Top 7 Jooga Asanas seenioridele

Home » Review » Fitness » Top 7 Jooga Asanas seenioridele

Top 7 Jooga Asanas seenioridele

Vanus on vaid number, nad ütlevad. Aga keha, mis ei pruugi nii olla. Saate selgelt tunda selle mõju enam nii alates 60s. Tekivad valud, ja nõrkus teid, ja kui piisavalt hoolt ei võeta, saavad nad sind ja sind igav. Niisiis, enne kui see läheb liiga hilja ja sa saada voodihaige, proovige järgmisi 7 lihtne jooga asanas et imet pensionäre.

Enne seda, olgem õppida jooga aitab vana inimest.

Jooga appi pensionäridele

Kas olete märganud oma vanavanemate läheb umbes oma päeva aeglaselt ja võttes oma aega majapidamistöid? Noh, see on pilguheit, mida nad on läbimas. Vananedes luude ja liigeste saada nõrgemaks, ja tasakaal halveneb. Vaimselt Ka see mõjutab neid, kerge depressiooni asumast, kuna nad tunnistajaks oma keha vananeb.

Jooga tava paneb neid end aktiivse ja noor. See rõõmustab neid ja aidata neil seista oma jalgu ja minna oma päeva minimaalne abi. See ei rõhutada neid jooga mõju on väike ja pikaajaline. Läbiviidud uuringud National Institutes of Health, University of Southern California ja University of California, Los Angeles näitas positiivseid tulemusi, soodustades paljud inimesed oma 60s, 70s ja 80s võtta see üles.

Praktika asanas üks kord päevas, ja sa oled valmis minema. Jooga aeglustab vananemisprotsessi pehmenenud lihaseid ja säilitada paindlikkus. Niisiis, kui soovite olla terve ja aktiivse isegi kui olete oma 60s ja rohkem, proovige järgmisi asanas vähemalt kaks kuni kolm korda nädalas.

Jooga seeniorid – 7 Best Asanas

1. Tadasana (Mountain Pose)

Tadasana või Mountain Pose on aluseks kõigi asanas. Kõik muud jooga kujutab variandid on Tadasana. Saab harjutada Tadasana igal kellaajal ja ei pruugi tühja kõhuga. Aga kui sa tahad seda järgida kuni teiste asanas, veenduge, et te seda hommikuti tühja kõhuga. Tadasana on algtasemel Hatha jooga Asana. Tavaliselt poosi toimub umbes 10 kuni 30 sekundit, kuid saate kestuse vähendamiseks ühe oma mugavuse.

Kasu Tadasana pensionäridele

Tadasana töötab suurepäraselt hunching eakate parandades nende asend. See tugevdab nende nõrk reied ja pahkluude, lihtsustades neid manööverdada. Samuti leevendab valud ja valus arenenud tänu vanaduse. Kujutada parandab seedimist ja suurendab vereringet, silumine välja vana inimeste probleeme söömise ja happesus.

2. Baddha Konasana (liblikas Poseerige)

Baddha Konasana või Butterfly Pose näeb välja nagu liblikas lehvitamine oma tiivad. Samuti sarnaneb hoiak kingsepp tööl. Praktika Baddha Konasana hommikuti tühja kõhuga ja puhas südame. See on algtasemel Vinyasa jooga Asana. Hoidke seda üks kuni viis minutit või näpistama seda vastavalt oma mugavuse.

Kasu Baddha Konasana pensionäridele

Baddha Konasana stimuleerib põit ja neerusid, aidates vanakesed hoida eritumist küsimusi on lahe. Leevendab ise muutub siledaks ja korrektsed. See aktiveerib vana inimene, too ta / ta välja kerge depressioon ja leevendada väsimust ja ärevus. Kujutada silub välja protsessi menopausi.

3. Balasana (Child Poseerige)

Balasana või lapse Pose meenutab positsiooni lapse ema üsas. Räägitakse relive oma lapsepõlve hilisematel aastatel oma elu, mistõttu on apt vanemad inimesed proovida Balasana. Praktikas hommikul tühja kõhuga või õhtul pärast nelja- kuni kuus tundi lõhe pärast sööki. Balasana on algaja tasemel Vinyasa jooga Asana. Hoidke see üks kuni kolm minutit või nii kaua kui võimalik.

Kasu Balasana pensionäridele

Balasana vabastab pingeid üles ehitatud habras organid vana. Täpsemalt taga, rindkere ja õlad. See hoiab neid hoiatusteate sõidu peapööritust. Balasana teeb siseorganid nõtke, hõlbustades terve keha funktsioone. See AIDSi hoone sügav ja püsiv hingamine et rahustab vanemaid inimesi ja aitab neil elada ärevus-vaba elu.

4. Bhujangasana (Cobra Poseerige)

Bhujangasana või Cobra Pose on energilise backbend mis näeb ülestõstetud pea kobra. See on üks parimaid jooga kujutab pensionärid. See poosi teeb nõrk vanemad inimesed terav ja kiire. Praktikas iga päev hommikuti tühja kõhuga ja puhas kõht või õhtuti, andes lõhe neli kuni kuus tundi vahel viimast toidukorda ja praktika. Bhujangasana on algaja tasemel Ashtanga jooga Asana. Hoidke seda paar sekundit või nii kaua, kui see tundub mugav.

