Top 7 Joga Asanas senioriem

Home » Review » Fitness » Top 7 Joga Asanas senioriem

Top 7 Joga Asanas senioriem

Vecums ir tikai skaitlis, viņi saka. Bet, lai iestāde, kas varētu būt gadījums. Jūs varat skaidri sajust savu ietekmi, jo vairāk no 60s. Sāpes, sāpes un vājums laipni jums, un, ja ir pietiekami aprūpe netiek pieņemts, viņi saņems jūs uz leju, un jums blāvi. Tātad, pirms tā kļūst par vēlu, un jūs kļūstat pie gultas, izmēģiniet šādas 7 viegli jogas asanas, kas strādā brīnumus pensionāriem.

Pirms tam, pieņemsim uzzināt, kā joga palīdz vecākiem cilvēkiem.

Joga Uz glābšanas pensionāriem

Vai esat ievērojuši, jūsu vecvecāki iet par savu dienu lēnām un ņemot savu laiku ar darbiem? Nu, tas ir neliels ieskats par to, ko viņi iet cauri. Ar vecumu, kauli un locītavas saņemt vājāks, un līdzsvars pasliktinās. Garīgi Arī tas ietekmē tos, ar vieglas depresijas apmetoties jo tie liecinieks savas organizācijas novecošanās.

Joga liks viņiem justies aktīvi un jauniešiem. Tas uzmundrināt tos, un palīdzēt viņiem stāvēt uz savām kājām, un iet par savu dienu ar minimālu palīdzību. Tas nebūs uzsvērt tos kā jogas ietekme ir zema un ilgstoša. Pētījumi National Institutes of Health, University of Southern California un Kalifornijas universitātes veica, Los Angeles uzrādīja pozitīvus rezultātus, veicinot daudzi cilvēki to 60s, 70, un 80, lai to uz augšu.

Prakse asanas reizi dienā, un jūs esat gatavi iet. Joga palēnina novecošanās procesu, mīkstinot muskuļus un saglabājot elastību. Tātad, ja jūs vēlaties būt aktīvs un veselīgs, pat, kamēr jūs atrodaties jūsu 60s un augstāk, izmēģiniet šādas asanas vismaz divas līdz trīs reizes nedēļā.

Joga senioriem – 7 Best asanas

1. Tadasana (Kalnu Pose)

Tadasana vai kalnu Pose ir pamats visu asanas. Visi pārējie jogas pozas ir variācijas par Tadasana. Jūs varat nodarboties Tadasana jebkurā diennakts laikā un ne vienmēr tukšā dūšā. Bet, ja jūs vēlaties sekot to ar citiem asanas, pārliecinieties, ka jūs to darīt no rīta tukšā dūšā. Tadasana ir pamata līmeņa Hatha joga asana. Parasti pozā tiek turēts apmēram 10 līdz 30 sekundēm, bet jūs varat samazināt laiku, kā jūsu ērtībai.

Priekšrocības Tadasana pensionāriem

Tadasana strādā perfekti, lai hunching veciem cilvēkiem, uzlabojot savu stāju. Tas stiprina savas vājās augšstilbiem un potītes, atvieglojot tiem manevrēt. Tas arī mazina sāpes un sāpes, kas izstrādāti sakarā ar vecumu. Poza uzlabo gremošanu un palielina asins cirkulāciju, smoothening veic veco ļaužu problēmas ar ēšanu un skābumu.

2. Baddha Konasana (Butterfly Pose)

Baddha Konasana vai Butterfly Pose izskatās tauriņš flapping savus spārnus. Tā arī izskatās līdzīgs nostāju par kurpnieks darbā. Prakse Baddha Konasana no rītiem tukšā dūšā, un tīru zarnu. Tas ir pamata līmeņa Vinyasa jogas asana. Turiet to vienu līdz piecas minūtes vai iekniebt to saskaņā ar jūsu ērtībai.

Priekšrocības Baddha Konasana pensionāriem

Baddha Konasana stimulē urīnpūslis un nieres, palīdzot oldies uzturēt Izvadīšana no jautājumiem pie līcī. Atbrīvojot sevi kļūst gluda un regulāri. Tas aktivizēs veco cilvēku, lai viņam / viņai no vieglas depresijas un atbrīvot nogurums un nemiers. Poza izlīdzina procesu menopauzes.

