Simple Jooga Poosid Burn kõik oma Belly Fat ühe kuu jooksul!

Home » Review » Weight Loss » Simple Jooga Poosid Burn kõik oma Belly Fat ühe kuu jooksul!

Jooga on uus fitness mantra, et paljud inimesed üle maailma on järgmised nüüd päeva. Jooga on teadus hoida oma keha ja sisemise hinge rahu. Jooga on tuntud oma kasu rahulik närve, stressi ja vaimu energia keha pahupidi. See aitab parandada vereringet, hapniku- voolu kehas ja parandab toimimist kõigi keha organeid. Jooga aitab vähendada kõht rasva ja annab teile trimmi kõhupiirkonda. Saate jälgida paar jooga tekitab heita need ekstra naela oma keha ja saada toonides üles midsection. Kerige leida mõned parimad ja lihtne järgida jooga tekitab:

1. Warrior Poseerige 1

Warrior kujutavad tugevdab oma põhilisi, selg ja reied ja aitab põletada kõht rasva. Tee oma jalad paralleelselt üksteist ja toob oma vasaku jala 90 kraadi. Lase oma parema jala viibimise sees ja välja hingata. Hoiame jalad sirged, tõsta oma käed üle pea ja viia need kooskõlla oma õla. Pöörake oma pea silmad fikseeritud randmel. Jälgi 10 kordust kummalgi küljel.

2. Warrior Poseerige 2

See jooga poos on kerge variatsioon sõdalane kujutavad ainult. Alustage harjutust sama tehnikat sõdalane tekitada. Selle asemel, et tõsta oma käed üle pea, siis tõsta oma käed teie külge, venitades neid max, laiendada väljapoole oma keha. Pöörake oma pea oma vasaku jala ja siis tagasi algasendisse. Järgige samu teisel pool. Jälgi 10 kordust kummalgi küljel.

3. Juhataja Pose

See poosi tugevdab oma selg ja tõmbab oma abs, reied ja tuharad. Sirged peopesad volditud ees oma nägu. Bend oma põlvi ja kükitama oma keha maha nii, et see tundub, kui sa istud serva tool. Tõsta käsi s üle oma pea ja proovida säilitada keha tasakaalu. Vajuta oma õlgadele maha ja kaare selg ja lase oma keha minna sügavamale asendis. Hoidke positsiooni 3-6 hingetõmmet, vabanemist ja jälgida 5-8 kordust.

4. Bow Pose

See poosi energises keha, parandab seedimist ja pingutab oma kõhu lihaseid. Lie oma kõhuga kohta jooga matt oma käed teie külge ja jalad välja sirutatud. Tõsta jalad ja painutage põlvi ja nende lähendamiseks oma peaga. Venitada tagasi oma relvad ja hoidke pahkluude kätega. Hoia positsiooni 15 kuni 30 sekundit ja tagasi lähteasendisse tagasi.

5. Pontoon Posture

See jooga poos tegeleb selg ja jalalihaseid, mis võimaldab oma keha kaotada kõht rasva. Lie selili, jalad välja sirutatud ja oma käed teie poole. Hingake ja tõsta jalad üles, varvaste ja jalad tunne venitada. Tõstke oma ülakeha moodustavad 45 kraadi ja lase oma käed jõuda oma sirutas jalad. Hoia positsiooni 10 kuni 15 sekundit ja käituksid 5 korda.