Shanti Jooga – Kuidas teha ja mis on selle eelised?

Home » Review » Yoga Basic » Shanti Jooga – Kuidas teha ja mis on selle eelised?

Shanti Jooga - Kuidas teha ja mis on selle eelised?

Olles rahu on parim asi võimalik. “Shanti,” nagu te teate, on sanskriti sõna, mis pärineb “Shantham” tähendab rahu ja praktiseerivad Shanti Jooga annab teile just nii.

See ei ole lihtne meetod, mind sa. Koolitus hõlmab muutub füüsiliselt, vaimselt ja hingeliselt terved. Vaev on täiesti väärt, kuigi. Võttes oma energia sünkroonis on suur ja see on kogemus, mida ei saa sõnadega kirjeldada.

Uudishimulik proovida, kas pole? Saime kõike, mida vaja teada, siinsamas. Loe edasi.

Mis on Shanti Jooga?

Shanti Jooga on stiil välja töötatud Shanti Gowan, tuntud jooga guru Austraalias. Sündinud ja üles kasvanud India, ta on hästi kursis mõistega jooga ja Ayurveda ja tweaked seda arendada Shanti jooga.

Shanti Jooga paraneb füüsiline valu ja vähendab emotsionaalseid küsimusi. See on terviklik ravi ja toob kaasa täieliku heaolu. Et kõigele, Shanti Jooga on õrn, lihtne ja lihtne.

See stiil töötab keha, meele ja vaimu. Füüsilise meetodi aspektid hõlmavad õrn ja lõõgastav harjutusi, et tugevdada oma liigesed, lihased ja luud.

Pärast fikseerimist füüsilised aspektid, see toimib teie emotsionaalne heaolu läbi meditatsiooni ja jooga hingeõhk. Viimist füüsilise ja vaimse teebki Shanti Jooga eristuvad.

Shanti Jooga on kombinatsioon hinge, jooga poose ja meditatsiooni. See aitab paranemise kaudu kontsentratsioon, teadvuse ja teadlikkust keha.

Kõik see koos Ayurveda, teeb Shanti Jooga täielik ja parim. Võtame pilk oma protsessi.

Shanti joogapraktikat

Shanti jooga praktika hõlmab kolme sammu, mis on välimise jooga, sisemise jooga ja lahutamatu jooga.

Outer Jooga

Outer jooga on füüsiline aspekt Shanti jooga. See koosneb komplekt jooga kujutab, et tugevdada oma keha ja avada oma tuum. Nad teevad oma keha paindlikumaks ja oma jäsemeid vilgas.

Eesmärk on teha oma välimise keha terve ja seeläbi kaitsta ja toetada oma sisemise kudedes.

Olgem õppida mõned Shanti Jooga Poosid allpool.

1. Bhujangasana (Low Cobra Poseerige)

Bhujangasana või Low Cobra poos on kerge variatsioon Cobra tekitada. Siin ei venitada nii palju kui te teete Cobra tekitada. Kujutada sarnaneb tõstetud peaga madu. Bhujangasana on energilise backbend, ja sa pead hoidke seda nii kaua, kui te tunnete mugav.

2. Bitilasana (lehm Poseerige)

Bitilasana või Cow Pose sarnaneb hoiak lehma, ja seega nimeks nii. Sanskriti sõna “Bitila” tähendab lehma. Bitilasana on põlvitades Asana ja töötab kõige paremini, kui praktiseeritakse hommikul. Hoidke poosi nii kaua kui tunnete mugav.

3. Padmasana (Lotus Poseerige)

Padmasana või Lotus Pose on ideaalne istuvas asendis, mis on ka traditsiooniline istub iidse India. See poosi eeldatakse mediteerima. See on rohkem väljendunud versioon lihtsad kükitama. Istuge nii kaua kui võimalik.

4. Vrikshasana (Tree Pose)

 Vrikshasana või Tree Pose on alalise Asana, mis on ideaalne omandada tasakaalu. Seda praktiseeritakse koos silmad lahti, erinevalt paljudest teistest asanas. Asana on sarnane poos puu. Hoidke poosi Kuni saab balansseerida ühe jala mugavalt.

5. Adho Mukha Svanasana (Allapoole Vastamisi Koera)

Adho Mukha Svanasana või allapoole suunatud Koer Pose on pööratud poosi, mis näeb välja nagu koer ettepoole kallutatud. Praktika Asana tühja kõhuga varahommikul parimaid tulemusi. Hoidke poosi nii kaua kui ei ole pull, venitada, või mis tahes muu valu.

Inner Jooga

Inner Jooga on tervendav ja tugevdada oma siseorganeid, vabastades, levib ja reguleerivad prana kogu keha. Ja seda tehakse praktika Pranayama, mis on jooga hingamist.

Siin on kontrolli sissehingamisel ja väljahingamine õhu ja ka täiesti teadlik protsess.

Integral Jooga

Integral Jooga eesmärk on ühtlustada ja tasakaalu psüühika ja leida seost oma keha ja vaimu. Kui see on saavutatud, siis saavad teada oma hinge ja oma koha suuremat universaalne vaim.

Kasu Shanti Jooga 

 • Shanti Jooga vähendab ummistuste Prana voolu ja aitab levitada seda iga keskus, iga närvilõpmete ja iga kiu oma olemuses.
 • See suurendab immuunsust.
 • See parandab une mustrid ja saate paremini magada.
 • See annab vaimse rahu.
 • Shanti Jooga abivahendid operatsioonist taastumine või keemiaravi.
 • See leevendab lihas-skeleti valu.
 • Shanti Jooga parandab paindlikkust keha ja vähendab jäikust.
 • See ravib psühhosomaatilised häired.
 • See pakub tõhusat lahendust kaalukaotus ja ülekaalulisus.
 • Shanti Jooga saab ravida ja ennetada fibromüalgia.
 • See vähendab kõrge vererõhk.
 • See aitab ühiste probleemide, artriit ja taastusravi.
 • Shanti jooga uuesti ergutab keha ja võitleb väsimuse.
 • See stimuleerib ringlust energia kehas ja parandab vaimset selgust.

Ekspert Vastused Lugejad Küsimused

Kas ma saan harjutada Shanti Jooga taastumiseks vigastuse või operatsiooni?

Jah, kuid alles pärast arstiga konsulteerimata ja jooga õpetaja.

Kas Shanti Jooga religioossete?

Ei, Shanti Jooga on vaimne elemente, mis aitavad teil paremini ise.

Kombinatsioon vaimse, füüsilise ja vaimse heaolu on parim viis elada ja kui on proovitud meetod kergesti kättesaadav, mis aitab teil saavutada seda, sa peaksid õppida ja praktiseerida kohe. Tee Shanti Jooga osa oma elust, ja te ei kahetse seda. Mine.