Täielik juhend Sünnieelne jooga

Home » Review » Fitness » Täielik juhend Sünnieelne jooga

 Täielik juhend Sünnieelne jooga
Raseduse ajal soovite vormis püsida ja teha seda, mida kõige paremini sobib teie laps-to-olla. Sünnieelne jooga on suurepärane viis seda teha nii. Meie go-go-go maailma, jooga pakub kauaoodatud võimalus aeglustada ja suhelda oma laps ja oma keha, sest see muudab. Kas te olete uus jooga või juba kogenud praktiseerija saab nautida palju kasu jooga raseduse ajal.

Mis Sünnieelne jooga teha saab

Kui te olete rase, siis võib mõnikord tunne, nagu keha on üle võtnud välismaalase. Kõik asjad, mida arvasin, et sa ei teadnud ise minna aknast välja kui keha ei oma suurepäraste tööd. Muuda see on läbi oma kontrolli võib viia teid tunnevad võõrandumist oma mõttes ise.

Jooga on see sageli öelnud, et teie keha on erinev iga kord saad matil. Sa töötad nõustudes, et muutus on konstantne. Raseduse ajal on see kahekordselt tõsi. Jooga aitab teil taastada oma keha ja omaks oma teekonda.

Sünnieelne jooga tunnid on suurepärane võimalus valmistada ennast sünnituse protsessi ja nautida firma teised rasedad, edendades ühtsustunnet, mida ei tohiks alahinnata. Paljud uued moms “tugisüsteemide ja väikelastel” playgroups tekkinud väärtpaberid võltsitud sünnieelne jooga.

ohutus kaalutlused

Jooga raseduse ajal ei ole saanud palju teaduslikke uuringuid, kuid see on üldiselt peetakse ohutuks ja kasulik kõige rasedate ja nende loodete.

Kui teie rasedus peetakse kõrge riskiga või teil on muid komplikatsioone, rääkige oma arsti meeskond enne jooga. Isegi kui sa ei ole erilist muret, peate kohandada oma jooga praktika oma laps kasvab.

Sinu keha toodab hormooni relaxin kogu oma raseduse, mis aitab teha ruumi oma kasvavat last ning valmistuda kohale. Juuresolekul relaxin võib teha tunnete paindlikum kui tavaliselt, kuid ole ettevaatlik, et mitte asutust üle; see on ka võimalik destabiliseerida liigesed ja kõõlused selle aja jooksul.

Suurimaks ohuks rase Yoginis langeb. Seetõttu vähendada seda riski, eriti kui teie kõht hakkab ulatuda, olles ettevaatlik tasakaalustamise kujutab. Otse tahes Pranayama, mis võiks teha te tunnete peapööritust vähendada riski minestamine. Kuna Bikram jooga on näidatud sooja keha sisetemperatuur teatud juhtudel tuleb ka vältida.

Jooga esimese trimestri

Esimese trimestri jooga, posturaalne muutused on minimaalsed, sest suurust oma kõhtu ei ole tegelikult küsimus veel. See on kõige olulisem saada harjumus tuning keha. Sul võib olla tunne väsinud ja oksendasin, et anda endale luba võtta see lihtne, kui see on nii.

Enamik naisi, kes juba võtavad joogatunnid saab jätkata oma regulaarset rutiini, kuigi see on hea mõte mainida oma raseduse oma õpetaja. Kui sa teed jooga esmakordselt, see on hea alustada sünnieelse klassi.

Jooga raseduse teisel trimestril

Teine trimester ideaalne aeg alustada sünnieelse jooga. Sa oled ilmselt varem halvim oma hommikul haigus, kui teil oli. Teie kõht hakkab tegema välimus, nii et sa oled suurem vajadus raseduse spetsiifiliste poose ja nõu.

Kuna teie emakas laieneb, on aeg lõpetada teeme kõik poosid, kus sa valetad oma kõhu peal. Samuti vältida sügavat kergitab, mis ei ole väga mugav selles punktis.

Jooga kolmandal trimestril

Kolmanda trimestri jooga, oma kõhtu saab olema suur tegur, mis sunnib rohkem kohandusi, et teha ruumi selle alalise poose.

