius, kurie išorinį joga, vidinis joga, ir neatsiejama joga.

išorinis Joga

Išorinis joga yra fizinis aspektas Shanti jogos. Jis susideda iš jogos pozų, kad sustiprinti savo kūną ir atverti savo core set. Jie jūsų kūnas lankstus ir jūsų galūnės judrus.

To tikslas yra padaryti jūsų išorinis kūnas sveikas ir tokiu būdu apsaugoti ir remti savo vidinį audinius.

Mokykimės apie kai Shanti jogos kelia toliau.

1. Bhujangasana (žemos Kobra Pose)

Bhujangasana arba Žemas Kobra Pose yra šiek tiek variacijos Cobra Pose. Čia ne ruožas, kiek jums padaryti COBRA Pose. Poza panaši į iškeltą galvą gyvate. Bhujangasana yra energizuojantis backbend, ir jums reikia laikykite jį taip ilgai, kaip jūs jaučiatės patogiai.

2. Bitilasana (karvė Pose)

Bitilasana arba Karvė Pose panaši į karvę poziciją, ir todėl taip pavadinta. Sanskrito žodis “Bitila” reiškia karvę. Bitilasana yra nuleidimo asanos ir veikia geriausiai, kai praktikuojama ryte. Laikykite kelti tol, kol jums jaustis patogiai joje.

3. Padmasana ( “Lotus Pose)

Padmasana arba Lotus Pose yra puiki sėdimoje padėtyje, kad taip pat yra tradicinis sėdi senovės Indijoje. Ši poza yra manoma, kad medituoti. Tai ryškesnis versija paprastas pritūpęs. Sėdėti tai, kaip ilgai, kaip jūs galite.

4. Vrikshasana (medis Pose)

 Vrikshasana arba medis Pose yra nuolatinis asanos, kad yra idealus įgyti pusiausvyrą. Ji praktikuojama su atmerktomis akimis, skirtingai nuo daugelio kitų asanų. Asanos yra panašus į medį laikysena. Laikykite kelti iki galite subalansuoti ant vienos kojos patogiai.

5. Adho mukha Svanasana (apačią, šuo)

Adho mukha Svanasana arba apačią, šuo Pose yra apverstas poza, kuri atrodo kaip šuo lenkimo pirmyn. Praktikos asan ant tuščio skrandžio anksti geriausių rezultatų ryte. Laikykite kelti tol, kol nėra trauka, ruožas, arba bet kuris kitas skausmas.

vidinis Joga

Vidinis joga gijimo ir stiprinti savo vidaus organus atleidus, plinta ir reguliuojant pranos tekėjimą per jūsų kūną. Ir tai daroma su pranajama, kuri yra jogos kvėpavimas.

Čia esate kontroliuoti įkvėpus ir iškvėpimas oro ir taip pat visiškai supranta procesą.

neatsiejama Joga

Neatsiejama Joga siekiama suderinti ir subalansuoti psichika ir rasti ryšį tarp kūno ir proto. Kai tai pasiekiama, sužinote jūsų sielos ir jos vietą didesniame visuotine dvasia.

Privalumai Shanti jogos 

 • Shanti jogos mažina stabdymų į Prana srauto ir padeda skleisti ją į kiekvieną centras, kiekvieną nervų galūnės, ir kiekviena iš jūsų yra ląstelienos.
 • Jis stiprina imunitetą.
 • Jis pagerina miego ir leidžia jums miegoti geriau.
 • Ji suteikia psichikos ramybę.
 • Shanti Joga pagalba išsaugojimas po operacijos arba chemoterapija.
 • Jis mažina kaulų ir raumenų skausmą.
 • Shanti jogos pagerina kūno lankstumą ir mažina kietumą.
 • Jis gydo psichosomatinių sutrikimų.
 • Ji siūlo efektyvus sprendimas svorio ir nutukimo.
 • Shanti jogos gali išgydyti ir išvengti fibromialgija.
 • Jis mažina aukštą kraujospūdį.
 • Ji padeda bendrų problemų, artritas, ir reabilitacijos.
 • Shanti jogos naujo energizuoja kūną ir kovoja nuovargį.
 • Jis stimuliuoja energijos cirkuliaciją organizme ir pagerina psichikos aiškumo.

Ekspertų atsakymai skaitytojams Klausimų

Galiu praktikuoti Shanti Yoga, o sveikstant po traumos ar operacijos?

Taip, bet tik pasikonsultavus su savo gydytoju ir jogos mokytojas.

Ar Shanti jogos religinė?

Ne, Shanti jogos turi dvasinius elementus, kurie padės jums geriau save.

A protinės, fizinės ir dvasinės gerovės derinys yra geriausias būdas gyventi ir tada, kai yra išbandyta ir patikrinta metodas lengvai prieinama, kad gali padėti jums tai pasiekti, jūs turėtumėte gauti išmokti ir iš karto ją praktikuoti. Padaryti Shanti jogos iš jūsų gyvenimo dalis, ir jūs will not regret it. Tęsk.