Simple Asanas mis aitavad teil vabaneda peavalu

Home » Review » Health » Simple Asanas mis aitavad teil vabaneda peavalu

Paljud meist ei ole huvitatud pealkirja meditsiin kapis algusega peavalu. Sellistel juhtudel on parem pea oma jooga matt asemel.

Kui peavalu läheneb oma energia voolab läbi, nii palju, et sa ei suuda keskenduda ülesandele. Kõik mida sa teha tahad on saada lahti sellest. Mõned peavalu kaasa surve ja koormuse silmad, kael, õlad ja tagasi. See võib kõik olla üsna väsitav. Sa võid ilmselt pop pill, mis ei ole tervislik, või rulli voodi enneaegne uinak, mis ainult häiriks oma rutiinist.

Mis põhjustab peavalu?

On palju põhjusi, siis võib olla peavalu. Peamine põhjus on aga see, stressi ja pingeid. Kui olete ületöötanud, siis kipuvad peavalu.

Intensiivse treeningu, hormonaalse tasakaalu, alandades östrogeeni, vastumeelsus teatud toitude (šokolaad, kohv, juust jne), migreen, pikk ja lühike nägemine – kõik need on levinumad põhjused, et valu peas.

Kuidas Jooga Abi ravida peavalu?

Kui peavalu on kõik, mida tahame teha, on leevendada, et stress. Kui olete teinud popping liiga palju tablette, harjutamiseks jooga on suurepärane valik. Paar rahustav kergitab koos hingamise harjutused, töötab väga hästi, et aidata leevendada valu.

Jooga on kaasasündinud võime leevendada pingeid koheselt. Samuti rahustab meelt ja suurendab vereringet. See on tõeliselt võimas looduslik vahend peavalu.

Kui peavalu põhjustavad tõttu pingeid õlgade, kaela ja tagasi, jooga õrnalt ulatub nende osad ja avab plokid, mis võimaldab tasuta vereringe ja hapnikuga oma peaga.

Jooga annab oma keha võimaluse aeglustada ja lõõgastuda, seega lihtsustades välja ärevus ja pinge, mis võib olla peamised põhjused peavalu. Kui keha rahuneb, oma peavalu õrnalt kaovad.

Jooga teeb kindel, et seal on piisavalt vereringe ja hapnikku ajju. Gravitatsioonijõud tagab, et teil on ainult kavatse alla kogu aeg, nii et veri ühendamise jalad. Jooga, lubate voolu minna vastupidises suunas, suunas aju, ja see on väga kasulik oma keha kord samal ajal.

8 Tõhus Asanas In Jooga Peavalu Relief

1. Padangusthasana

Padangusthasana on üks esimesi ja kõige elementaarsem jooga asanas õpid. See on lihtsalt, alalise edasi Bend, mis nõuab teil jõuda oma suure varba kätega. Kui painutada edasi, vere gushes alla oma peaga, muutes vereringe samuti piisavalt hapnikku. Teie peavalu langevad peaaegu koheselt.

2. Ardha Pincha Mayurasana

Ardha Pincha Mayurasana või Dolphin Pose, on üsna sarnane Adho Mukha Svanasana (võid ka harjutada Asana vabaneda oma peavalu). Kuid selle asemel, puhkavad oma kehakaalu peopesade, see toetub ta põlved. See asana annab selg ja kael hea venitada ja võimaldab ka verevoolu ajus. Korrapäratu ja lõõgastav venitada, et pump ekstra hapnikku on just see, mida ta võtab, et leevendada peavalu.

3. Prasarita Padottanasana

See asana on ka seistes edasi painutada. Sarnaselt Padangusthasana või Uttanasana (ka kasulik leevendada peavalu), seda poosi kaasneb täielik kordne kõht, mis võimaldab selg, kael, õlad ja pea kasu ülevoolav vere tõttu anti-gravitatsiooni painutada . See leevendab peavalu peaaegu koheselt.

4. Supta Virasana

Kui peavalu on stressiga seotud, peate veenduge, et olete lahti ja venitada oma selg ja õlad vabastada lõksus stress. See asana sätestab, et rahuldust stressi leevendav venitada, samas kui peaaegu koheselt leevendab oma peavalu. Lebamis Hero Pose kindlasti on kangelane päev, kui sul on peavalu.

5. Viparita karani

See asana ootab keeruline, kuid see on tegelikult taastava tekitada. See külvab mõttes rahu kogu oma keha ja vaimu. Kõik, mida vajame, on seina ja venitada. Ja ära läheb peavalu!

6. Paschimottanasana

Paschimottanasana on hämmastav istuma edasi painutada. See on üks parimaid jooga asanas peavalu leevendust ja ka lihtne poosi, et on hulk eeliseid. See asana rahustab aju ja vähendab stressi. Mõlemad on suured vallandab kui tegemist peavalu. Sa pead proovige seda järgmine kord teil on kohutav peavalu.

7. Ananda Balasana

Kui see seljavalu kiirgava kuni selg on peamine põhjus oma peavalu, siis tuleb samm tagasi ja lõõgastuda. Happy Baby Pose või Anand Balasana on ideaalne Asana aitab teil seda teha.

8. Shavasana

Lõpuks jõuab Shavasana. See on ülim Relaksant, mis annab teile energialaengu mõne minuti jooksul. Kas see on stress, valud, või mis tahes muu probleemi Shavasana on suurepärane lahendus kõik. Nii et järgmine kord sul on peavalu ja tunne täiesti tühi, võtta selle asana.

Oled sa kunagi mõelnud jooga peavalu maksuvabastust? Jooga on hämmastav praktikas, eriti kui sul on peavalu. See ravib probleemi juured ja teeb kindel, et see ei tagasilangus. Samuti, kui te tava jooga regulaarselt, siis võib kunagi saada peavalu üldse! Ennetamine on alati parem kui ravi.