Sivananda Jooga – Kõik Asanas ja nende kasu

Home » Review » Yoga Basic » Sivananda Jooga – Kõik Asanas ja nende kasu

Sivananda Jooga - Kõik Asanas ja nende kasu

Kas sa tead? Jooga on ainus meetod, kus saab leida vaimse rahulikkus koos füüsilise energia. On tuhandeid jooga asanas traditsioonilises raamatuid. On ilmselge, et inimene ei saa harjutada kõik asanas päevas. Aga praktiseerivad ja mastering paar aitab teil Tugevneda, saada enesekindel ja energiline.

Sivananda jooga vendanta dhanwantari Ashram ja selle võimalusi on saavutanud tohutu populaarsuse aastate jooksul. See vorm jooga on traditsiooniline, meditatiivset ja aeglane protsess. Swara jooga Swani Sivananda sisaldab Pranayama (hingamise harjutused), Sun tervitused ja 12 asanas.

Pranayama:

Seejuures Pranayama, järgige neid lihtsaid samme:

Hinga sügavalt sisse Sulge paremasse ninasõõrmesse ja hingata vasaku ninasõõrme. Siis kohe sulgeda vasakul ninasõõrmesse ja hingata õige ninasõõrmesse. Sel moel proovida kiire hingamine, muutes ninasõõrmed. Alati hingata aeglaselt. See aitab vabaneda nina. Need millel hingamisprobleemid on konsulteerida arstiga enne praktiseerivad seda.

Sun Salutations  on ka oluline element Sivananda jooga. Kõik, mida pead tegema, on järgige neid lihtsaid samme, et alustada:

Samm 1:  Seisa sirge asend ja tuua oma käed kokku palve asendisse. Siin sa pead hingama.

Etapp 2:  Nüüd hingake ja tõsta oma käed ülespoole, hoides oma peopesad koos.

 Samm 3: Hingata ja siis painutada edasi puudutada jalad sõrmedega.

Samm 4:  Jällegi hingata ja samm oma parema jala tagasi, arch tagasi ja tõstke oma lõug.

Samm 5:  Nüüd hingama ja samm tagasi oma vasaku jala. Nüüd nii jalad on sama plank asendis. Venitada nii palju kui võimalik. Siin keha kaal on täiesti oma käed ja jalad.

Samm 6:   Nüüd alandada oma põlvi, rindkere ja otsaesine ja puudutaks maad.

Samm 7:  Hinga, venitada edasi ja painutada tahapoole. Hoidke oma käed sirgelt. See seisukoht on tuntud ka Sarpasana või madu asendis.

Etapp 8:  Selles etapis pead hingama ja tõstke oma keha, puusad ja proovige seejärel venitada nii palju kui võimalik. Kogu keha kaal on tasakaalustada korralikult käsi ja jalgu.

Samm 9:  Hinga ja samm oma parema jala edasi peal oma suu venitatud põrandal. Jällegi tõstke oma lõua ja vaadata otse.

Samm 10:  Jällegi, painutada allapoole puudutada jalad sõrmedega.

Samm 11:  Hinga ja venitada oma käsi tahapoole üle oma pea.

Samm 12:  Hingata ja õrnalt tagasi tulla esimesel kohal.

Pärast mastering Surya namaskara, üks peab õppima 12 asendeid või asanas mis on kantud Sivananda jooga. 12 põhilisi asanas selles vormis jooga on:

Shirshasana:

Seeläbi Asana, pead sa kõigepealt maha istuda põrandale Vajrasana asendis. Nüüd asetage käed kohapeal sellisel viisil, et teil on võimalik korraldada oma vasaku käe parema käega ja parema käe vasaku käega. Nüüd proovige panna pärg oma pea peopesade vahel. Siis proovima võtta oma jalad veidi ülespoole. Seda tuntakse Ardha Shirshasana. Proovi tasakaalustamine seda nii. Kui olete edukalt õppida tasakaalustamine, siis proovige liikuda oma jalad ülespoole suunas sirgjooneliselt oma keha. Olema selles asendis 30 sekundit ja laske lahti. Alati pidage meeles, et õige viis välja tulema igast Asana on, kuidas sa sõlmida see.

