Top 10 jogi poprawić swoją pamięć

Home » Review » Health » Top 10 jogi poprawić swoją pamięć

Top 10 jogi poprawić swoją pamięć

utrata pamięci może być trudne. Żyć z nim codziennie można schylić poziom ufności. Zakłopotania zapomnienia ważnych dat, słaby wspomnienie pamiętnych wydarzeń i codziennego zgubieniu rzeczy można dostać przygnębiające. W takich sytuacjach można życzyć super moce, które pomogą Ci pokonać go i oto 10 jogi, które są tylko to.

Poprawa pamięci jogi

1. Bakasana (Crane Pose)

Korzyści: Bakasana daje poczucie równowagi, poprawia koncentrację i koordynację.

Procedura: Usiądź w pozycji w kucki na podłodze. Zachować odległość ramienia między obu kolan i utrzymać stopy płasko na ziemi. Zabierz swoje dłonie między kolana i umieścić je mocno na ziemi, zachowując swoje kolana i łokcie na tym samym poziomie. Teraz zegnij tułów do przodu, unieś nogi do góry i równowagi całego ciała z dłońmi. Trzymać głowę prosto i patrzeć w przyszłość.

2. Padmasana (Lotus Pose)

Korzyści: Padmasana odpręża umysł i zmniejsza napięcie mięśniowe.

Procedura: Usiądź na podłodze z nogami wyciągniętymi i kręgosłup wyprostowany. Zegnij prawe kolano i umieść go na lewym udzie. Podeszwa prawej stopy powinna być skierowana w górę, a pięta bliżej brzucha. Powtórz tę samą procedurę z drugą nogą. Teraz połóż dłonie na kolanach w pozycji mudra. Trzymać głowę prosto i delikatnie oddychać.

3. Padahastasana (Skłon tułowia)

Korzyści: Padahastasana pobudza układ nerwowy i zwiększa dopływ krwi do mózgu.

Procedura: Stań prosto ze stopami razem. Unieś ramiona prosto nad głową. Ramiona powinny dotykać uszu. Schylać w biodrach i dotrzeć do twoich stóp. Twój tułów i głowa powinna być skierowana i obejmując udami i ręce umieszczone po obu stronach nogi.

4. Sarvangasana (podstawka ramię Poza)

Korzyści: Sarvangasana leczy bezsenność, łagodzi nadciśnienie i łagodzi bóle głowy.

Procedura: Połóż się na plecach trzymając nogi razem. Unieś nogi pod kątem 90 stopni. Naciśnij ramiona na podłodze, ugnij łokcie trzymaj talię przez rąk i unieść je biorąc nogi wyżej dokonywania linię prostą. Miej łopatki prosto.

5. Halasana (zgarniacz Poza)

Korzyści: Halasana uspokaja system nerwowy, zmniejsza stres i zmęczenie.

Procedura: Połóż się na plecach i trzymać ręce po obu stronach ciała z dłońmi skierowanymi w dół. Unieś nogi pod kątem 90 stopni. Następnie wspieranie biodra rękami, podnieś je z ziemi. Zabierz swoje stopy na głowę pod kątem 180 stopni, dzięki czemu palce dotykały podłogi. Staraj się trzymać plecy prostopadle do podłogi. Przynieś swoje ręce do ich pierwotnego położenia.

6. Paschimottanasana (siedzących przodu test)

Korzyści: Paschimottanasana leczy bóle głowy i zwiększa koncentrację.

Procedura: Usiądź z nogami wyciągnięta do przodu. Podnieście ręce pionowo do góry, a twoje ramiona dotykania uszu. Pochylać się ku przodowi w biodrach z brzucha i klatki piersiowej obejmując udami i swoją głowę na kolanach. Twoje palce powinny dotykać palcami, można zachować swoje ramiona trochę zgięte w łokciach.

7. Tadasana (drzewostanu Pose)

Procedura: Stojak na podłodze w prostej position.Stretch swoje ręce w powietrze i wprowadzają je down.Fold lewą nogę od kolana i umieść go na wewnętrznej stronie prawej thigh.Look prosto. Dołącz swoje dłonie w pozycji modlitewnej i umieścić je przed swoimi chest.Close oczy i odpocząć.

8. Sukhasana

Zalety: Jest to najlepszy asan na relaks umysłu, ciała i duszy.

Procedura: Usiądź na podłodze z nogami rozprzestrzeniać prosto przed you.Bend lewym kolanie i złóż go w taki sposób, że podeszwy lewej stopy jest umieszczony na wewnętrznej stronie prawym udzie.
Zegnij prawe kolano w taki sposób, że jedynym z prawej nogi jest umieszczona na zewnętrznej stronie lewej łydki muscle.Place dłonie na kolanach. Nie rozciągaj swoje body.Keep plecy proste, zamknij oczy i odpręż się.

9. Vajrasana

Procedura: Uklęknij na kolanach floor.Your, duże palce i kostki powinny być równoległe do siebie i powinny dotykać ground.Place swoje dłonie na knees.Keep prosty kręgosłup. Spojrzeć w kierunku przednim, zamknij oczy. Zrelaksować się.

10. relaksacyjnego Hero Pose

Procedura: Umieść swoje ciało w Vajrasana ułożenia (patrz pozy wspomniano powyżej) .Za lekkim szarpnięciem, starają się wyginać swoje ciało do tyłu, aż głowa dotyka ground.Keep dłonie na podłodze w wygodnej odległości od ciała, dłonie up.Rest głowy po obu stronach ciała lub po prostu trzymać go w środku. Zamknij oczy.

Czy spróbować ćwiczyć te wskazówki i techniki w domu i zobaczyć wspaniałą różnicy to zostawia na umysł, ciało i duszę. Praktykowanie szczęśliwy!