Sıcak Yoga Terleme Out Toksinler Real Truth

Home » Review » Fitness » Sıcak Yoga Terleme Out Toksinler Real Truth

 Sıcak Yoga Terleme Out Toksinler Real Truth
Sen Bikram yoga veya sıcak yoga diğer stilleri yaparak “toksinlerin dışarı ter” anlamına duymuş olabilirsiniz. Aslında, terim birçok aslında olmayabilir tıbbi faydaları ile pratiği bağlıyor başladıklarını kadar popüler hale gelmiştir.

Ter ve detoksifikasyon anlama

Vücudunuz kullanamaz ya ihtiyacı yoktur şeylerden kendini kurtulmak için kendi başına bir sistem ile sofistike bir küçük birimidir. Biz toksinlerin olarak bu şeylere bakın.

Karaciğer tarafından kırılmış sonra, bizim kan veya safra toksinler böbrek veya bağırsak yolu ile filtre edildi ve idrar ya da dışkı vücuttan. Bazı size şeye rağmen, ter gerçekten denklemin bir parçası değildir.

ter işlevi ısınmış edildiğinde vücudu soğutmak etmektir. Eğer overdressed veya özellikle sıcak yaz gününde olduğunda bu aktivite esnasında meydana gelebilir. Sonuçta, ter nedeni, en azından yararlı kabul yollarla, içeriğini etkilemez.

Ter esas olarak su ve eser üre miktarda, laktik asit, ve mineral oluşur.

Suyun dışında, sizin ter içinde ürünlerin hiçbiri değiştirebilir veya vücudun metabolik fonksiyonu geliştirmek için yeterince büyük miktarlarda atılır. Bir şey varsa o kolayca değiştirilmediği sürece, ter yoluyla aşırı sıvı kaybı zararlı olabilir.

ter atılır Hatta sodyum kadar çabuk o kanımızda sodyum düzeylerini üzerinde çok az etkiye cildini epitelyal sodyum kanalları aracılığıyla yeniden emilir.

Minimize Çevre Toksinler

Vücudumuz kirlilik ve havadaki pestisitler dahil her gün toksinler her türlü maruz, yediğimiz gıdalar ve deterjanlar ve kozmetik alanında koruyucu cildimizde yerleştirilir. bunlar vücut için kötü mü? Muhtemelen.

Fakat, bu etkileri hafifletmek için bir ter bazlı egzersiz asılsız olduğunu önermek. Bu ilk etapta kaçınılması gerekirdi şeye karşı önlem alabilirsiniz düşündürmektedir. Aksine sen maruz kalan kimyasallar, sağlıklı yemek yeme doğal temizleyiciler kullanarak ve üzerinde veya vücudunuzda yerleştirmek için plan herhangi bir ürünün etiketini okuyarak maruziyeti en aza indirmek “ter” için çalışırken daha.

Sıcak Yoga içinde Terleme Faydaları

sıcak bir yoga sınıfında “toksinlerin dışarı terleme” gelince, birçok kişi dün geceki martini ya onlar yemiş gerektiğini biliyordum biber peynir kızartması plaka kurtuluyorlar olabilir varsayımı altında yapacaktır. yoga hala faydalar sunabilir, bu işlerin ter yardımcı olmayacaktır olurken Gerçeği söylemek gerekirse,.

Fiziksel egzersiz tek başına tüketilen ettik kalori gelen yağ bazı yakmak yardımcı olacaktır. Ancak, sıcaklık sıcak yoga sınıfında gündeme edilmiş olması daha fazla yağ yakmak olacak anlamına gelmez. Daha ziyade, çevrenizdeki sıcaklığının bakılmaksızın yağ yakmak yardımcı olur sandalyeden egzersiz-alma ve çalışma intikal etmeden basit bir eylemdir.

Sıcak yoga diğer faydaları şunlardır:

  • Sen nedeniyle artmış kalp hızı ve metabolizma için daha fazla kalori yakmak için eğilimindedir.
  • Kol ve bacaklarda kan akışının kaslara daha oksijenli kan sağlayarak, artar.
  • Kas tonu ve esneklik geliştirilir.
  • Stres rahatlamış ve kendini daha iyi hissetmek edilir.