Sivananda Yoga – Visi Asanas un to priekšrocības

Home » Review » Yoga Basic » Sivananda Yoga – Visi Asanas un to priekšrocības

Sivananda Yoga - Visi Asanas un to priekšrocības

Vai Tu zini? Joga ir vienīgais paņēmiens, kur jūs varat atrast garīgo mieru kopā ar fizisko enerģiju. Ir tūkstošiem jogas asanas tradicionālajās grāmatām. Ir skaidrs, ka cilvēks nevar praktizēt visas asanas dienā. Bet praktizē un apgūt dažas var palīdzēt jums iegūt spēku, kļūst par sevi pārliecināts un enerģisks.

Sivananda joga vendanta dhanwantari Ashram un tās veidi ir ieguvuši milzīgu popularitāti gadu gaitā. Šī forma joga ir tradicionāls, meditatīva un lēns process. Swara joga ar Swani Sivananda sastāv no Pranayama (elpošanas vingrinājumi), saules sveicināšana un 12 asanas.

Pranajama:

Vienlaikus darot Pranayama, sekojiet šiem soļiem:

Veikt dziļu elpu Aizveriet labo nāsi un ieelpot ar kreiso nāsi. Tad nekavējoties aizveriet kreiso nāsi un izelpojiet ar labo nāsi. Tādā veidā mēģināt ātri elpošana, mainot nāsis. Vienmēr ieelpot lēni. Tas palīdz klīringa deguna eju. Šie kuriem elpošanas problēmas, ir konsultēties ar ārstu, pirms praktizē to.

Saules sveicināšana  ir arī svarīgs Sivananda jogas elementiem. Viss, kas jums jādara, ir sekot šiem soļiem, lai sāktu:

Step 1:  Stand taisnā stāvoklī un lai jūsu rokas kopā ar lūgšanu stāvoklī. Šeit Jums ir izelpot.

2. solis:  Tagad ieelpojiet un paceliet rokas uz augšu virzienā, saglabājot savas rokas kopā.

 3. solis: Exhale un tad saliekt priekšu pieskarties kājas ar pirkstiem.

Step 4:  Atkal ieelpot un soli jūsu labo kāju atpakaļ, arku muguru un pacelt zodu.

5. solis:  Tagad izelpot un soli atpakaļ savu kreiso kāju. Tagad abas kājas ir tādā pašā dēļu stāvoklī. Stiept to, cik vien iespējams. Lūk, jūsu ķermeņa svars ir pilnīgi jūsu rokām un kājām.

Step 6:   Tagad samazināt jūsu ceļgaliem, krūtīm un pieri, un pieskarties zemei.

Step 7:  Ieelpot, stiept uz priekšu un saliekt atpakaļ. Turiet rokas taisni. Šī pozīcija ir zināma arī kā Sarpasana vai čūska stāvoklī.

Step 8:  Šajā posmā, jums ir izelpot un pacelt jūsu ķermeņa, gurnus un tad mēģināt stiept to, cik vien iespējams. Visa ķermeņa svars tiek balstīts pareizi uz rokām un kājām.

Step 9:  Ieelpot un soli savu labo kāju uz priekšu ar augšpusē jūsu kājām izstieptas uz grīdas. Atkal pacelt zodu un izskatās taisni.

Solis 10:  Atkal, saliekt uz leju, lai pieskarties kājas ar pirkstiem.

Solis 11:  Ieelpot un stiept rokas atpakaļ no virs galvas.

Solis 12:  Exhale un viegli atgriezties pirmajā pozīcijā.

Pēc apgūt Surya namaskara, ir nepieciešams, lai uzzinātu, 12 pozas vai asanas, kas ir iekļauti Sivananda joga. 12 galvenie asanas šī veida joga, ir:

Shirshasana:

Vienlaikus darot šo asana, jums vispirms apsēsties uz grīdas Vajrasana stāvoklī. Tagad novietojiet rokas uz zemes tādā veidā, ka jums būs iespēja turēt savu kreiso roku, ar labo roku un labo roku ar kreiso roku. Tagad mēģiniet novietot vainagu galvu starp plaukstām. Tad mēģiniet veikt jūsu kājas nedaudz uz augšu. Tas ir pazīstams kā Ardha Shirshasana. Izmēģiniet līdzsvarojot to šādā veidā. Pēc tam, kad esat veiksmīgi mācīties balansēšana, tad mēģiniet pārvietot kājas augšupejošā virzienā taisnā līnijā ar savu ķermeni. Palikt šādā stāvoklī 30 sekundes un atlaidiet. Vienmēr atcerieties, pareizais veids, kā iznākt no jebkuras asana ir veids, kā jūs ieiet tajā.

Sarvangasana:

Tas ir pazīstams arī kā plecu statīvu. Lūk, jums ir vispirms meliem uz paklāja un atpūtināt muguru uz grīdas. Tad jums ir izmēģināt paceļot kājas augšupejošā virzienā. Jūs pat varat veikt atbalstu jūsu rokās par to pašu. Mēģiniet atpūtināt rokas uz jums atpakaļ, lai viņi var palīdzēt jums palikt stabila pozīcijā. Kad jūsu kājas ir gaisā, cenšas panākt tos taisnā saskaņošanu ar savu ķermeni un stiept to, cik vien iespējams. Palieciet šajā stāvoklī 30 sekundes un pēc tam atlaidiet.

