Sužinokite jogos metodai gydyti ar Ease Nemiga

Home » Review » Health » Sužinokite jogos metodai gydyti ar Ease Nemiga

 Sužinokite jogos metodai gydyti ar Ease Nemiga
Jei turite sunku gauti miegoti naktį, turinti jogos į savo gyvenimą gali padėti, ypač jei jūsų nemiga yra streso. Joga įrodė, kad didelis stresas buster ir gali pasiūlyti jums atsipalaidavimo metodai, įskaitant kvėpavimo pratimai ir meditacija. Joga nidra yra gilus atsipalaidavimas metodika, kuri gali būti ypač naudinga žmonėms, kurie turi problemų miega.

Kaip joga gali padėti

Nors yra ne vienas konkretus poza, kuri bus automatiškai siųsti jus į gilaus miego, joga gali būti veiksminga miego pagalba, kaip dalis sveiko gyvenimo būdo. Siekiant šio tikslo, tai yra gera idėja pradėti nuolatinį jogos praktiką, net jei tai tik keletas kelia per dieną. Tempimo kūną reguliariai padeda išlaisvinti įtampą.

Joga taip pat skatina jus dera prie šio momento, dažnai sutelkti dėmesį į kvėpavimą, kuris leidžia jums nustoti nerimauti dalykų, kurie įvyko praeityje, arba gali įvykti ateityje. Jei Jūs niekada padaryti joga anksčiau, naudoti šį vadovą apie tai, kaip pradėti.

Joga Jūsų miegą Ritualo

Miego ekspertai dažnai rodo, kad, siekiant sukurti standartinę nakties rutina, kad būtų atsižvelgta savo kūną, kad atėjo laikas pasiruošti miegui veiksmingumą. Jūs galite pasirinkti įtraukti keletą kvėpavimo pratimų ar švelnus ruožų jūsų ritualas sumažinti įtampą ir padės jums atsipalaiduoti. Trijų dalių kvapas, kuris yra labai naudinga kliringo dienos anketa netvarkos protą, yra geras pasirinkimas einant miegoti.

Jogos pozos, kad galima padaryti gulint lovoje yra happy baby (Ananda balasana), kuris atpalaiduoja nugaros ir klubų, palikti jums jausmas laisvesni ir labiau atsipalaidavęs. Deivė kelti (supta baddha konasana), kuris atveria groins, yra dar vienas geras variantas, kaip kojas sienos (Viparita Karani).

Lavono poza (Savasana) baigiasi kiekvieną jogos klasę, ir tai yra geras būdas baigti savo dieną taip pat. Gulint lovoje, sutelkti dėmesį į kiekvieną jūsų kūno dalį ir minkština ją prieš pereinant. Pradžia su pirštų, judėti kojas ir rankas, per liemenį su kaklo, veido ir galvos.

Tada praleisti keletą minučių tiesiog kvėpuoti. Jei radote savo mintis klajojo per šį laiką, nereikia užsiimti savo mintis; Vietoj to, kad jūsų dėmesį į savo kvėpavimą. Tai padeda sukurti atitrūkti nuo aktyvaus proto ir leidžia atsipalaiduoti miego.