Tõhus Jooga tekitab Muscle Building

Home » Review » Fitness » Tõhus Jooga tekitab Muscle Building

Tõhus Jooga tekitab Muscle Building

Kas sa arvad, et saad ehitada lihaseid ilma tõste kaalu? Kui te arvate, te ei saa, siis on ette meeldiv üllatus. Lahja, toonides ja hästi vormitud on midagi, mida me kõik unistame, ja arvame, spordisaalid on ainsad kohad ehitada neist. Mis siis, kui ma ütlesin, et see on võimalik jooga matt liiga? Jah, õigus asanas aitab teil ehitada lihaseid, ja siin on 7 neist. Vaata.

Enne seda, olgem õppida jooga saab ehitada lihaseid.

Jooga ehitada Lihaskude

Erinevalt jõusaal, jooga ei nõua teil kaotada kaalu, et ehitada lihaseid. Jooga, tõstad kehakaalu asemel hantlid. Mõned jooga poose on võime lõhkuda oma lihaskiude, luues neid pinges. Siis keha ehitab rohkem lihaseid kui backup, suurendades lihasmassi. Vali asanas et seda teha ja harjutada kaugusel. Mõned neist on loetletud allpool.

7 Best poosi Jooga Muscle Building

Sest mugav ja loomulik viis ehitada lihaseid, proovige järgmisi jooga poose.

1. Vrikshasana (Tree Pose)

Kuidas teha Vrikshasana ja mis on selle eelised

Vrikshasana või Tree Pose on alalise Asana, mis toob tasakaalu oma keha. See on üks väheseid asanas harjutanud silmad lahti. Paremate tulemuste harjutada Vrikshasana hommikul tühja kõhuga, kui teie arvates on selge ja segadusega. Vrikshasana on algaja tasemel hatha jooga Asana, ja sa pead hoidma seda vähemalt üks minut.

Eelised: Vrikshasana venib ja tugevdab jalgu ning suurendab nende stabiilsust. See ulatub selg ja käed. See tugevdab kõõluste jalad ja luud jalad. Samuti suurendab vastupidavust ja jõudu.

2. Virabhadrasana 1 (Warrior 1 Pose)

Kuidas teha Virabhadrasana 1 ja mis on selle eelised

Virabhadrasana 1 või Warrior 1 Pose on Asana mälestades suuri sõdalasi. Virabhadrasana on nime suur sõdalane Hindu mütoloogia. Sa võid arvan, et see kummaline on jooga kujutada nime sõdalane kui jooga on kõike rahu. Siin viitab see pigem vaimne sõdalane iga üks meist, kes võitleb teadmatus. Praktika Asana hommikul tühja kõhuga ja hoida poosi vähemalt 20 sekundit. Virabhadrasana 1 on algaja tasemel Vinyasa jooga Asana.

Eelised: Virabhadrasana 1 venib rinnus, kopsud ja magu. See tugevdab selja lihaseid ja käed. Kujutada tugevdab ja venitab oma reied ja vasikad. See parandab fookust ja vereringet. Samuti ergutab keha ja lõdvendab oma õlgadele.

3. Trikonasana (Triangle Poseerige)

Kuidas teha Trikonasana ja mis on selle eelised

Trikonasana või Triangle Pose näeb välja nagu kolmnurk, kui eeldada, ja on seega nimeks nii. Praktika seda hommikul eelistatavalt või õhtuti tühja kõhuga pärast vahe 4-6 tundi pärast sööki. See on igav praktiseerida Trikonasana muul ajal ka, aga see ei anna häid tulemusi. Trikonasana on algaja tasemel Vinyasa jooga Asana ja peate praktikas seda vähemalt 30 sekundit.

Eelised: Trikonasana tugevdab oma jalgade, käte, põlved ja pahkluud ja venitab oma puusad, õlad ja selg. Samuti parandab füüsilist tasakaalu ja seedimist. Kujutada vähendab seljavalu ja stressi, stimuleerib oma seljaaju närvid ja kohtleb kaela nihestused.

4. Sethu Bandhasana (Bridge Pose)

setu Bandhasana

Setu Bandhasana või Bridge Pose meenutab silla ja seetõttu nimetati nii. Praktikas hommikul kui olete varajase ärkaja või õhtuti. Veenduge, et teie kõht on tühi, kui Te töötate seeditud toidu vabastab energiat oma keha, mida saab kulutada Asana. Sethu Bandhasana on algaja tasemel Vinyasa jooga Asana, mis võtab 30 kuni 60 sekundit teha.

