Top 10 Jooga Poosid parandada oma mälu

Home » Review » Health » Top 10 Jooga Poosid parandada oma mälu

Top 10 Jooga Poosid parandada oma mälu

Mälukaotus võib olla heidutav. Elada seda iga päev võimalik stoop oma usalduse taset. Piinlikkust unustamise olulised kuupäevad, nõrk mälestus meeldejääv sündmuste ja igapäevaelu misplacing asju saab masendav. Sellistes olukordades, kui soovi suurriikide mis aitavad teil ületada ja siin on 10 jooga kujutab, mis on just seda.

Mälu parandamine Jooga Poosid

1. Bakasana (Crane Poseerige)

Eelised: Bakasana annab tunde tasakaal, parandab kontsentratsiooni ja koordineerimine.

Menetlus: Istuge kükitades seisukoht põrandal. Hoidke käsi on vahemaa nii põlvi ja hoida oma jalad maa peal. Võtke palmid vahel oma põlvi ja asetada need kindlalt maa peal hoides oma põlved ja küünarnukid samal tasemel. Nüüd painutada oma keha ettepoole, tõstke jalad üles ja tasakaalu kogu keha peopesade. Hoidke oma pea otse ja vaadata tulevikku.

2. Padmasana (Lotus Poseerige)

Eelised: Padmasana lõdvestab meelt ja vähendab lihaspingeid.

Menetlus: Istu põrandal jalad välja sirutatud ja selg püsti. Bend oma parema põlve ja asetage see oma vasaku reie. Ainus parema jala peaks ülespoole ja kanna lähemale kõht. Korda sama protseduuri teise jalaga. Nüüd asetage käed põlvi Mudra asendis. Hoidke oma pea otse ja hingata õrnalt.

3. Padahastasana (alalise Edasi Bend)

Eelised: Padahastasana kosutab teie närvisüsteemi ja suurendab verevarustust oma aju.

Menetlus: sirged jalad koos. Tõstke oma käed sirgelt üles üle oma pea. Käed peaksid puudutama kõrvu. Kummarduma puusal ja jõuda oma jalgu. Teie torso ja pea tuleb silmitsi ja kallistamine reied ja käed mõlemale küljele oma jalgu.

4. Sarvangasana (Õla Stand Poseerige)

Eelised: Sarvangasana ravib unetust, vabastab hüpertensioon ja rahustab peavalu.

Menetlus: Lie selili hoida oma jalad koos. Tõstke jalad nurga 90 kraadi. Suruge käsivarred vastu põrandat, painutada oma põlved, hoidke oma talje oma käed ja tõstke neid võttes jalad kõrgemale tegemise sirge. Hoidke oma abaluude sirge.

5. Halasana (Plough Poseerige)

Eelised: Halasana rahustab närvisüsteemi, vähendab stressi ja väsimust.

Menetlus: Lie selili ja hoida oma käed kummalgi pool keha peopesad allapoole. Tõstke jalad 90-kraadise nurga all. Siis toetada oma puusad kätega, tõstke neid maapinda. Võtke jalad üle oma pea juures 180-kraadise nurga all, muutes oma varbad puudutavad põrandat. Püüa hoida selg risti põrandal. Tooge tagasi oma käed algasendisse.

6. Paschimottanasana (Istuv Edasi Bend)

Eelised: Paschimottanasana ravib peavalu ja parandab keskendumisvõimet.

Menetlus: Istu jalad välja sirutatud ettepoole. Tõstke käed otse üles, oma käte puudutamata kõrvad. Bend edasi puusal oma kõhu ja rindkere kallistamine reied ja oma pea põlvi. Sõrmed tuleb puudutada oma varbad, ja saate hoida oma käed veidi kõverdatud põlved.

7. Tadasana (Tree Stand Pose)

Menetlus: Seisa korrusel otse position.Stretch käed õhku ja viia need down.Fold oma vasaku jala põlve ja asetage see sisemisel küljel oma õigust thigh.Look sirge. Liitu peopesade koos palve asend ja paigutada neid ees oma chest.Close silmad ja lõdvestu.

8. Sukhasana

Eelised: See on parim Asana lõõgastuda meelt, keha ja hinge.

Menetlus: Istu põrandal, jalad laiali otse ees you.Bend oma vasaku põlve ja korda seda nii, et ainus oma vasaku jala pannakse sisekülg oma õigust reide.
Bend oma parema põlve nii, et ainus oma parema jala pannakse välisküljele vasakul vasikas muscle.Place käed põlvedel. Ärge pöörake oma body.Keep selg sirge, sulgege silmad ja lõdvestu.

9. Vajrasana

Menetlus: Polvistua kohta floor.Your põlved, suur varbad ja pahkluud peaks olema üksteisega paralleelselt ja peaks puudutada ground.Place oma peopesad knees.Keep selg sirge. Vaata ees suunas, sule silmad. Lõdvestuge.

10. Lamav Hero Poseerige

Menetlus: Tee oma keha Vajrasana kujutada (vt poosi eespool) .Mis kerge jobu, väänake keha tahapoole kuni oma peaga puudutab ground.Keep käed põrandale parajal kaugusel oma keha, peopesad up.Rest pea mõlemal pool keha või lihtsalt hoida seda kesklinnas. Sulge oma silmad.

Kas proovida praktiseerivad neid nõuandeid ja tehnikat kodus ja vaata suurepärane erinevus see jätab maha oma keha ja hinge. Õnnelik Harjutamine!