Sissejuhatus taastav Jooga

Home » Review » Yoga Basic » Sissejuhatus taastav Jooga

 Sissejuhatus taastav Jooga
Taastav jooga on tava, mis on kõike aeglustumas ning avades oma keha kaudu passiivne venitus. Kui te võtate taastava klassi, siis võib vaevalt üldse liikuda, tehes vaid mõned asendid käigus tund. See on täiesti erinev kogemus kui enamik tänapäeva jooga.

Enamik joogatunnid on aktiivne praktika, kus te liikuda poosi kujutada, hoone soojuse ja suurendada oma tugevust ja paindlikkust võrdselt. Üldine trend jooga on poole rohkem sportlik ja akrobaatiline stiile praktikas.

Pikkadel hoiab taastava jooga, kuid teie lihased on lubatud sügavalt lõõgastuda. See on ainulaadne tunne, sest rekvisiidid, mitte lihaseid, mida kasutatakse, et toetada oma keha. Taastav klassid on väga muhe, muutes need hea täiendus aktiivsem tegevus ja suurepärane vastumürk stress.

Kõik tugipostid Kogu aeg

Taastava jooga, rekvisiidid kasutatakse laialdaselt toetada oma keha, nii et saate hoida poose kauem aega. Asendid on tavaliselt kohandatud lamavas ja istuvas asendis jooga kujutab, lisaks plokid, padjandid ja tekid liigsetest ponnistus.

Näiteks istub edasi Bend ( paschimottanasana ) võib saada taastava pannes toetada või mitu volditud tekid peal jalgu. See toetab täielikult oma tulevikku painutada, võimaldades kogu oma keha puhata oma rekvisiidid.

Jalad üles seina ( viparita karani ) on klassikaline taastava kujutada, et te juba teate. Sel juhul seina toimib prop et toetada oma jalad. Muud ametid võite olla tuttav, nagu Kallutatud jumalanna kujutada ja toetab silla kujutada, saab kohandada ka arvesse taastava kujutab.

Mida oodata klassi

Valmistage ennast sügava lõõgastuse, kui sa osaleda taastava klassi. Oodata õpetaja korraldada vajalikud rekvisiidid olla saadaval. Tuled olla tuhmunud ja pehme muusika mängis.

Kui see on jahe, hoida oma sokid ja dressipluus kohta, sest sa ei keha soojendamise, kuidas sa oleks regulaarne klassi. Mõnes poose, õpetaja võib isegi kookon teid tekid ja sooja õdusust.

Kui oled loonud poosis kõigi oma rekvisiidid, siis hoidke kujutavad pikema aja, sageli kuni kümme või kakskümmend minutit. Kuigi te ei toetata, siis kindlasti ikka tunda venitamine, mis tõenäoliselt aitavad hoida teid ärkvel.

Sa jätkab keskenduda oma hinge kogu. Õpetaja võib rääkida teid läbi meditatsiooni või mängida muusikat, sõltuvalt nende stiili. Sa võid teha ainult neli või viis poose jooksul kogu klassi.

Lõpus istungil keha tunneb avatud ja uuenemine. Sul võib isegi olla veidi valus järgmisel päeval alates sügav venitades.

Kui sa õpid põhilised ülesehitus paar asendeid, see on lihtne teha taastava jooga kodus. Peate koguda mõned rekvisiidid, kuid paljud poose saab teha vaid mõne tekid, mis on teil tõenäoliselt juba.

kokkuvõte

Taastav jooga võib olla suurepärane võimalus leevendada stressi ja nautida pikk, meditatiivset venib. Kaaluge ühendavad klassi tekib tunne, et tempo, enne kui proovite seda kodus. Ole kannatlik ja nautida vaikust oma keha ja vaimu. See võtab veidi harjumist, kuid mõne aja pärast muutub see lihtsam ja siis võib üllatunud kasu.