Uzziniet jogas metodes, lai ārstētu vai atvieglotu Bezmiegs

Home » Review » Health » Uzziniet jogas metodes, lai ārstētu vai atvieglotu Bezmiegs

 Uzziniet jogas metodes, lai ārstētu vai atvieglotu Bezmiegs
Ja jums ir grūti laiku kļūst gulēt naktī, iekļaujot joga savā dzīvē var palīdzēt, it īpaši, ja jūsu bezmiegs ir saistītas ar stresu. Joga ir izrādījies liels stress Buster un varam Jums piedāvāt relaksācijas metodes, ieskaitot elpošanas vingrinājumi un meditācijas. Joga Nidra ir dziļa relaksācija metodoloģija, kas var būt īpaši noderīga cilvēkiem, kuriem ir miega traucējumi.

Kā Joga var palīdzēt

Kaut gan nav viens konkrēts poza, kas automātiski nosūtīs tevi dziļā miegā, joga var būt efektīvs miega atbalstu kā daļa no veselīga dzīvesveida. Lai to panāktu, tā ir laba ideja, lai izveidotu regulāru jogas praksi, pat ja tas ir tikai daži rada dienu. Stiepšanās ķermeni regulāri palīdz atbrīvot spriedzi.

Joga arī mudina jūs uzgriezt uz pašreizējo brīdi, bieži vien koncentrējoties uz elpu, kas ļauj pārtraukt neraizējoties par lietām, kas noticis pagātnē vai varētu notikt nākotnē. Ja jūs nekad nav darīts joga, pirms lietot šo rokasgrāmatu par to, kā sākt.

Joga Jūsu Gulētiešanas Ritual

Miega eksperti nereti norāda uz efektivitātes izveidot standarta nakts rutīnas, lai signalizētu savu ķermeni, ka ir pienācis laiks, lai sagatavotos gulēt. Jūs varat izvēlēties iekļaut dažus elpošanas vingrinājumi vai lēzeni posmi savu rituālu, lai mazinātu spriedzi un palīdzēs jums atpūsties. Trīs daļas elpa, kas ir ļoti noderīga, lai mijieskaita prātu no dienas jucekli, ir laba izvēle pirms gulētiešanas.

Joga rada, ka var izdarīt guļot gultā ietver laimīgu bērnu (Ananda balasana), kas izdala zema muguru un gurniem, atstājot jūs sajūta brīvāku un atviegloti. Dieviete rada (supta baddha konasana), kas atver groins, ir vēl viena laba iespēja, kā tas ir kājas līdz sienai (viparita karani).

Corpse rada (savasana) beidzas katru jogas klasi, un tas ir labs veids, lai izbeigtu savu dienu too. Guļ gultā, koncentrēties uz katru daļu no jūsu ķermeņa un mīkstina to, pirms pāriet uz. Sāciet ar pirkstiem, uz augšu kājas un rokas, caur rumpi uz kakla, sejas un galvas.

Tad pavadīt dažas minūtes tikko elpot. Ja jūs atrast savu prātu klīstot šajā laikā, nav iesaistīties savas domas; tā vietā, lai jūsu uzmanību atpakaļ uz savu elpu. Tas palīdz radīt pārtraukumu no jūsu aktīvo prātu un ļauj atpūsties gulēt.