Sünnieelne jooga kolmandal trimestril

Home » Review » Health » Sünnieelne jooga kolmandal trimestril

 Sünnieelne jooga kolmandal trimestril
Kuna kolmandal trimestril edenedes sünnieelse jooga võib muutuda raskemaks (nagu kõndimine trepist üles, sidumine oma kingad, ja keerates üle voodi). Suurust oma kõhtu muutub tõeliseks tegur, nagu ka üldine väsimus ja tunne tülikas. Kui sa suutsid harjutada jooga mõned elujõu teisel trimestril, anda endale mänguruumi kergendada nüüd. Kõik poose, et tihendada kõht peaks nüüd vältida. Võtke üha ettevaatlikum lähenemine oma tähtpäeva läheneb, kuid ei ole põhjust peatada praktiseerivad sünnieelse jooga nii kaua kui tunnete kuni ta. Nagu alati, siis tuleb vaadata sünnieelse jooga Käsud ja keelud.

uus joogid

Mõned naised leiavad nad ainult aeg alustada tehes sünnieelse jooga kui nad võtavad rasedus- ja sünnituspuhkusel. Kui see on nii, siis võib ikka mõned kasu jooga venib ja õrn praktikas. Lihtsalt veenduge, et teie õpetaja teab oma olukorda ja teeb kindel, et take it easy; see ei ole aeg pingutage.

Kogenud joogid ja Kodu Praktikud

Nüüdseks oled harjunud kuulata oma keha ja austades, mida ta ütleb teile, mida teha. Jätka seda teha ja siis kasu ohutu jooga praktika lõpuni oma raseduse. Sünnieelne päike salutations saab teha alles tunnete võimeline tegema neid.

Ettevalmistused Sünnitus

Isegi rohkem kui füüsiliselt ettevalmistamisel teid, jooga aitab teil valmistuda vaimselt sünnituse õpetamise teile kuulata oma keha ja olla hetkest ilma ootuses. Parim viis seda teha on keskenduda hinge, kasutades pika hingab läbi nina ja hingab läbi suu. See Pranayama nimetatakse sünnituse hinge ja see võib lihtsalt olla asi, mis saab teid läbi oma töö.

Kolmas trimester kohandused

Umbes 36 nädalat, siis tavaliselt soovitatakse vähendada mitmeid inversions teete. Laps Sisenemine sündi ametipostile, et sa ei taha teha mingeid poose, mis võivad muuta oma positsiooni negatiivselt. Sa peaksid ka lõpetada tehes jalad üles seina ja silla kujutada, kui teie laps on tuharseisus, millisel juhul need poosid aitab teda pöörduda. Poosid teinud Kontallaan nagu kass lehma stretch on ka hea keerates tuharseisus last. Sa peaksid ka arvu vähendada allapoole suunatud koera sa sest alla koer on kerge inversioon, asendades neljakäpakil tekitada. Kükid jätkuvalt asjakohane raseduse lõpus, kui te pole ohus enneaegse sünnituse.

Rääkige oma arstile või Ämmaemand

Inversioon tekitab nagu Jalad mööda seina üles, Bridge Pose, allapoole Vastamisi Koer või Kass-Cow venitada võib sundida tuharseisus lapse pöörduda, kuid tuleb vähendada, kui teie laps on Sisenemine sünnikanalist pea-esimene.

Lisaks peatus teeme kõik poosi, et muutub ebamugavaks. Kinkige luba nõustuda, et te ei pruugi olla võimalik teha asju, mida olete alati teinud. Rasedus on ilmselt olnud suur kohandamine oma elu, kuid see Pales võrreldes võttes uue beebi. Kõik paindlikkust (vaimse rohkem kui füüsiline) saab kasvatada nüüd teeme teile midagi, kuid hea, kui teie laps saabub.