Top 10 Jóga, jak zlepšit svou paměť

Home » Review » Health » Top 10 Jóga, jak zlepšit svou paměť

Top 10 Jóga, jak zlepšit svou paměť

Ztráta paměti může být skličující. Žít s ním každý den může sehnout hladinu spolehlivosti. Rozpaky zapomínání důležitá data, slabá vzpomínka na památné události a každodenní založí věcí může dostat depresivní. V takových situacích si přeješ supervelmoci, který vám pomůže překonat i zde jsou 10 Jóga, které jsou právě to.

Paměťové Zlepšení Jóga

1. Bakasana (jeřáb Pose)

Výhody: Bakasana dává smysl pro rovnováhu, zlepšuje koncentraci a koordinaci.

Postup: Posaďte se do dřepu na podlaze. Udržujte vzdálenost paže mezi oběma koleny a nohy nechte na zem. Vezměte si své dlaně mezi koleny a umístit je pevně na zemi a zároveň zachovat vaše kolena a lokty na stejné úrovni. Nyní, ohýbat trup vpřed, zvedněte nohy a rovnováhu celého těla s dlaněmi. Držet hlavu rovně a dívat se dopředu.

2. Padmasana (lotosu představují)

Výhody: Padmasana uvolňuje mysl a snižuje svalové napětí.

Postup: Sedněte si na zem s nohama nataženýma a páteře vzpřímeně. Ohnout pravé koleno a umístit jej na levém stehně. Jediným z pravé nohy by měla směřovat vzhůru a paty blíže k břichu. Stejný postup opakujte s druhou nohou. Nyní, položte ruce na kolena v poloze mudra. Držet hlavu rovně a jemně dýchat.

3. Padahastasana (Stálý předklonu)

Výhody: Padahastasana posiluje nervový systém a zvyšuje krevní zásobení mozku.

Postup: Postavte se rovně s nohama u sebe. Zvedněte ruce rovně až nad hlavu. Ruce by se měly dotýkat uši. Sklonit v bocích a dosáhnout pro vaše nohy. Trup a hlava by měla směřovat a objímat stehna a ruce umístěné na obou stranách nohy.

4. Sarvangasana (rameno stojan Pose)

Výhody: Sarvangasana léčí nespavost, zmírňuje hypertenzi a zklidňuje bolesti hlavy.

Postup: Lehněte si na záda držet nohy u sebe. Zvedněte nohy v úhlu 90 stupňů. Stisknout své zbraně proti podlaze, pokrčte kolena, držet v pase pomocí svých rukou a zvedněte je až při nohy vyšší, což přímku. Udržujte své lopatky rovně.

5. Halasana (Plow Pose)

Výhody: Halasana zklidňuje nervový systém, snižuje stres a únavu.

Postup: Lehněte si na záda a paže mějte na obou stranách těla s dlaněmi dolů. Zvedněte nohy v úhlu 90 stupňů. Pak podporovat své boky s rukama, zvedněte je ze země. Vezměte si své nohy přes hlavu pod úhlem 180 stupňů, takže vaše prsty dotýkat podlahy. Snažte se, aby vaše záda kolmo k podlaze. Přivést zpět své ruce do své původní polohy.

6. Paschimottanasana (Sedící předklonu)

Výhody: Paschimottanasana léčí bolesti hlavy a zvyšuje koncentraci.

Postup: Sedněte si s nohama natažené dopředu. Zvedněte ruce rovně až před sebou a paže dotýkat uši. Předklánět v bocích s břicha a hrudníku objímat stehna a hlavu na kolena. Prsty by se měly dotýkat prsty u nohou, a můžete mít své zbraně trochu ohnuté v loktech.

7. Tadasana (Tree Stand Pose)

Postup: Stojan na podlahu v přímém position.Stretch ruce do vzduchu a přinést jim down.Fold levou nohu od kolene a umístit jej na vnitřní straně pravé thigh.Look rovně. Přidejte se ke svým dlaně v modlitbě pozici a umístit je před vašima chest.Close vaše oči a relaxovat.

8. Sukhasana

Výhody: Jedná se o nejlepší asana relaxovat svou mysl, tělo i duši.

Postup: Sedněte si na zem s nohama šíří přímo před you.Bend levé koleno a vyklopte ji takovým způsobem, že jediným vaší levé nohy je umístěn na vnitřní straně pravé stehno.
Ohnout pravé koleno takovým způsobem, že jediným z pravé nohy je umístěn na vnější straně vašeho levého lýtka muscle.Place ruce na kolena. Nenechte protáhnout své body.Keep záda rovně, zavřít oči a relaxovat.

9. Vajrasana

Postup: Klekněte si na kolena floor.Your, velké prsty a kotníky by měly být vzájemně rovnoběžné a měly dotknout ground.Place dlaně na knees.Keep páteř rovnou. Podívejte se v čelním směru, zavři oči. Odpočinout si.

10. Ležící Hero Pose

Postup: Umístěte své tělo v Vajrasana představovat (viz póze viz výše) .S mírným trhnutím se snaží ohnout své tělo zpět, dokud se dotýká hlavu na ground.Keep ruce na podlaze v pohodlné vzdálenosti od těla, dlaně up.Rest hlavu na jedné straně těla, nebo jen udržovat ji v centru města. Zavři oči.

Zkus cvičit tyto tipy a techniky doma a vidět nádherné rozdíl zanechává na mysli, těla a duše. Šťastné Cvičení!