3. Balasana (Child Pose)

Balasana vai bērnu Pose atgādina nostāju bērna mātes dzemdē. Viņi saka, jums relive savu bērnību vēlākos gados savu dzīvi, padarot to apt lai vecāki cilvēki varētu izmēģināt Balasana. Praksē tas no rīta tukšā dūšā vai vakarā pēc plaisa četru līdz sešu stundu pēc tam, kad maltīti. Balasana ir iesācējs līmeņa Vinyasa jogas asana. Turiet to vienu līdz trīs minūtes vai tik ilgi, cik jūs varat.

Priekšrocības Balasana pensionāriem

Balasana izlaidumi spriedzi izveidotos trauslās struktūrās veco. Konkrēti, uz muguras, krūtīm un pleciem. Tā saglabā tos brīdinājumu, braucot prom reiboni. Balasana padara iekšējos orgānus elastīga, veicinot veselīgu ķermeņa funkcijas. Tas palīdz, veidojot dziļu un vienmērīgu elpošanu, kas nomierina vecākus cilvēkus un palīdz viņiem radīt trauksmes brīvu dzīvi.

4. Bhujangasana (Cobra Pose)

Bhujangasana vai Cobra Pose ir rosinošs backbend kas izskatās paceltu galvu kobras. Šis ir viens no labākajiem jogas pozās senioriem. Šī poza būs vāja vecāki cilvēki asas un ātra. Praksē tas katru dienu no rīta tukšā dūšā, un tīru zarnu vai vakaros, sniedzot spraugu četras līdz sešas stundas starp pēdējās ēdienreizes un praksi. Bhujangasana ir iesācējs līmeņa Ashtanga joga asana. Turiet to pāris sekunžu laikā, vai tik ilgi, kamēr tā jūtas ērti.

Priekšrocības Bhujangasana pensionāriem

Bhujangasana atraisa sastingusi zemāku aizmugurē veco un stiepjas savus muskuļus plecu, krūšu un vēdera, lai saglabātu tos elastīgu un veselīgu. Poza paceļ garastāvokli un uzmundrina tos piecelties un darīt kaut ko jautru. Kopumā, tas palielina viņu ķermeņa elastību, tādējādi uzlabojot mobilitāti. Vissvarīgākais, tā stiprina mugurkaulu, aizliedzam jebkādu hunching.

5. Adho Mukha Svanasana (Lejup vērstos suns Pose)

Adho Mukha Svanasana vai lejupvērsto suns Pose ir asana, kas izskatās līdzīgs nostāju par suni, kad tas noliecas, vērsta uz priekšu. Sanskrita vārds pozā nozīmē, ka. Tas ir salīdzinoši vieglāk pozēt veciem izmēģināt. Praksē tas no rīta tukšā dūšā, un tīru zarnu labākos rezultātus. Adho Mukha Svanasana ir iesācējs līmeņa Ashtanga joga asana. Turiet pozēt dažas sekundes vai minūtes, kamēr jūsu ķermenis ļauj.

Priekšrocības Adho Mukha Svanasana pensionāriem

Adho Mukha Svanasana palielina uzticību, un tiem, kuri ir izņemti no aktīvas dzīves un ir novājināta iestādes sakarā ar novecošanu, tas ir svētīgs. Tā atgādinās viņiem par visu, ko viņi bija sasnieguši sasniegt stāvoklī tie ir, un padarīt tās jūtas lepni par saviem sasniegumiem un ilgu mūžu. Līdz ar to, apgrieztā pozā ļauj vairāk asiņu plūsmu uz smadzenēm, ausma to ar izziņas, padarot vecāku personu prāta asāka un mazāk pakļauti aizmāršība.