Eelised: Sethu Bandhasana tugevdab seljalihaseid ja venitab rinnus ja selg. See rahustab teie aju ja vähendab kilpnäärme probleemid. Kujutada aitab neid, kes põevad astmat ja sinusiit. Sethu Bandhasana ka ravib ärevushäired, depressioon ja kõhukinnisus.

5. Bhujangasana (Cobra Poseerige)

Bhujangasana

Bhujangasana või Cobra Pose meenutab madu tema kapoti tõstatatud. See on osa Surya Namaskar raviskeemi. See poosi töötab suurepäraselt, kui praktiseeritakse hommikul tühja kõhuga ja puhas südame. Kui te seda harjutate õhtuti, veenduge, et te seda 4 kuni 6 tundi pärast sööki. Cobra Pose on algtasemel Vinyasa jooga Asana. Hoidke poosi 15 kuni 30 sekundit.

Eelised: Bhujangasana toonid kõhu ja avab oma õlgadele. See tugevdab selga ja suurendab oma paindlikkust. See asana vähendab väsimust ja parandab vereringet. Kujutada on palsam hingamisteede probleeme. Samuti tõstab meeleolu ja stimuleerib neerusid.

6. Bakasana (Crow Pose)

Kuidas teha Crow Pose / Bakasana ja mis on selle eelised

Bakasana või Crow Pose näeb välja nagu vares vajunud puu haru. Seda väljakutset poosi nõuab ettevalmistamisel ja igapäevane jooga rutiinne on lihtsam eeldada. Parimate tulemuste harjutada Bakasana hommikul tühja kõhuga ja puhas kõht või õhtul pärast vahe 4 kuni 6 tundi oma viimast sööki. Bakasana on kesktasemel Jooga asana. Hoidke poosi 30 kuni 60 sekundit.

Eelised: Bakasana tugevdab oma randmete ja käsivarte ja kõhu piirkonnas. See ulatub oma ülaselja ja parandab keskendumisvõimet ja koordinatsiooni. Kujutada vähendab happesust probleeme ja kõrvetised ja valmistab oma keha ja vaimu eest väljakutseid.

7. Salamba Sirsasana (päällään)

Salamba Sirsasana või päällään on keeruline kujutada peetakse kuningas kõik poosid. Kujutada peate kandma kogu massi oma keha oma õlgadele. See asana nõuab ideaalne ülakeha jõudu, et sa pead tegema tööd, enne kui saate seda proovida. Praktika poosi hommikul tühja kõhuga. See on täiustatud Vinyasa jooga Asana. Hoidke poosi üks kuni viis minutit.

Eelised: Salamba Sirsasana tugevdab oma kopsud, käte ja jalgade. See stimuleerib teie hüpofüüsi ja toonid kõhuõõne organeid. See aitab neid, kes kannatavad unetuse ja sinusiit. Kujutada stimuleerib närve ja võimaldab värske vere voolu ajju.

Nüüd oletame, vastata mõnele küsimusele seoses jooga ja lihaste hoone.

Ekspert vastused lugejate küsimustele

Mis on ideaalne dieet ajal lihaste hoone protsess?

Lisada valgurikka toidu oma dieeti ja tarbivad rohkem kaloreid kui te kulutama terve lihaste hoone protsess.

Kas see soovitatav esmakordselt jooga tegijad ehitada lihaseid läbi?

Jah, see võib võtta aega, kuid jooga on loomulik ja lihtne viis hoone lihasesse.

Mis tüüpi jooga on parim lihasmassi?

Võimsus jooga on soovitatav ehitada lihaseid.

Mitu päeva nädalas ma harjutada lihaste hoone jooga asanas?

Praktika jooga ülepäeviti, et anda oma keha aega taastuda ja ehitada uusi lihaseid.

Ongi, poisid. See on kõik, mida vaja teada jooga lihaste hoone. Sa võid olla kaheldav tulemusi, kuid me kinnitan teile, jooga teeb imet. Te ainult teada, kui teil proovida. Niisiis, alustada ja öelda meile, kuidas see töötas teile.