Sivananda Yoga – Visi Asanos ir jų naudą

Home » Review » Yoga Basic » Sivananda Yoga – Visi Asanos ir jų naudą

Sivananda Yoga - Visi Asanos ir jų naudą

Ar tu žinai? Joga yra vienintelis būdas, kur galima rasti psichinę ramybę kartu su fizinės energijos. Yra tūkstančiai jogos asanų iš tradicinių knygų. Akivaizdu, kad asmuo negali praktikuoti visas asanas per dieną. Tačiau praktika ir įsisavinti nedaugelis gali padėti jums įgyti jėgos, tapti savarankiškai pasitikintys ir energingi.

Sivananda Yoga vendanta dhanwantari Ashram ir jo būdai įgijo milžinišką populiarumą per metus. Šis jogos forma yra tradicinė, meditacinė ir lėtas procesas. Swara joga Swani Šivanandos sudaro pranajama (kvėpavimo pratimai), saulės sveikinimus ir 12 asanas.

pranajama:

Nors tai pranajama, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

Giliai įkvėpkite Uždarykite savo dešinę šnervę ir įkvėpti su kairę šnervę. Tada iš karto uždaryti kairiąją šnervę ir iškvėpti su dešinę šnervę. Tokiu būdu bandyti greitai kvėpavimą keičiant šnerves. Visada lėtai įkvėpkite. Tai padeda išvalyti nosies praėjimą. Turintiems kvėpavimo problemų turi iki praktikuojančių tai pasitarti su gydytoju.

Sun sveikinimus  taip pat yra svarbus elementas Sivananda jogos. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atlikite šiuos paprastus veiksmus pradėti:

1 žingsnis:  Atsistokite tiesia padėtimi ir pareikšti savo rankas kartu maldos vietą. Čia jūs turite iškvėpti.

2 žingsnis:  Dabar įkvėpkite ir pakelkite rankas į viršų kryptimi, išlaikant savo delnus kartu.

 3 žingsnis: Iškvėpkite ir tada sulenkti į priekį paliesti savo kojų pirštais.

4 žingsnis:  Vėl įkvėpkite ir žingsnis savo dešinę koją atgal, arkos nugarą ir pakelkite smakrą.

5 žingsnis:  Dabar iškvėpkite ir žingsnis atgal savo kairę koją. Dabar abi kojos yra tos pačios lentų padėtyje. Ištempti jį tiek, kiek galite. Čia Jūsų kūno svoris yra visiškai ant rankų ir kojų.

6 žingsnis:   Dabar nuleiskite kelius, krūtinės ir kaktą ir paliesti žemę.

7 žingsnis:  Įkvėpkite, ištiesti į priekį, o lenkimo atgal. Laikykite savo rankas tiesiai. Ši pozicija taip pat žinomas kaip Sarpasana ar gyvatės padėtį.

8 žingsnis:  Šiame žingsnyje, jūs turite iškvėpti ir pakelkite savo kūno, klubus ir tada bandyti ištempti jį tiek, kiek galite. Viso kūno svoris yra tinkamai subalansuotas ant rankų ir kojų.

9 žingsnis:  Įkvėpkite ir žingsnis savo dešinę koją į priekį su jūsų pėdos viršų ištemptas ant grindų. Vėlgi pakelkite smakrą ir žiūrėti tiesiai.

10 žingsnis:  Vėlgi, lenkimo žemyn paliesti savo kojų pirštais.

11 žingsnis:  Įkvėpkite ir ištiesti savo rankas atgal iš virš galvos.

12 žingsnis:  Iškvėpkite ir švelniai grįžti į pirmąją poziciją.

Po įsisavinti Surya namaskara, reikia išmokti 12 pozų ar į asanų, kurios yra įtrauktos į Sivananda jogos. 12 pagrindinių asanų šios jogos forma yra:

Shirshasana:

Darydamas šį asan, pirma turite atsisėsti ant Vajrasana padėtyje aukšte. Dabar uždėkite rankas ant žemės tokiu būdu, kad jūs galės turėti savo kairę ranką su dešinės rankos ir dešinės rankos su kaire ranka. Dabar pabandykite įdėti savo galvą tarp delnų. Tada pabandykite imtis savo kojas šiek tiek į viršų. Tai vadinama ARDHA Shirshasana. Pabandykite subalansuoti jį šiuo būdu. Po to, kai sėkmingai mokytis balansavimas, tada bandykite perkelti savo kojas į viršų kryptimi tiesia linija su savo kūno. Lieka tokioje padėtyje 30 sekundžių ir atleiskite. Visada atminkite, kad tinkamas būdas išeiti iš bet asaną yra būdas įvesite į jį.

Sarvangasana:

Tai taip pat žinomas kaip pečių stovo. Čia, jūs turite pirmą Atsigulkite ant kilimėlio ir poilsio nugarą ant grindų. Tada jūs turite pabandyti kėlimo kojas į viršų kryptimi. Jūs netgi galite imtis savo rankomis paramą už tą patį. Pabandykite pailsėti savo rankas ant jūsų nugaros taip, kad jie gali padėti jums likti pastovus poziciją. Kai jūsų kojos yra ore, bandyti juos tiesia suderinti su savo kūno ir ištempti jį tiek, kiek galite. Buvimas tokioje padėtyje 30 sekundžių ir tada atleiskite.

