Skutočná pravda o potení toxíny Hot jogy

Home » Review » Fitness » Skutočná pravda o potení toxíny Hot jogy

 Skutočná pravda o potení toxíny Hot jogy
Možno ste počuli, že môžete “vypotiť toxíny” tým Bikram jogu alebo iné štýly hot jogy. V skutočnosti, termín stal sa tak populárne, že mnohé z nich začali pripisovať praxi so zdravotnými výhodami, ktoré nemusia byť v skutočnosti neexistuje.

Pochopenie pot a Detoxikácia

Vaše telo je sofistikovaný malá jednotka so systémom vlastné, ako sa zbaviť vecí, ktoré nemožno použiť ani nepotrebuje. Máme na mysli tieto veci sú toxíny.

Potom, čo bol v členení v pečeni, toxíny v krvi alebo žlči sú filtrované obličkami alebo čriev a vylučuje z tela v moči a stolici. Napriek tomu, čo niektorí ti môže povedať, že pot v skutočnosti nie je súčasťou rovnice.

Funkcia potu sa ochladiť telo dole, keď bol prehriaty. Táto situácia môže nastať pri namáhavej činnosti, keď ste overdressed alebo na mimoriadne horúcom letnom dni. V konečnom dôsledku príčinou potu nemá vplyv na jeho obsah, aspoň nie spôsobom považované za prospešné.

Pot sa skladá hlavne z vody a stopových množstvo močoviny, kyseliny mliečnej, a minerálov.

S výnimkou vody, žiadny z produktov vo vašej potu sú vylučované v dostatočne veľkom množstve zmeniť alebo zlepšiť metabolické funkcie organizmu. Keby nič iné, nadmerná strata tekutín potem môžu byť škodlivé, ak je ľahko vymeniť.

Aj sodný vylučuje potem sa tak rýchlo znovu vstrebáva epitelových sodíkových kanálov na koži, ktoré sa len málo k zmene hladiny sodíka v krvi.

Minimalizácia Environmentálne toxíny

Naše telá sú vystavené všetky druhy toxínov každý deň, vrátane znečistenia a pesticídy v ovzduší, konzervačné látky v potravinách, ktoré jeme, a čistiacich prostriedkov a kozmetiky sme umiestnili na našej koži. Sú tieto veci zlá pre telo? Pravdepodobne.

Ale o tom, že cvičenie pot na báze môžu zmierniť tieto vplyvy, nie je opodstatnený. To naznačuje, že môžete podniknúť kroky proti niečomu, čo malo byť zabránené v prvom rade. Skôr než sa snažiť “vypotiť” chemické látky ste vystavení, minimalizovať svoje vystavenie o jesť zdravé jedlo, s použitím prírodných čistiacich prostriedkov, a čítal nálepku akýkoľvek produkt máte v pláne umiestniť na alebo v tele.

Výhody potenie v horúcich jogy

Pokiaľ ide o “potenie toxíny” v horúcej jogy, mnoho ľudí to za predpokladu, že sa môžu zbaviť sami zo včerajšieho martini alebo dosky z chilli syr hranolky vedeli, že nemali jesť. Po pravde povedané, zatiaľ čo joga nepomôže vám tieto veci vypotiť, prax môže stále ponúkajú výhody.

Telesné cvičenia sám pomôže spáliť niektoré z tuku z kalórií, ktoré ste spotrebované. Avšak skutočnosť, že teplota bola vznesená v horúcej jogy, neznamená, že budete spaľovať viac tuku. Skôr sa jedná o prosté cvičenie-dostať zo svojho kresla a pracovné ulice, ktorý pomáha spaľovať tuk bez ohľadu na teplotu svojho okolia.

Medzi ďalšie výhody horúce jogy zahŕňajú:

  • Máte tendenciu spáliť viac kalórií v dôsledku zvýšenej srdcovej frekvencie a metabolizmus.
  • Prietok krvi do svojich rúk a nôh sa zvyšuje, prináša viac okysličenej krvi do svalov.
  • Svalový tonus a pružnosť sú zlepšené.
  • Stres je oslobodený, a budete cítiť lepšie o sebe.