Top 10 Jóga, ako zlepšiť svoju pamäť

Home » Review » Health » Top 10 Jóga, ako zlepšiť svoju pamäť

Top 10 Jóga, ako zlepšiť svoju pamäť

Strata pamäti môže byť skľučujúca. Žiť s ním každý deň môže zohnúť hladinu spoľahlivosti. Rozpaky zabúdanie dôležité dáta, slabá spomienka na pamätné udalosti a každodenné založí vecí môže dostať depresívne. V takýchto situáciách si praješ superveľmoci, ktorý vám pomôže prekonať aj tu sú 10 Jóga, ktoré sú práve to.

Pamäťové Zlepšenie Jóga

1. Bakasana (žeriav Pose)

Výhody: Bakasana dáva zmysel pre rovnováhu, zlepšuje koncentráciu a koordináciu.

Postup: Posaďte sa do drepu na podlahe. Udržujte vzdialenosť paže medzi oboma kolenami a nohy nechajte na zem. Vezmite si svoje dlane medzi kolenami a umiestniť ich pevne na zemi a zároveň zachovať vaše kolená a lakte na rovnakej úrovni. Teraz, ohýbať trup dopredu, zdvihnite nohy a rovnováhu celého tela s dlaňami. Držať hlavu rovno a pozerať sa dopredu.

2. Padmasana (lotosu predstavujú)

Výhody: Padmasana uvoľňuje myseľ a znižuje svalové napätie.

Postup: Sadnite si na zem s nohami natiahnutými a chrbtice vzpriamene. Ohnúť pravé koleno a umiestniť ho na ľavom stehne. Jediným z pravej nohy by mala smerovať hore a päty bližšie k bruchu. Rovnaký postup opakujte s druhou nohou. Teraz, položte ruky na kolená v polohe mudra. Držať hlavu rovno a jemne dýchať.

3. Padahastasana (Stály predklone)

Výhody: Padahastasana posilňuje nervový systém a zvyšuje krvné zásobenie mozgu.

Postup: Postavte sa rovno s nohami pri sebe. Zdvihnite ruky rovno až nad hlavu. Ruky by sa mali dotýkať uši. Skloniť v bokoch a dosiahnuť pre vaše nohy. Trup a hlava by mala smerovať a objímať stehná a ruky umiestnené na oboch stranách nohy.

4. Sarvangasana (rameno stojan Pose)

Výhody: Sarvangasana lieči nespavosť, zmierňuje hypertenziu a upokojuje bolesti hlavy.

Postup: Ľahnite si na chrbát držať nohy pri sebe. Zdvihnite nohy v uhle 90 stupňov. Stlačiť svoje zbrane proti podlahe, pokrčte kolená, držať v páse pomocou svojich rúk a zdvihnite ich až pri nohy vyššia, čo priamku. Udržujte svoje lopatky rovno.

5. Halasana (Plow Pose)

Výhody: Halasana upokojuje nervový systém, znižuje stres a únavu.

Postup: Ľahnite si na chrbát a paže majte na oboch stranách tela s dlaňami nadol. Zdvihnite nohy v uhle 90 stupňov. Potom podporovať svoje boky s rukami, zdvihnite ich zo zeme. Vezmite si svoje nohy cez hlavu pod uhlom 180 stupňov, takže vaše prsty dotýkať podlahy. Snažte sa, aby váš chrbát kolmo k podlahe. Priviesť späť svoje ruky do svojej pôvodnej polohy.

6. Paschimottanasana (Sediaci predklone)

Výhody: Paschimottanasana lieči bolesti hlavy a zvyšuje koncentráciu.

Postup: Sadnite si s nohami natiahnuté dopredu. Zdvihnite ruky rovno až pred sebou a paže dotýkať uši. Predkláňať v bokoch s brucha a hrudníka objímať stehná a hlavu na kolená. Prsty by sa mali dotýkať prstami na nohách, a môžete mať svoje zbrane trochu ohnuté v lakťoch.

7. Tadasana (Tree Stand Pose)

Postup: Stojan na podlahu v priamom position.Stretch ruky do vzduchu a priniesť im down.Fold ľavú nohu od kolena a umiestniť ho na vnútornej strane pravej thigh.Look rovno. Pridajte sa k svojim dlane v modlitbe pozícii a umiestniť ich pred vašimi chest.Close vaše oči a relaxovať.

8. Sukhasana

Výhody: Jedná sa o najlepší Asano relaxovať svoju myseľ, telo i dušu.

Postup: Sadnite si na zem s nohami šíri priamo pred you.Bend ľavé koleno a vyklopte ju takým spôsobom, že jediným vašej ľavej nohy je umiestnený na vnútornej strane pravé stehno.
Ohnúť pravé koleno takým spôsobom, že jediným z pravej nohy je umiestnený na vonkajšej strane vášho ľavého lýtka muscle.Place ruky na kolená. Nenechajte pretiahnuť svoje body.Keep chrbát rovno, zavrieť oči a relaxovať.

9. Vajrasana

Postup: Kľaknite si na kolená floor.Your, veľké prsty a členky by mali byť vzájomne rovnobežné a mali dotknúť ground.Place dlane na knees.Keep chrbticu rovno. Pozrite sa v čelnom smere, zavri oči. Odpočívajte.

10. Ležiaci Hero Pose

Postup: Umiestnite svoje telo v Vajrasana predstavovať (pozri póze pozri vyššie) .S miernym trhnutím sa snažia ohnúť svoje telo späť, kým sa dotýka hlavu na ground.Keep ruky na podlahe v pohodlnej vzdialenosti od tela, dlane up.Rest hlavu na jednej strane tela, alebo len udržiavať ju v centre mesta. Zatvor oči.

Skús cvičiť tieto tipy a techniky doma a vidieť nádherné rozdiel zanecháva na mysli, tela a duše. Šťastné Cvičenie!