Halasana:

Kai esate pastovus į Sarvangasana kelia, pabandykite ir pareikšti savo kojas žemyn nuo virš galvos. Vėlgi, čia pailsėti į savo rankas delno ant nugaros, siekiant paremti savo poziciją.

Matsyasana:

Atsigulkite ant nugaros ant grindų su savo kelio sulenkti, kojos ant grindų. Įkvėpkite ir pakelkite savo viršutinę kūno dalį šiek tiek nuo grindų ir stumkite rankas žemiau sėdmenų. Tada pailsėti savo sėdmenis ant jūsų rankų nugarą. Lieka pastovus 15 sekundžių ir atleiskite.

Paschimotthanasana:

Sėsk ant grindų su abiejų kojų pratęstas priekį priešais jus. Ištiesk rankas ir kūną į priekį ir pabandykite paliesti savo kojų pirštus. Sulenkite kelius tiek, kiek, kaip jūs galite ir pabandyti pasiekti kojų pirštus.

Bhujangasana:

Šioje pozoje, turite padėti sau į kreivų kelia primenantis gyvatę. Miegoti ant žemės taip, kad jūsų kakta paliečia žemę. Dabar padėkite savo delnus pagal jūsų pečių taip, kad jis bus sukišti arti jūsų kūno. Ištiesti kojas taip, kad jūsų kojų Top Prispaudžia į kilimėlio. Dabar įkvėpkite ir lėtai spauskite rankas ištiesti savo rankas, siųsdami savo krūtinės į viršų. Ši poza atrodo kaip gyvatė ir todėl jis vadinamas Kobra kelti ar gyvatė kelia.

Shalbasana:

Atsigulkite ant pilvo su jūsų rankos ilsisi žemiau šlaunų ir kaktos padėta ant grindų. Dabar pabandykite pakelti savo kairę koją iki 10 colių. Po to, pabandyti padaryti tą patį su savo dešinės kojos taip pat. Galutiniame etape, tai padaryti su abiem kojomis.

Dhanurasana:

Tai taip pat žinomas kaip lankas kelia. Viskas, ką jums reikia padaryti, čia yra gulėti ant grindų su savo pilvo liesdami žemę. Laikykite rankas be savo krūtinės. Dabar giliai įkvėpk ir pakelkite kojas ir šlaunis iki. Tuo pačiu metu, jūs turite pabandyti sugauti savo kojas su savo rankas. Lieka tokioje padėtyje 30 sekundžių ir atleiskite.

ARDHA MATSYENDRÂSANA:

Atsisėskite ant grindų su savo kojų tiesiai priešais jus. Sulenkti kelius, įdėti savo kojas ant grindų ir tada pastumkite savo kairę koją pagal savo dešinės kojos. Pakloti kairės kojos ant grindų už jos ribų. Žingsnis į dešinę koją per kairės kojos ir stovėti ant grindų. Paspauskite dešinę ranką prieš aukšte tik už savo dešinę sėdmenų ir nustatyti savo kairę žasto ant savo dešinės šlaunies šalia kelio išorėje. Teisė kelio nukreips tiesiai iki lubų. Čia, jūs turite iškvėpti ir pasukite į vidinę pusę savo dešinės šlaunies. Lieka tokioje padėtyje apie 30 sekundžių ir tada atleiskite. Pabandykite tai padaryti prie kito būdo per daug.

Kaksana:

Vieta jūsų rankas ant grindų priešais kojų delnais žemyn. Sulenkti alkūnes ir padėkite savo kelio į viršutinę dalį savo rankas aukščiau alkūnių. Šiek tiek perkelti savo svorį į priekį per savo rankas, kol jūsų kojos ateis palaipsniui nuo grindų. Negalima apynių į vietą. Visada su savimi turėkite žiūri grindų priešais jūsų rankomis laikydami šį poziciją. Laikykite 10 sekundžių ir tada atleiskite.

Padahastasana:

Atsistokite tiesiai su jūsų kojos liesdami vienas kitą. Dabar iškvėpkite ir lenkimo žemyn nuo jūsų klubų paliesti savo kojų pirštais. Laikykite savo rankas įtempus visą procesą. Dabar lėtai kilti į viršų ir grįžkite į pirmąją poziciją.

Trikonasana:

Atsistokite tiesiai, atskirti savo kojas pločio atskirai. Dabar paversti savo dešinę koją iš 90 laipsnių ir kaire koja iš 15 laipsnių. Įsitikinkite, kad jūsų kūno svoris yra subalansuotas vienodai ant abiejų kojų. Dabar sulenkti savo kūną į dešinę pusę, žemyn nuo klubų. Išlaiko savo juosmens tiesi, taip leidžiant savo kaire ranka sugalvoti ore ir jūsų dešinė ranka ateina žemyn ir paliečia žemę. Stenkitės išlaikyti abi rankas tiesia linija. Pakartokite į kitą pusę.