Shanti Yoga – Jak to zrobić i jakie są jego zalety?

Home » Review » Yoga Basic » Shanti Yoga – Jak to zrobić i jakie są jego zalety?

Shanti Yoga - Jak to zrobić i jakie są jego zalety?

Będąc w pokoju jest najlepszym z możliwych rzeczy. „Shanti”, jak wiadomo, jest sanskrycie słowo, które pochodzi od „Shantham” oznacza pokój i uprawiania Shanti Yoga daje dokładnie to.

Nie jest to prosta metoda, przeszkadza ci. Szkolenie obejmuje coraz fizycznie, psychicznie i duchowo nienaruszone. Wysiłek jest całkowicie warto, choć. Mając swoje energie w synchronizacji jest super, i jest to doświadczenie, którego nie można opisać słowami.

Ciekawy spróbować, prawda? Mamy wszystko, co musisz wiedzieć o tym tutaj. Czytaj.

Co Czy Shanti Yoga?

Shanti Yoga jest styl stworzony przez Shanti Gowan, znanego guru jogi z siedzibą w Australii. Urodzony i wychowany w Indiach, jest dobrze zaznajomionych z pojęciem jogi i ajurwedy i manipulowane go rozwijać Shanti Yoga.

Shanti Yoga leczy ból fizyczny i zmniejsza problemy emocjonalne. Jest to holistyczne lekarstwo i przynosi pełnego dobrego samopoczucia. Do góry to wszystko, Shanti Yoga jest delikatny, łatwy i prosty.

Ten styl działa na ciała, umysłu i ducha. Fizyczne aspekty metody obejmują łagodne i relaksujące ćwiczenia, które wzmacniają stawy, mięśnie i kości.

Po zamocowaniu aspekty fizyczne, to działa na swoją emocjonalnego dobrego samopoczucia poprzez medytację i jogi oddech. Wyrównanie fizycznego i psychicznego, co sprawia, Shanti Yoga wyróżniają.

Shanti Yoga to połączenie oddechu, jogi i medytacji. To pomaga w uzdrowieniu przez koncentracji, świadomości i świadomości ciała.

Wszystko to, w połączeniu z Ayurveda, sprawia Shanti Yoga kompletny i najlepszy. Rzućmy okiem na jego procesie.

Shanti Yoga Practice

Shanti joge obejmuje trzy etapy, które są zewnętrzne jogę wewnętrzną Jogi i integralną jogi.

zewnętrzna Yoga

Zewnętrzna joga jest fizyczny aspekt Shanti Yoga. Składa się on z zestawu jogi, które wzmacniają organizm i otworzyć swój rdzeń. Robią swoje ciało elastyczne i twoje kończyny zwinny.

Celem jest to, aby Twoje ciało zewnętrzna zdrowe, a tym samym chronić i wspierać swoje wewnętrzne tkanki.

Nauczmy się o niektórych Shanti jogi poniżej.

1. Bhujangasana (Low Cobra Poza)

Bhujangasana lub niski Cobra Pose jest niewielka zmienność Cobra Pose. Tutaj nie rozciągają się jak najwięcej zrobić w Cobra Pose. Stanowią przypomina podniesioną głowę węża. Bhujangasana jest energetyzujący backbend i trzeba trzymać go tak długo, jak czujesz się komfortowo.

2. Bitilasana (krowy)

Bitilasana lub Krowa Pose przypomina postawę krowy, i stąd nazwany tak. Sanskryckiego słowa „Bitila” oznacza krowę. Bitilasana jest asana klęczącej i działa najlepiej, gdy jest praktykowane rano. Trzymając pozę tak długo, jak czujesz się w nim komfortowo.

3. Padmasana (Lotus Pose)

Padmasana lub Lotus Pose jest idealny, że pozycja siedząca jest również tradycyjna praktyka siedzi w starożytnych Indiach. Ta poza zakłada się medytować. Jest to bardziej wyraźne wersja prostego przysiadu. Siedzieć w nim tak długo, jak to tylko możliwe.

4. vrikshasana (drzewo stanowią)

 Vrikshasana lub Drzewo Pose jest stały asan, które jest idealnym miejscem do pozyskiwania równowagę. Jest to praktykowane z otwartymi oczami, w przeciwieństwie do wielu innych asan. Asana jest podobna do postawy drzewa. Trzymając stanowią aż można równowagi na jednej nodze jej wygodnie.

5. Adho mukha Svanasana (skierowane w dół pies)

Adho Mukha Svanasana lub skierowane w dół Dog Pose jest odwróconym pozą, która wygląda jak pies zginanie do przodu. Praktykować asany na czczo rano do najlepszych wyników. Trzymając pozę tak długo, jak nie ma pull, stretch, lub dowolny inny ból.

Joga wewnętrzny

Joga wewnętrzna jest uzdrowienie i wzmocnienie swoich narządów wewnętrznych, zwalniając, rozprowadzania, regulującą przepływ Prana w całym organizmie. I że odbywa się poprzez praktykę pranajamy, czyli jogiczne oddychanie.

Tutaj jesteś w kontroli wdechu i wydechu powietrza, a także całkowicie świadomy tego procesu.

Integral Yoga

Integral Yoga ma na celu ujednolicenie i zrównoważyć psychikę i znaleźć połączenie między ciałem i umysłem. Raz, że zostanie osiągnięty, stajesz się świadomy swojej duszy i jej miejsce w większej uniwersalnego ducha.

Korzyści z Shanti Yoga 

 • Shanti Yoga zmniejsza zatory w przepływie Prana i pomaga w szerzeniu go do każdego środka, każdy zakończenia nerwów i każdą cząstką swojego istnienia.
 • Zwiększa odporność organizmu.
 • Poprawia snu i pozwala lepiej spać.
 • To zapewnia spokój psychiczny.
 • Shanti Yoga z odzysku AIDS chirurgii lub chemioterapii.
 • To łagodzi ból mięśniowo-szkieletowy.
 • Shanti Joga poprawia elastyczność ciała i zmniejsza sztywność.
 • Leczy zaburzenia psychosomatyczne.
 • Oferuje on skuteczne rozwiązanie w zakresie odchudzania i otyłości.
 • Shanti Yoga można leczyć i zapobiegać fibromialgii.
 • Zmniejsza to wysokie ciśnienie krwi.
 • Pomaga w problemach stawów, zapalenie stawów oraz rehabilitacji.
 • Shanti joga re-energetyzuje ciało i zwalcza zmęczenie.
 • Pobudza krążenie energii w organizmie i zwiększa jasność umysłu.

Odpowiedzi eksperta dla czytelników pytania

Mogę ćwiczyć Shanti Yoga podczas odzyskiwania od urazu lub operacji?

Tak, ale tylko po konsultacji z lekarzem i nauczycielem jogi.

Czy Shanti Yoga religijny?

Nie, Shanti Yoga ma elementy duchowe, które pomogą Ci lepiej samemu.

Kombinacja psychicznego, fizycznego i duchowego samopoczucia jest najlepszym sposobem, aby żyć, a gdy nie jest to wypróbowany sposób łatwo dostępne, które mogą pomóc w osiągnięciu go, warto uczyć się i praktykować ją natychmiast. Dokonaj Shanti Yoga częścią twojego życia, a nie pożałujesz. Trwać.