Kasu Bhujangasana pensionäridele

Bhujangasana lõdvendab kangeks alaselja vana ja venitab oma lihaseid õlgadele ja kõhu hoida neid paindlik ja tervislik. Kujutada tõstab meeleolu ja cheers neid tõusta ja teha midagi lõbusat. Üldiselt see suurendab oma keha paindlikkus, parandades seeläbi liikuvust. Kõige tähtsam on, see tugevdab selg, lubades igal hunching.

5. Adho Mukha Svanasana (Allapoole Vastamisi Koera Poseerige)

Adho Mukha Svanasana või allapoole suunatud Koer Pose on Asana, mis näeb välja sarnane hoiak koera, kui ta paindub allapoole, ettepoole. Sanskriti nimi poosi tähendab, et. See on suhteliselt lihtsam poosi vanuses proovida. Praktikas hommikul tühja kõhuga ja puhas kõht parimaid tulemusi. Adho Mukha Svanasana on algaja tasemel Ashtanga jooga Asana. Hoidke poosi paar sekundit või minut kuni keha lubab sul.

Kasu Adho Mukha Svanasana pensionäridele

Adho Mukha Svanasana suurendab usaldust, ja neile, kes on eemaldatud aktiivsest elust ja on nõrgenenud organite vananemise tõttu on õnnistuseks. See tuletab neile meelde kõik, mis nad olid saavutanud jõuda riigi nad on ja teevad nad tunnevad uhkust oma saavutuste ja pika eluea. Koos, et ümberpööratud poosis võimaldab rohkem verd voolata aju, heledaks see üles kognitiivsete, muutes vanemate inimeste meeles teravam ja vähem altid unustamine.

6. Trikonasana (Triangle Poseerige)

Trikonasana või Triangle Pose näeb välja nagu kolmnurk, kui keha võtab poosi. See on üsna lihtne ja üks väheseid poose jooga, mis teil vaja hoida oma silmad lahti, samal ajal kui poosi. Praktika Trikonasana hommikuti tühja kõhuga ja puhas südame. Asana on algaja tasemel Vinyasa jooga Asana. Hoidke seda 30 sekundit või rohkem, sõltuvalt sellest, kui palju keha võimaldab.

Kasu Trikonasana pensionäridele

Trikonasana vähendab vererõhku, üldine probleem, millega seisavad silmitsi eakatele. See vähendab rasva talje ja reied ja hoiab neid kerge ja sobib. Kujutada annab stabiilsust ja tasakaalu ning takistab nihelemine ja tasakaalu. See tugevdab ja venitab käed ja jalad, mis aitab eakatel teha oma majapidamistöid parem.

7. Shavasana (Corpse Poseerige)

Shavasana või Corpse Pose on lõõgastav Asana teha lõppu joogat. Keha näeb välja nagu laip Shavasana koos null liikumist. On raske, sest sa pead maha rahunema meelt täielikult ja lõõgastuda oma keha selles poosi ilma fidgeting. Shavasana on algaja tasemel Ashtanga jooga Asana. Hoia Shavasana 10 kuni 15 minutit või rohkem, kui teil on tunne, kuid veenduge, et te ei magama.

Kasu Shavasana pensionäridele

Shavasana ravib unetust, ühine krooniline probleem eakatele. Tänu vähene kehaline aktiivsus, asutuste Eakate ei väsi piisavalt magada ka öösel. Kiire joogat järgneb Shavasana on hea vahend. See parandab kontsentratsiooni, parandades elukvaliteeti eakatele. Kujutada on kuumtöötluse mõju neile, kes on diabeet, nõrk vaimne tervis ja kõhukinnisus.

 Ettevaatusabinõud

  • On oluline, et treeningute ajal, vanemad inimesed ei tohiks suruda ennast ja teha ainult nii palju kui oma keha võimaldab.
  • Isegi pika kestuse joogat ei sobi neile. Lühike ja lihtne on ideaalne.
  • Veenduge võtta arsti enne läheb edasi koos jooga praktika ja koolitada ainult sertifitseeritud jooga juhendaja enne kui hakata kasutama oma enda kodus.
  • Kui teil on teatud tervisehäired, rääkimata selle jooga õpetaja eelnevalt nii, et tehakse vajalikud kohandused, et jooga Asana järjestus mitte süvendada probleemi mis tahes viisil.
  • Korrake asendeid asemel hoides neid pikemaks ajaks ja puhata ka pärast iga kujutada.

Ekspert vastuseid Lugejad Küsimused

Kas lihtsam jooga harjutusi kui asanas kõrgemate algajatele?

Jah, seal on. Sukshma Jooga sobib kõrgemate algajatele. See on kogum lihtsad harjutused, mis nõuavad mõne minuti praktika.

Kuidas erinevad on vanem jooga võrreldes standard jooga praktika?

Jooga pensionärid on päris palju sama nagu teised. Viis praktika erineb küll. Sest pensionärid, vaeva ja kestus on väiksem.

Harjutus on oluline kõigile. Veel on nii, et vanemad aastat, sest see hoiab keha terve ja eemal nõrkus. Jooga on ideaalne harjutus eakatele. See on kergesti kohandatav nende vajadustele ja mis kõige tähtsam, hoiab kahju on lahe. Niisiis, saan seda enne kui on liiga hilja või teavitada oma vanavanemate või vanemate puhul selles küsimuses ja teha neile suure teene.