Sünnieelne jooga ajal teisel trimestril

Home » Review » Health » Sünnieelne jooga ajal teisel trimestril

Sünnieelne jooga ajal teisel trimestril
Teine trimester on au päeva sünnieelse jooga. Teie hommikul haigus on ilmselt vaibunud (või teevad seda varsti) ja kui teie kõht kasvab, ta ei ole veel hakanud takistada teie võimet vabalt liikuda. See on aeg sattuda rütmi regulaarselt käivad sünnieelse jooga tunnid.

Lisaks teeb teile rohkem füüsiliselt mugav ka lähikuudel, sünnieelse jooga tunnid on sageli teie ainus kohtumispaiga teiste rasedatele. Kogukonnatunde ja toetada seda soodustab on suur kasu sünnieelse jooga, mis on vähemalt sama oluline kui füüsilised aspektid.

Allpool leiate nõu küsimustes, mis kõige tõenäolisemalt tekkida naiste jooga ajal teisel trimestril. Kui te olete just alustanud jooga raseduse ajal lugeda neid sünnieelse jooga Käsud ja keelud esimene mõned olulist teavet.

uus joogid

Kui te ei ole kunagi teinud jooga enne, teisel trimestril on ideaalne aeg alustada. Veenduge, et leida sünnieelse jooga klassi kogenud õpetaja. Paljud naised avastada jooga esmakordselt raseduse ajal, nii et ärge muretsege, et teil on ainult uue joogi klassis.

kogenud joogid

Sul võib olla hakanud leiavad, et oma tavalise joogatunnid on natuke liiga intensiivne ja mis tahes sünnieelse klassid, mis varem tundus liiga õrn tunnevad rohkem oma kiirust. Muidugi ei ole põhjust loobuda oma tavaklassides kui sa ikka tunne tugev ja on võimalik lisada oma kohandused poose, mis ei ole asjakohane, kuna teie kõht kasvab. Üks imeline saad osaleda sünnieelse jooga tunnid, aga on võimalus kohtuda ja märkmeid võrrelda teiste rasedatele. See võib osutuda hindamatuks toeks ja teavet.

Kodu Praktikud

Samuti, isegi kui teil on innukas kodu praktik, võiksite proovida käivad sünnieelse jooga klassi üks või kaks korda nädalas Toveruus ja ühtsustunnet nende klasside edendada. Kui te seda teete tava kodus, kindlasti ka sünnieelse päike salutations.

Hommikune iiveldus

Loodetavasti tahes hommikul haigus olete kogenud esimese trimestri on läbi ja sa tunned palju parem füüsiliselt. Kui teie iiveldus ikka, jätkake lihtne ise.

lähen Avalik

Teise trimestri, enamik naisi mugav jagada, et nad on rasedad. Kui teil on endiselt üritavad hoida vaikne ja ei hakanud, on see siiski oluline rääkida ükskõik jooga õpetajad teil on, et olete rase ja kui kaugele piki olete, et nad saaksid kohandada tüüpi variatsioone ja kohandused nad pakuvad teile .

Teine trimester kohandused

Paljud sünnieelse kohandused on mõeldud, et mahutada suur kõht ja vältida compression emakas. Suurust oma kõhtu võib suuresti varieeruda raseduse teisel trimestril, kuid võimalused on teil on hakanud näitama, mis tähendab, et emakas ei ole enam kaitstud vaagna, et sa ei kavatse soovite alustada kohandades oma poose vastavalt ehk vältida poose kus sa valetad magu ja sügav kergitab.