Skutečná pravda o pocení toxiny Hot jógy

Home » Review » Fitness » Skutečná pravda o pocení toxiny Hot jógy

 Skutečná pravda o pocení toxiny Hot jógy
Možná jste slyšeli, že můžete „vypotit toxiny“ tím Bikram jógu nebo jiné styly hot jógy. Ve skutečnosti, termín stal se tak populární, že mnohé z nich začaly připisovat praxi se zdravotními výhodami, které nemusí být ve skutečnosti neexistuje.

Pochopení pot a Detoxikace

Vaše tělo je sofistikovaný malá jednotka se systémem vlastní, jak se zbavit věcí, které nelze použít ani nepotřebuje. Máme na mysli tyto věci jsou toxiny.

Poté, co byl v členění v játrech, toxiny v krvi nebo žluči jsou filtrovány ledvinami nebo střev a vylučuje z těla v moči a stolici. Navzdory tomu, co někteří ti může říct, že pot ve skutečnosti není součástí rovnice.

Funkce potu se ochladit tělo dolů, když byl přehřátý. Tato situace může nastat při namáhavé činnosti, když jste overdressed nebo na mimořádně horkém letním dni. V konečném důsledku příčinou potu nemá vliv na jeho obsah, alespoň ne způsobem považovány za prospěšné.

Pot se skládá hlavně z vody a stopových množství močoviny, kyseliny mléčné, a minerálů.

S výjimkou vody, žádný z produktů ve vaší potu jsou vylučovány v dostatečně velkém množství změnit nebo zlepšit metabolické funkce organismu. Kdyby nic jiného, ​​nadměrná ztráta tekutin potem mohou být škodlivé, pokud je snadno vyměnit.

I sodný vylučuje potem se tak rychle znovu vstřebává epitelových sodíkových kanálů na kůži, které se jen málo ke změně hladiny sodíku v krvi.

Minimalizace Environmentální toxiny

Naše těla jsou vystaveny všechny druhy toxinů každý den, včetně znečištění a pesticidy v ovzduší, konzervační látky v potravinách, které jíme, a čisticích prostředků a kosmetiky jsme umístili na naší kůži. Jsou tyto věci špatná pro tělo? Pravděpodobně.

Ale o tom, že cvičení pot na bázi mohou zmírnit tyto dopady, není opodstatněný. To naznačuje, že můžete podniknout kroky proti něčemu, co mělo být zabráněno v první řadě. Spíše než se snažit „vypotit“ chemické látky jste vystaveni, minimalizovat své vystavení o jíst zdravé jídlo, s použitím přírodních čisticích prostředků, a četl nálepku jakýkoli produkt máte v plánu umístit na nebo v těle.

Výhody pocení v horkých jógy

Pokud jde o „pocení toxiny“ v horké jógy, mnoho lidí to za předpokladu, že se mohou zbavit sami ze včerejšího martini nebo desky z chilli sýr hranolky věděli, že neměli jíst. Po pravdě řečeno, zatímco jóga nepomůže vám tyto věci vypotit, praxe může stále nabízejí výhody.

Tělesné cvičení sám pomůže spálit některé z tuku z kalorií, které jste spotřebovány. Nicméně skutečnost, že teplota byla vznesena v horké jógy, neznamená, že budete spalovat více tuku. Spíše se jedná o prosté cvičení-dostat ze svého křesla a pracovní ulice, který pomáhá spalovat tuk bez ohledu na teplotu svého okolí.

Mezi další výhody horké jógy zahrnují:

  • Máte tendenci spálit více kalorií v důsledku zvýšené srdeční frekvence a metabolismus.
  • Průtok krve do svých rukou a nohou se zvyšuje, přináší více okysličené krve do svalů.
  • Svalový tonus a pružnost jsou zlepšeny.
  • Stres je osvobozen, a budete cítit lépe o sobě.