Srauto joga – kas tai ir kas yra Jo privalumai?

Home » Review » Yoga Basic » Srauto joga – kas tai ir kas yra Jo privalumai?

Ar jums jausmas standus ir pakimba? Jeigu judėjimo jausmas yra viskas, ko jums trokšta šiuo metu, jūs turite pabandyti srauto joga.

Srauto Joga arba Vinyasa srautas Joga yra visiems savo sėslaus gyvenimo būdo problemų atsakymas. Praktika yra unikalus ir turi elementus, kurie ypač išsiskiria tarp kitų.

Laimei jums, viskas, ką reikia žinoti apie Srauto Joga yra čia. Mes taip pat pridūrė, informaciją apie Vinyasa srauto jogos pozų, kurios padės jums suprasti sąvoką geriau.

Kas yra Vinyasa srauto joga?

Vinyasa Joga, taip pat vadinamas srauto joga, nes jos sklandų stilių, yra jogos sistema plačiai manoma, kad pastatytas legendinis jogos mokytojas iš Indijos, Tirumalai Krishnamacharya.

Vinyasa srauto Joga yra mėgstamas stilius jogos kad nuorodos kvėpavimą su judesiu. Sanskrito žodis “vinyasa” reiškia ryšį. Be vinyasa stiliaus, yra tarp kvėpavimo ir judėjimo ir tarp jogos asanas krentančia seka nurodo.

Iš vinyasa jogos specialistai sujungti judėjimą kvėpuoti ir judėti iš vienos į kitą kelia sekos. Šis metodas yra sklandžiai ir be Vinyasa kelia kartu srautas, skirtingai nei hatha jogos asanas, kad sutelkti dėmesį į vieną kelti ir pailsėti.

Kiekvienas vinyasa jogos judėjimas yra sinchronizuotas kvėpuoti. Kvėpavimo teisė yra labai svarbi šio stiliaus. Jis veikia kaip priemonė ir suteikia krypties pojūtį, kad gydytojo pereiti nuo vienos pozos į kitą.

Vinyasa Joga, filosofine prasme, pripažįsta laikino pobūdžio dalykų atsispindi būdu mes surengti kelti tam tikrą laiką, palikite jį ir pereiti į kitą. Vinyasa įgijo milžinišką populiarumą ir yra plačiai praktikuojamas visame pasaulyje.

Dabar galime patikrinti kai jos kelia.

Vinyasa Srauto jogos kelia

Taip Vinyasa kelia sutelkti dėmesį į kvėpavimą ir vidaus energijos ir dirbti dėl konkrečių kūno dalių.

1. Uttanasana (nuolatinis Persiųsti Bend)

Apie Pose: Uttanasana arba nuolatinis Persiųsti Bend yra asanos, kur yra jūsų vadovas dedamas žemiau širdimi, žadina daug naudos. Asanos veikia geriausiai, kai praktikuojama ryte ant tuščio skrandžio.

Privalumai: asanos suteikia gerą ruožas jūsų klubų ir veršelius. Jis išskiria nerimas ir galvos skausmas. Į kelia masažai jūsų virškinimo organų ir aktyvina savo inkstus. Jis taip pat sumažina menstruacijų problemas ir astmą.

2. Anjaneyasana (pusmėnulio Pose)

Kaip tai padaryti Anjaneyasana ir kas yra Jo privalumai

Apie Pose: Anjaneya yra dar vienas pavadinimas Lord Hanuman, didysis padėjėjas Lord Rama Indijos epe, Ramajana. Poza panaši į tipišką poziciją iš Hanumanas, ir todėl pavadino Anjaneyasana. Praktikos poza ant tuščio skrandžio ryte.

Privalumai: Anjaneyasana atveria pečius ir krūtinę. Tai padidina jūsų koncentracijos ir pusiausvyrą, stiprina savo kelio, ir mažina Ischias. Ji ramina savo protą ir plėtoja pagrindinę sąmoningumą.