Võttes laiem hoiak teeb sind stabiilsem, mis on kasulik, sest sa tahad, et vältida kõike, mis võiks sind vähenema. Seetõttu inversions ei julge siinkohal raseduse ajal.

2015 uurimus oli esimene jälgida loote täitmise ajal jooga kujutab kolmandal trimestril. See ei leidnud tõendeid loote distressi üheski 26 asendeid üritanud, sealhulgas allapoole suunatud koera ja savasana. Kuid need poose siiski ebamugav mingil hetkel, ja see on hea, et neid vältida.

Kui te olete uus jooga

Paljud naised, kes ei ole kunagi teinud jooga enne leiavad, et see on ideaalne vormi kasutamise ajal raseduste ja kaugemalgi. Kui otsite klassi jääda need märgistatud “sünnieelse jooga,” nende õpetajad on parim võimalik anda teile sobival viisil.

Kui te lähete regulaarselt klassi, siis kindlasti ütle õpetaja te olete rase. Mõned naised on ainult võimalus asuda sünnieelse jooga kolmandal trimestril. Sa ikka kasu klasside kui see on teie olukord, kuid varem oma raseduse võite alustada, seda parem.

Kui teil on jooga kogemus

Jooga pühendunute on hea meel teada, et nad saaksid jätkata oma tegevust kogu raseduse vältel. Võite jätkata võtke tavaklassides nii kaua kui seda vajalikuks, kuid jällegi veenduda, et lasta õpetaja teada, et olete rase. Ei tunne kohustatud praktiseerida oma raseduseelset intensiivsusega.

Kui teil on pühendatud kodu praktik, hakkavad tegema sünnieelse päike salutations. Uuring eespool trimestril, veendumaks, et saate aru, mis kujutab vältida. Samuti on hea mõte võtta mõned sünnieelse joogatunnid kohtuda teiste moms-to-olla ja õppida sünnitust.

Top 5 Sünnieelne jooga tekitab

On palju jooga kujutab, mis on mugav ja turvaline, et teha oma üheksa kuud (ja teised, mis ei ole soovitatav). Need viis on need, mida on väga tõenäoline, et näha inkorporeerida sünnieelse jooga klassi:

  1. Kass-Cow Stretch ( Chakravakrasana ): Õrn viis ärkama selg, et aitab ka oma lapsele sattuda parim positsioon kohale
  2. Gate Pose ( Parighasana ): Pool venitada, mis aitab teil teha natuke rohkem ruumi oma rahvarohke kõhu
  3. Warrior II ( Virabhadrasana II ): alaline poos, mis tugevdab oma jalad ja avab oma puusad
  4. Cobbler poosi ( Baddha Konasana ): Õrn hip avaja venivat sisemine reie; kasutada rekvisiite iga põlve toetuse vajaduse
  5. Jalad-up-Sein ( Viparita karani ): vastumürki pahkluude ja jalgade

Jooga Pärast raseduse

Kui olete oma lapsele, siis võib olla innukas jätkata oma jooga praktika. Arstid tavaliselt soovitavad kuus nädalat taastumise aeg uusi emad pärast sünnitanud ja enam pärast keisrilõike.

Kui olete saanud OK oma tervishoiuteenuse praktik ja ei ole oluline veritsus, olete valmis tegema sünnitusjärgse jooga, kas teie oma või ema ja lapse klassis. Teatud poose aitab rinnaga toitvatele emadele võidelda tagasi ja kaela valud.

mõtte

Rasedus võib olla põnev ja eriline aeg, kuid see on ka natuke salapärane. Jooga aitab anda teile tööriistu aeglustada ja nautida kogemusi aktsepteerides ja järgides uskumatu asi keha teeb.

Nakkeaeg teiste rasedate on teine ​​reaalne kasu võttes sünnieelse klassi. Isegi kui teil on partner oma raseduse, et inimene ei lähe läbi füüsilisi muutusi, et sa oled. Liitumine kogukond rasedatel on ilus ja väärtuslik asi, mida teha.