Użyj tych jogi skupić się na Abs

Home » Review » Fitness » Użyj tych jogi skupić się na Abs

Użyj tych jogi skupić się na Abs
Joga to świetny sposób, aby wzmocnić swoje głębokie rdzeń i mięśnie brzucha. Joga jest praktyką asan całego ciała, który buduje zintegrowany rdzeń. Wszystkie pozach bilansowania joga, czy to stojąc, inwersji lub sald ramion wymagają stabilnego brzuch. Wiele pozy może stać się szczególnie dynamiczny, jeśli chcą pracować abs. Innymi słowy, chrupie przodu!

Pozy początkujących

Cat – Cow Stretch
Choć kot-krowa jest zwykle uważany za tylnym odcinku, gdy abs mają ważną rolę do odegrania jako system wsparcia dla kręgosłupa. Trzymaj pępek zasysane jak poruszać, nawet gdy spadnie na pozycję brzuch krowy.

Czworakach Bilans
podnoszenia przeciwległe kończyny, jak to zrobić w tej równowagi, jest wspaniały dla integracji rdzenia. Jeśli chcesz większe wyzwanie, spróbuj rysowanie podniesione kolano i łokieć razem w brzuch, a następnie ponowne ich rozszerzenie. Przejść przez ten ruch pięć razy z każdej strony.

Miednicy plandeki
Ruch miednicy pochylenia jest zasadniczo taka sama jak kot – krów (opisanego powyżej). Utrzymuj pępek rysunek w kierunku kręgosłupa, jak poruszać się po nich.

Plank Pose
Plank jest najbardziej podstawowym bilans ramię. Jest to dobre miejsce, aby budować siłę dla bardziej zaawansowanych pozycjach. Spróbuj trzymając deskę do dziesięciu niespieszne oddechów.

Pośredni

Łódź Pose – Navasana
Wystarczy trzymając łódź stwarzają jest całkiem dobry trening brzucha na własną rękę, ale można wziąć go jeszcze bardziej poprzez włączenie zapaści. Aby to zrobić, należy obniżyć jednocześnie tułów i nogi w kierunku podłogi. Unoszą się kilka cali nad podłogą, a następnie usiąść aż do ułożenia. Powtórz pięć razy.

Crow Pose – Bakasana
Równoważenie swoje ciało na swoich ramionach zajmuje dużo wytrzymałości rdzenia, więc pracujemy tylko przez uzyskanie w tej pozie. Jeśli masz problemy, wycisnąć ci kolana w silnie i zachować swój wzrok na podłodze przed sobą, a nie na nogach.

Half Moon Pose – Ardha Chandrasana
Half Moon jest równoważenie pozy, w których kończyny są fotografowania we wszystkich kierunkach, więc opierając się na swojej podstawowej aby utrzymać się w pozycji pionowej. Należy zachować rdzeń zaangażowany przez rysowanie w pępek.

Headstand – Salamba Sirsasana
Headstand oferuje liczne możliwości poprawy siły. Raz czujesz się komfortowo robi pozy w środku pokoju (wielkim osiągnięciem na własną rękę), można rozpocząć pracę nad jednocześnie unosząc obie nogi. Można nawet do odwróconej kryzysu, obniżając swoje nogi niemal do podłogi, a następnie unosząc je z powrotem do pionu.

Skala Pose – Tolasana
Jeśli zastanawiasz się jak zdobyć siłę, aby podnieść obie nogi z podłogi, odpowiedź jest w swoim rdzeniu. Aby zorientować się, jakie to uczucie, spróbuj robi pozę z bloku pod każdym rozdaniu.

Side Plank Pose – Vasisthasana
Jest to jednoręki wersja deski. Jeśli chcesz większe wyzwanie, unieś górną nogę i przytrzymać około pięciu cali powyżej dolnej nogi.

zaawansowane

Firefly Pose – Tittibhasana
Tak, elastyczność i wytrzymałość ramion są ważne dla tej pozie, ale nie zamierzamy uzyskać odrywania bez jakiejś mocy z rdzenia.

Przedramię Stojak – Pincha Mayurasana
inwersji są o rdzeniu. To prawda wykładniczo po wyjęciu dużą, stabilną głowę z podłogi. Czasami nazywa się bezgłowy dnem, stoisko przedramienia jest dobrym sposobem, aby pracować na inwersji jeśli masz problemy z szyją.

Handstand – Adho Mukha Vrksasana
Handstand od ściany to jeden z najtrudniejszych postawy fizycznej joga jest.

Side Crow Pose – Parsva Bakasana
Istnieją dwa sposoby wykonywania boczną Crow: balancing na dwóch ramionach lub na jednym ramieniu. Nie trzeba dodawać, jedna ręka jest trudniejsze. Ponieważ skręt jest zaangażowany, to ułożenia wymaga również silne skośne.

Wojownik III – Virabhadrasana III
Prosty bilans stojący, prawda? Źle. Wyzwaniem jest utrzymanie tułowia i podniósł nogę prostopadle do podłogi, utrzymując doskonale poziom swoich dwóch biodra. Wszystko, stojąc na jednej nodze.