6. Trikonasana (Triangle Pose)

Trikonasana vai Triangle Pose izskatās trīsstūri, kad jūsu ķermenis uzņemas pozā. Tas ir diezgan vienkāršs un ir viens no nedaudzajiem pozas jogas, kas prasa, lai jūs turēt acis atvērtas, atrodoties pozā. Prakse Trikonasana no rītiem tukšā dūšā, un tīru zarnu. Asanu ir iesācējs līmeņa Vinyasa jogas asana. Turiet to 30 sekundes vai vairāk, atkarībā no tā, cik daudz jūsu ķermeņa atļaujas.

Priekšrocības Trikonasana pensionāriem

Trikonasana samazina asinsspiedienu, kopēju problēmu, veciem cilvēkiem saskaras. Tas samazinās taukus no vidukļa un gurniem un uztur tos gaismas un fit. Poza dod stabilitāti un līdzsvaru un novērš fidgeting un nelīdzsvarotību. Tā stiprina un stiepjas rokas un kājas, kuras palīdz veciem cilvēkiem darīt to darbus labāk.

7. Shavasana (Corpse Pose)

Shavasana vai Corpse Pose ir relaksējoša asana darīts beigās jogas sesiju. Ķermenis izskatās līķis Shavasana ar nulles kustību. Tas ir grūti, jo jums ir nepieciešams, lai nomierināties savu prātu pilnībā un atpūsties savu ķermeni šajā pozā bez fidgeting. Shavasana ir iesācējs līmeņa Ashtanga joga asana. Uzturēšanās Shavasana 10 līdz 15 minūtes vai vairāk, ja jums šķiet, ka tā, bet pārliecinieties, ka Jums nav aizmigt.

Priekšrocības Shavasana pensionāriem

Shavasana ārstē bezmiegu, kopīgu hronisku problēmu veciem cilvēkiem. Trūkuma dēļ fiziskās aktivitātes, struktūras vecāku cilvēku nepagurstoši pietiekami gulēt labi naktī. Ātri jogas sesija seko Shavasana ir labs līdzeklis. Tas uzlabo koncentrēšanās spējas, uzlabojot dzīves kvalitāti vecāka gadagājuma cilvēkiem. Poza ir dziedējoša iedarbība uz tiem, kam ir diabēts, vāja garīgo veselību, un aizcietējumi.

 Piesardzības pasākumi, kas jāveic

  • Ir svarīgi, ka prakses laikā, vecāki cilvēki nedrīkst virzīt sevi un darīt tikai tik daudz, cik to ķermeņa atļaujas.
  • Pat ilgs jogas sesiju nav piemērots tiem. Īss un vienkāršs ir ideāls.
  • Pārliecinieties, ka jūs ņemt padomu ārstam pirms došanās uz priekšu ar jogas praksi un apmācīt tikai ar sertificētu jogas instruktors, pirms sākat izmantot par savu mājās.
  • Ja jums ir zināmas kaites, nerunājot to jogas instruktors iepriekš, lai nepieciešamie pielāgojumi tiek veikti uz jogas asana secībā ne pasliktināt problēmu ar jebkādiem līdzekļiem.
  • Atkārtojiet pozu, nevis turot tos uz ilgāku laiku un atpūsties arī pēc katras radīt.

Ekspertu atbildes lasītājiem Jautājumi

Vai ir vieglāk jogas vingrinājumi, kā asanas augstākajiem iesācējiem?

Jā tur ir. Sukshma Joga ir piemērota augstākā līmeņa iesācējiem. Tas ir kopums, vienkāršus vingrinājumus, kas prasa dažas minūtes praksē.

Cik dažādi ir vecākais joga, salīdzinot ar standarta jogas praksi?

Joga senioriem ir diezgan daudz tāds pats kā citiem. Prakses veids atšķiras, lai gan. Par senioriem, pūles un ilgums ir mazāk.

Exercise ir svarīga visiem. Vēl tik, vecākajās gados, jo tā uztur ķermeni veselīgu un prom no vājumu. Joga ir ideāls pasākumā veciem cilvēkiem. Tas ir viegli pielāgot savām vajadzībām un, vissvarīgāk, tur traumas līcī. Tātad, nokļūt uz to, pirms tā ir pārāk vēlu vai informējiet savus vecvecākus vai vecākiem par šo un to viņiem milzīgs labu.