Vienkāršs Jogas pozas Burn Visi Jūsu vēders Tauki mēneša laikā!

Home » Review » Weight Loss » Vienkāršs Jogas pozas Burn Visi Jūsu vēders Tauki mēneša laikā!

Joga ir jauna fitnesa mantra, ka daudzi cilvēki visā pasaulē ir šādas tagad dienas. Joga ir zinātne, kā saglabāt savu prātu, ķermeni un iekšējo dvēseli mierā. Joga ir pazīstama ar savām priekšrocībām nomierināt nervus, briesmu prātu un enerģiju jūsu ķermeņa iekšpusē out. Tas palīdz uzlabot asinsriti, skābekļa plūsmu ķermenī un uzlabo darbību visiem jūsu ķermeņa orgāniem. Joga palīdz samazināt vēdera tauku un dos jums aplīdziniet vēderu. Jūs varat sekot pāris jogas rada, lai saprastu šos papildu mārciņas no sava ķermeņa un iegūt toned up midsection. Ritiniet nekā atrast kādu no labākajiem un viegli sekot joga rada:

1. Warrior Pose 1

Warrior rada stiprina jūsu kodols, muguras un gurniem un palīdz sadedzināt vēdera tauku. Novietojiet kājas paralēli viens otram un dot savu kreiso kāju līdz 90 grādiem. Ļaujiet jūsu labo kāju uzturēšanos iekšpuses un izelpojiet. Turot kājas taisni, pacelt rokas virs galvas un lai tie atbilstu jūsu pleca. Pārvērtiet savu galvu ar acīm fiksētu jūsu rokas. Sekojiet 10 reps katrā pusē.

2. Warrior Pose 2

Šī joga rada ir neliela variācija karavīrs radīt tikai. Sākt izmantot ar tiem pašiem paņēmieniem kā kareivis radīt. Tā vietā, lai palielinātu savas rokas virs galvas, jūs paaugstināt savu ieroču jūsu puses, izstiepjot tos max, pagarināts uz āru no jūsu ķermeni. Pagrieziet galvu uz savu kreiso kāju un tad atpakaļ sākuma stāvoklī. Sekojiet pats, no otras puses. Sekojiet 10 reps katrā pusē.

3. Krēsls Pose

Šī poza stiprina savu mugurkaulu un atvelk savu abs, augšstilbiem un sēžamvieta. Stāvēt taisni palmas saliktām priekšā jūsu sejas. Saliekt jūsu ceļgaliem un tupēt uz savu ķermeni uz leju tādā veidā, ka tas parādās kā tad, ja jūs sēžot uz krēsla malas. Paceliet roku s pār savu galvu un mēģināt saglabāt savu ķermeņa līdzsvaru. Nospiediet plecus uz leju un arku savu mugurkaulu, un ļaujiet jūsu rumpja iet dziļāk stāvoklī. Turiet pozīciju 3 līdz 6 breaths, izlaišanas un sekojiet 5 līdz 8 reps.

4. Bow Pose

Šī poza aktivizējot savu ķermeni, uzlabo gremošanu un savelk jūsu vēdera muskuļus. Guļus uz vēdera uz jogas paklājiņš ar rokām uz sāniem un kājām izstieptas. Paaugstināt jūsu kājas un saliekt jūsu ceļgaliem un nest tos uz savu galvu. Stretch muguras rokas un turiet potītēm ar rokām. Turiet pozīciju 15 līdz 30 sekundēm, un atgriezties sākuma stāvoklī.

5. Pontoon Posture

Šī joga pozā iesaista muguras un kāju muskuļus, kas ļauj jūsu ķermeņa zaudēt vēdera tauku. Apgulieties uz muguras, kājas izstieptas un jūsu rokas uz sāniem. Elpot un celt kājas uz augšu, ar jūsu pirkstiem un pēdām sajūta stiept. Paaugstināt jūsu ķermeņa augšdaļas, lai veidotu 45 grādu, un ļaujiet jūsu rokas sasniegt jūsu izstieptas kājām. Turiet pozīciju 10 līdz 15 sekundes un atkārtojiet uzdevumu 5 reizes.