Halasana:

Kad esat stabila uz Sarvangasana rada, mēģināt un dot savu kājas uz leju no virs jūsu galvas. Atkal, šeit atpūsties palmu jūsu rokās uz muguras, lai atbalstītu savu pozīciju.

Matsyasana:

Guļus uz muguras uz grīdas ar saviem ceļi saliekti, pēdas uz grīdas. Ieelpot un paceliet ķermeņa augšdaļu nedaudz pie grīdas un slaidu rokas zem jūsu sēžamvietu. Tad atpūtināt sēžamvieta uz muguras jūsu rokās. Paliek stabila 15 sekundes un atlaidiet.

Paschimotthanasana:

Apsēdieties uz grīdas ar abām kājām pagarināts uz priekšu priekšā jums. Stiept rokas un ķermeni uz priekšu un mēģināt pieskarties jūsu pirkstiem. Saliekt jūsu ceļgaliem, cik vien iespējams, un mēģināt sasniegt jūsu pirkstiem.

Bhujangasana:

Šajā pozā, jums ir pozicionēt sevi par izliektu pozā kas atgādina čūsku. Gulēt uz zemes tādā veidā, ka jūsu piere pieskaras zemei. Tagad izvietot savu plaukstām zem pleciem tādā veidā, ka tas izpaužas tucked tuvu ķermenim. Izstiept kājas tā, ka augšējā jūsu kājām spiež uz leju, uz paklāja. Tagad ieelpojiet un lēnām nospiediet rokas izstiept savas rokas, nosūtot jūsu krūtīs augšu. Šī poza izskatās kā čūska, un līdz ar to tiek saukta COBRA rada vai čūska radīt.

Shalbasana:

Guļus uz vēdera ar rokas atpūtas zem jūsu augšstilbu un pieres stāv uz grīdas. Tagad mēģināt paaugstināt savu kreiso kāju līdz pat 10 collām. Pēc tam, mēģiniet darīt to pašu ar savu labo kāju too. Pie pēdējā posmā, dara to ar abām kājām.

Dhanurasana:

Tas ir pazīstams arī kā Bow radīt. Viss, kas jums jādara, šeit ir gulēt uz grīdas ar savu vēders pieskaras zemei. Turiet rokas bez jūsu krūtīs. Tagad veikt dziļu elpu un paceliet kājas un augšstilbu augšu. Tajā pašā laikā, jums ir mēģināt noķert kājas ar rokām. Palikt šādā stāvoklī 30 sekundes un atlaidiet.

Ardha Matsyendrasana:

Apsēdieties uz grīdas, kājas taisni tavā priekšā. Saliekt jūsu ceļgaliem, lai jūsu kājas uz grīdas un tad velciet kreiso kāju zem labās kājas. Lieciet ārpusi kreisās kājas uz grīdas. Solis labo kāju pār kreiso kāju un stāvēt to uz grīdas. Nospiediet labo roku pret grīdu tieši aiz labo sēžamvietas un iestatīt kreiso augšdelma ārpusē savu labo augšstilbu pie ceļa. Tiesības celis norāda tieši uz augšu pie griestiem. Lūk, jums ir izelpot un pievērsties iekšpusē labajā augšstilbā. Palikt šādā stāvoklī apmēram 30 sekundes un pēc tam atlaidiet. Izmēģiniet darot citā veidā too.

Kaksana:

Novietojiet rokas uz grīdas priekšā kāju ar plaukstām uz leju. Saliekt jūsu līkumiem un vieta jūsu ceļgaliem augšējā daļā rokas virs elkoņiem. Nedaudz pārnesot svaru uz priekšu pa rokām, kamēr jūsu kājām nāk pamazām pie grīdas. Nelietojiet hop pozīcijā. Vienmēr saglabā meklē grīdas priekšā jūsu rokās turot šo pozīciju. Turiet 10 sekundes un pēc tam atlaidiet.

Padahastasana:

Stāvēt taisni ar savu kājas pieskaras viens otram. Tagad izelpot un saliekt uz leju no jūsu gurniem pieskarties kājas ar pirkstiem. Turiet rokas izstieptas visā procesā. Tagad lēnām pieaug uz augšu, un doties atpakaļ uz pirmo pozīciju.

Trikonasana:

Stāvēt taisni, atdaliet kājas plati. Tagad pagrieziet savu labo kāju, lai 90 grādiem un kreiso kāju, lai 15 grādiem. Pārliecinieties, ka jūsu ķermeņa svars ir balstīts arī uz abām kājām. Tagad saliekt savu ķermeni uz labo pusi, lejup no gurniem. Saglabā vidukļa taisni, tādējādi ļaujot jūsu kreisā roka nākt klajā gaisā un jūsu labā roka nāk uz leju, un pieskaras zemei. Centieties, lai saglabātu gan rokas taisnā līnijā. Atkārtojiet no otras puses.