Vienkāršas Asanas, kas palīdzēs jums atbrīvoties no galvassāpēm

Home » Review » Health » Vienkāršas Asanas, kas palīdzēs jums atbrīvoties no galvassāpēm

Daudzi no mums ir ne labprāt dodas uz aptieciņā ar sākuma galvassāpes. Šādos gadījumos, vislabāk ir doties uz savu jogas paklājiņš vietā.

Ja galvassāpes pieejas, jūsu enerģija kanalizācijas ārā, tik daudz, ka jums neizdodas koncentrēties uz uzdevumam puses. Viss, ko vēlaties darīt, ir atbrīvoties no tā. Daži galvassāpes līdzi spiedienu un slodzi uz acīm, kakla, plecu un muguras. Tas viss var būt diezgan nogurdinošs. Jūs varētu, iespējams, pop tableti, kas nav veselīgi, vai roll gultā nelaikā nap, kas būs tikai sagraut jūsu rutīnas.

Kas izraisa galvassāpes?

Ir daudzi iemesli, kāpēc jūs varētu būt galvassāpes. Galvenais iemesls, tomēr ir stress un spriedze. Kad esat pārstrādājušies, jūs parasti iegūt galvassāpes.

Intensīva treniņa, hormonālo nelīdzsvarotību, samazinot estrogēnu, nepatiku pret noteiktiem pārtikas produktiem (šokolādes, kafijas, siera, uc), migrēnas, ilgtermiņa un īstermiņa tālredzību – visi tie ir cēloņi, ka sāpes galvā.

Kā Vai Joga Palīdzība Cure Galvassāpes?

Ja galvassāpes ir ieslēgts, visi jūs vēlaties darīt, ir mazināt šo stresu. Ja esat pabeidzis ar popping pārāk daudz tabletes, praktizē jogu ir lieliska iespēja. Dažas nomierinošas līkločiem, kopā ar elpošanas vingrinājumi, kas strādā perfekti labi, lai palīdzētu mazināt sāpes.

Joga ir šī iedzimtas spējas, lai mazinātu spriedzi uzreiz. Tā arī nomierina prātu un uzlabo asinsriti. Tas ir patiesi spēcīgs dabisks līdzeklis pret galvassāpēm.

Ja galvassāpes rada, jo spriedze jūsu pleciem, kakla un muguras, joga maigi stiepjas šīm daļām un paver blokus, kas ļauj brīvi asinsriti un skābekļa uz jūsu galvas.

Joga arī dod savu ķermeni iespēja palēnināt un atpūsties, tāpēc atvieglojot no nemieru un spriedzi, kas var būt galvenie cēloņi galvassāpes. Kad jūsu ķermenis nomierina, jūsu galvassāpes būs maigi pazudīs.

Joga padara pārliecināts, ka ir pietiekami daudz asins cirkulācija un skābekļa smadzenēm. Smaguma pievilkšanas nodrošina, ka jums ir tikai iet uz leju visu laiku, tāpēc asinis apvienojot jūsu kājām. Ar jogu, jūs atļaujat plūsma iet pretējā virzienā, uz smadzenēm, un tā ir ļoti izdevīga, lai jūsu ķermeņa reizi brītiņa.

8 Efektīvas Asanas sasniegt jogas galvassāpes atvieglojums

1. Padangusthasana

Padangusthasana ir viens no pirmajiem un visvairāk pamata jogas asanas, jums būs mācīties. Tā, gluži vienkārši, pastāvīgu uz priekšu saliekt, kas prasa jums, lai noķertu savu lielo pirkstu ar rokām. Kad jūs saliekt uz priekšu, tad asinis gushes uz leju, lai jūsu galvas, veicinot asinsriti, kā arī pietiekami daudz skābekļa. Jūsu galvassāpes kritīsies gandrīz acumirklī.

2. Ardha Pincha Mayurasana

Ardha Pincha Mayurasana vai Dolphin Pose, ir diezgan līdzīgs Adho Mukha Svanasana (jūs varētu arī praksē šo asana, lai atbrīvotos no jūsu galvassāpes). Bet tā vietā, atpūtas jūsu ķermeņa svaru uz plaukstām, tas balstās to uz elkoņiem. Šī asana dod muguras un kakla labu stiept un ļauj arī asins plūsmu smadzenēs. Atslābums un relaksējoša stiept ar šo sūkni ar papildu skābekļa ir tieši tas, kas nepieciešams, lai atvieglotu galvassāpes.

3. Prasarita Padottanasana

Šī asana ir arī stāv uz priekšu saliekt. Līdzīgi kā Padangusthasana, vai Uttanasana (arī noderīga, lai atvieglotu galvassāpes), šī poza nozīmē pilnīgu reizes pie vēdera, kas ļauj jūsu muguras, kakla, plecu un galvu, lai gūtu labumu no gushing asinīm sakarā ar anti-gravitācijas līkumu . Tas mazina galvassāpes gandrīz acumirklī.

4. Supta Virasana

Ja galvassāpes ir stress saistīti, jums ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka jūs vaļīgi un stiept muguru un pleciem, lai atbrīvotu notverto stresu. Šī asana paredz, ka apmierina stress atbrīvojot stiept, bet gandrīz uzreiz atbrīvojot jūsu galvassāpes. Atgāšanas Hero Pose noteikti ir varonis dienā, kad jums ir galvassāpes.

5. Viparita Karani

Šī asana izskatās sarežģīti, bet tas ir, faktiski, atjaunojošās radīt. Tā instills sajūtu miers visā jūsu prātu un ķermeni. Viss, kas jums nepieciešams, ir siena un stiept. Un pie iet galvassāpes!

6. Paschimottanasana

Paschimottanasana ir pārsteidzošs sēž uz priekšu līkumu. Tas ir viens no labākajiem jogas asanas galvassāpes atvieglojums, kā arī viegli radīt, kas ir uzņēmēja pabalstu. Šī asana nomierina smadzenes un mazina stresu. Abi šie ir galvenie cēloņi, kad runa ir par galvassāpēm. Jums ir jāmēģina to nākamreiz cieš no briesmīgs galvassāpes.

7. Ananda Balasana

Ja tas muguras sāpes izstaro savu mugurkaulu ir galvenais iemesls jūsu galvassāpes, jums ir soli atpakaļ un atpūsties. Happy Baby Pose vai Anand Balasana ir lieliska asana, lai palīdzētu jums darīt.

8. Shavasana

Visbeidzot, nāk Shavasana. Tas ir galvenais, kas atslābina, kas dod jums palielināt enerģijas, kas dažu minūšu laikā. Vai tas ir stress, smeldze un sāpes, vai jebkuru citu problēmu, tad Shavasana ir lielisks risinājums, par to visu. Tāpēc nākamreiz, kad ir galvassāpes un justies pilnīgi izvadīts, ņem šo asana.

Vai jums kādreiz uzskatīja joga galvassāpes atvieglojums? Joga ir pārsteidzošs prakse, it īpaši, ja Jums ir galvassāpes. Tā dziedina problēmas no tā saknēm un padara pārliecināts, ka tas nav recidīvam. Arī tad, ja jūs prakse joga regulāri, jūs varētu nekad iegūt galvassāpes vispār! Profilakse vienmēr ir labāka nekā ārstēšana.