3. Vasisthasana (šoną iš lentų Pose)

Kaip tai padaryti Vasisthasana ir kas yra Jo privalumai

Apie Pose: Vasistha yra vienas iš septynių didžiųjų aiškiaregių Indijoje. Vasistha taip pat reiškia turtus. Asanos yra taip pavadinta, nes ji verčia žmogų sveiką, kuris yra didybė ir turto derinys. Praktikos asan ant tuščio skrandžio ryte.

Privalumai: Vasisthasana daro jūsų kojos ir rankos stiprus. Ji driekiasi riešų ir stiprina savo pečių. Poza taip pat pagerina kūno koordinavimą ir stato core stiprumas.

4. Čaturanga Dandasana (Keturi kojomis Personalas Pose)

Kaip tai padaryti Čaturanga Dandasana ir kas yra Jo privalumai

Apie Pose: Čaturanga Dandasana arba keturi kojomis Darbuotojai kelia primena mažą lenta. Čia, organizmas palaiko jūsų pirštų ir delnų patarimų. Praktikos asan ant tuščio skrandžio ryte arba vakare po 4 iki 6 valandų tarpas nuo paskutinio valgio.

Privalumai: Čaturanga Dandasana stiprina riešų ir daro jas lankstesnes. Jis stato raumenis savo rankų ir pečių.

5. Malasaña (Garland Pose)

Apie Pose: Malasaña arba Garliava Pose yra paprastas pritūpęs. Asanos yra natūralus būdas sėdi daugelyje regionų į Rytų šalis. Jis greitai ateina tiems, kurie yra fiziškai aktyvūs. Praktikos Malasaña ryte ant tuščio skrandžio.

Privalumai: Malasaña suteikia kryžkaulio ir groins gerą ruožas. Tai padidina jūsų kulkšnių ir kelių lankstumas, stiprina pilvo ir gerina klubo mobilumą.

6. Balasana (Vaikų Pose)

Apie Pose: Balasana ar vaikas Pose primena vaisiaus poziciją. Sanskrito žodis “Bala” reiškia vaiką, todėl poza pavadinta Balasana. Tai atpalaiduoja poza ir veikia geriausiai, kai praktikuojama ryte arba vakare ant tuščio skrandžio.

Privalumai: Balasana spaudai įtampą pečių ir nugaros. Tai sumažina nuovargį ir saugo jūsų vidaus organai aktyvus. Poza taip pat driekiasi savo stuburą ir mažina kaklo skausmus.

7. Janu Sirsasana (vadovas iki kelių Pose)

Kaip tai padaryti Janu Sirsasana ir kas yra Jo privalumai

Apie Pose: Janu Sirsasana ar galva Kelio Pose yra įstatytas į priekį lenkimo, kad jums reikia liesti savo galvą į vieną iš kelių. Praktikos arba asan ryte ant tuščio skrandžio ar vakare po 4 iki 6 valandų tarpas nuo paskutinio valgio.

Privalumai: Janu Sirsasana mažina lengvai depresijai ir suteikia gerą ruožas savo dvigalvis ir stimuliuoja kepenų ir lytinių organų. Jis gydo nemigą ir aukštą kraujospūdį.

Ekspertų atsakymai skaitytojams Klausimų

Ką dėvėti praktikuoti vinyasa joga?

Dėvėti laisvi ir patogūs drabužiai praktikuoti vinyasa joga.

Kaip dažnai aš praktiškai vinyasa joga?

Praktikos kiekvieną dieną, jei įmanoma.

Neaktyvus būklė gyvenime nėra kažkas jums turėtų būti. Tai trunka jūsų žavesio ir kibirkštinio toli. Srauto kaip upės, nesvarbu kas. Rankena situacijas, patirtimi ir mokytis iš jų. Bet, niekada nesibaigia. Pereiti. Yra daugiau gyvenime. Vinyasa padės jums gauti ten, kad pradėti su juo.