Sarvangasana:

See on tuntud ka kui õla seista. Siin pead sa kõigepealt vale matil ja puhata tagasi põrandale. Siis sa pead proovi tõsta oma jalad ülespoole. Võite isegi võtma toetust oma käed sama. Püüa puhata oma käed teile tagasi, nii et nad võivad aidata teil jääb stabiilne asend. Kui jalad on õhus, püüa neid sirges reas oma keha ja venitada nii palju kui võimalik. Jääge selles asendis 30 sekundit ja seejärel vabastage.

Halasana:

Kui oled pidevalt on Sarvangasana kujutada, proovida ja tuua oma jalad allapoole üle oma pea. Jällegi, siin puhata palm käed selili, et toetada oma seisukohta.

Matsyasana:

Lie selili põrandal oma põlved kõverdatud, jalad põrandal. Hinga ja tõstke ülakeha veidi maha põrandale ja libistage oma käsi alla oma tuharad. Siis puhata tuharad selja käed. Püsivatele 15 sekundit ja laske lahti.

Paschimotthanasana:

Istu põrandal nii jalgu pikendada edasi teie ees. Venitada oma käsi ja keha ettepoole ja proovige puudutada oma varbad. Bend oma põlvi nii palju kui võimalik ning püüavad jõuda oma varbad.

Bhujangasana:

Selles poosi, pead asendisse ennast kaardus poosi, mis meenutab madu. Sleep kohapeal nii, et oma otsaesise puudutab maapinda. Nüüd asetage peopesad all oma õlgadele nii, et see saab tõmmatud keha lähedal. Jalgu sirutada nii, et tippu jalad vajutab alla võetud matt. Nüüd hingake aeglaselt ja vajutage käed venitada oma käsi, saates oma rind ülespoole. See poosi näeb välja nagu madu ja seega nimetatakse seda kobra kujutavad või madu tekitada.

Shalbasana:

Lie kõht kätega puhkavad allpool oma reied ja otsaesine toetub põrandale. Nüüd üritab tõsta oma vasak jalg kuni 10 tolli. Pärast seda, proovige samaga oma parema jala liiga. Lõppfaasis, seda nii oma jalad.

Dhanurasana:

See on tuntud ka kui Bow tekitada. Kõik, mida pead tegema siin on põrandale pikali oma kõhtu vastu maad. Hoidke oma käed peale oma rinnale. Nüüd Hinga sügavalt sisse ja tõstke jalad ja reied üles. Samal ajal, sa pead püüdma oma jalad kätega. Olema selles asendis 30 sekundit ja laske lahti.

Ardha Matsyendrasana:

Istu põrandal, jalad otse välja teie ees. Bend oma põlvi, pane jalad põrandal ja seejärel libistage oma vasaku jala all oma parema jala. Müüge väljaspool vasak jalg põrandale. Astu parema jala üle vasaku jala ja seista selle põrandale. Vajutage paremal vastu põrandat vaid oma parema tuhara ja seada oma vasaku õlavarre välisküljele oma õigust reide lähedal põlve. Parema põlve suunavad otse üles lakke. Siin sa pead hingama ja keerake sisekülje suunas oma õigust reide. Olema selles asendis umbes 30 sekundit ja seejärel vabastage. Proovige seda teha muul moel liiga.

Kaksana:

Tee oma käed põrandale ees jalad peopesad allapoole. Painutada oma põlved ja asetage oma põlvi ülemises osas käed küünarnukkidest kõrgemale. Veidi suunata oma kaalu edasi üle oma käed kuni jalad tulevad järk-järgult maha põrandale. Ärge hop asendisse. Hoidke silmad maha ees käed hoides seda positsiooni. Hoidke 10 sekundit ja seejärel vabastage.

Padahastasana:

Sirged jalad liigutav üksteist. Nüüd hingama ja painutada allapoole puusade puudutada jalad sõrmedega. Hoidke oma kätega kogu protsessi. Nüüd aeglaselt ülespoole tõusta ja minna tagasi esimese positsiooni.

Trikonasana:

Sirged, eraldi jalad laiali. Nüüd keera oma parema jala välja 90 kraadi ja vasaku jala välja 15 kraadi. Veenduge, et teie keha kaal on tasakaalustada võrdselt mõlemale jalale. Nüüd painutage keha paremal küljel, allapoole puusad. Hoiab oma talje sirge, võimaldades oma vasaku käe üles õhku ja parema käega taandub ja puudutab maapinda. Püüdke hoida nii käte sirgjooneliselt. Korda sama teisel poolel.