Švelnus Jogos stiliai Tempimo ir Ramybė

Home » Review » Yoga Basic » Švelnus Jogos stiliai Tempimo ir Ramybė

 Švelnus Jogos stiliai Tempimo ir Ramybė
Švelnus joga daroma dėl tempimo ir Ramybė proto, o ne kalorijų sudegino džiaugsmo. Švelnus jogos stiliai gali būti ne naujienos, bet jie vis dar turi svarbų vaidmenį ant jogos spektrą. Dauguma jogos dėmesio centre eina prie naujų hibridinių tendencijas ir nuolat didėjančiomis kraštutinumų temperatūros ir atletikos. Nors jums gali būti už bandyti naujus dalykus, kartais jūs tiesiog norite senamadiškas ruožas, gal net su trupučiu giedojimo.

Kaip Švelnus Joga Ar Įvairūs

Žodynas apibrėžimas švelnus yra palei vidutinis arba lengvas linijas. Švelnus buvo priimta į jogos leksikos apibūdinti praktikos stilių, kad pagrindinis dėmesys skiriamas tempimo ir kvėpavimo, ne žygdarbių stiprumo ar ypatingo lankstumo. Vis dėlto, jums neturėtų tikėtis praleisti visą klasę į gulint suvynioti į antklodę (pabandykite atkuriamojo joga, jei tai skamba patrauklus). Jūs galite padaryti nuolatiniais pozos, pirmyn vingiu ir mažai poveikio backbends, be to, sėdinčių ruožų.

Hatha Palyginti su Gentle Yoga

Nors daugelis hatha jogos užsiėmimai yra švelnus, žodžiai nėra sinonimai. Hatha joga yra daug bendresnis terminas, kuris tikrai gali reikšti bet kokį fizinį jogos rūšį, nors ji dažnai naudojamas nurodyti klasę, kuri yra ne tekėti orientuotą. Švelnus klasė gali apimti tam tikrą vinyasa srautą, bet esmė yra ne padidinti savo širdies ritmą arba bandyti gauti savo koją už galvos. Tai tikrai dera į savo kūną ir savo kvėpavimą. Tikėtis prop-palaikoma pozos su dėmesio tempimui.

Švelnus Jogos stiliai

Pradžioje buvusį kainų lygį klases šių jogos stilių yra gera vieta pradėti savo tyrinėjimą švelniai joga. Tačiau klases tikrai skiriasi, nors, kaip jie ženklinami. Pasikalbėkite su mokytoju ar studijos režisierius iš anksto sužinoti, ar, jų nuomone, klasė turi būti švelnus.

  • Neatsiejama joga: neatsiejama yra švelnus Hatha joga praktika atnešė į Vakarus Šri Swami Satchidananda. Ji siekia integruoti protą, kūną ir dvasią. Klasės dažnai apima kvėpavimo pratimai, giedojimas, kriyas ir meditacija.
  • Kripalu joga: Tai švelnus Hatha joga praktika su labdaros požiūris pabrėžiant meditacija, fizinio išgydymo, ir dvasinę transformaciją. Studentai stebėti savo mintis be teisia ir ateiti priimti ir mylėti save, nes jie yra. Klasės paprastai prasideda Pranajama pratimai ir švelnus ruožų po to Asana praktika ir baigiant galutinio poilsiui.
  • Sivananda Yoga: Šis metodas iš Svamio Šivanandos linijos buvo pareikštas į Vakarus Swami Vishnu. Jis remiasi penkiais principais optimaliai sveikatai ir dvasiniam augimui, įskaitant deramo per 12 pozų, kvėpavimo, atsipalaidavimo, vegetariškos dietos, ir pozityvaus mąstymo su meditacija. Į pozos yra inversija, backbends, pirmyn vingiu, posūkiais, likučiai ir pakirpti sparnus ruožai.

Ar Švelnus Joga Jums?

Švelnus jogos užsiėmimai bus priimti pradedantiesiems ir žmonėms, kurie yra fiziškai neginčijo. Jie gali apimti meditacijos. Jie yra skirti būti ramina ir sumažinti stresą. Jei buvo bauginami daugiau atletiškas jogos stilių ar ieškote būdas atsipalaiduoti, galbūt norėsite ištirti švelniai joga.