Võimsus Jooga ajalugu ja Tervis Kasu

Home » Review » Yoga Basic » Võimsus Jooga ajalugu ja Tervis Kasu

 Võimsus Jooga ajalugu ja Tervis Kasu
Võimsus jooga on üldine termin, millega kirjeldatakse jõuline, fitness-põhine lähenemine vinyasa stiilis jooga. Kuigi paljud peavad võimsus jooga olla pealiskaudne “jõusaal jooga,” see stiil jooga praktika algselt eeskujuks võetud Ashtanga meetod.

Võimsus jooga hõlmab athleticism Ashtanga, sealhulgas palju vinyasas (seeria poose teha jada), kuid annab iga õpetaja paindlikkust õpetada ükskõik poose suvalises järjekorras, muutes iga klassi erinevad. Pannes rõhku tugevust ja paindlikkust, võimsus jooga tõi jooga arvesse spordisaalid Ameerikast kui inimesed hakkasid vt jooga kui viis välja töötada.

Kes leiutas Võimsus Jooga?

Termin “power jooga” sai populaarseks ajal 1990-ndate keskel, kui kaks Ameerika jooga õpetajad, kes oli õppinud Ashtanga guru Sri K. Pattabhi Jois hakkas tegema õpitut paremini kättesaadavaks Lääne õpilast. Samuti soovisid nad eemalduda jäik Ashtanga järjestus, mis on sari poose, mis on alati teinud samas järjekorras.

Bryan Kest, asub Los Angeles, ja Beryl Bender Kask, mis asub New York, on kõige sagedamini krediteeritud peaaegu samaaegselt leiutise võimu jooga teisel rannikul. Mõlemad olid osa teise põlvkonna Ameerika Ashtanga õpilast; Kest algselt õppinud David Williams ja Bender Sünnitus jooga guru Norman Allen. Williams ja Allen olid mõlemad seas Jois esimene Lääne õpilast. Kest läks õppima koos Jois Mysore, India. Bender Kask, kes olid varem teinud Sivananda, Kundalini ja Iyengar jooga, töötanud Jois ajal oma reise USA 1980ndatel aastatel.

Kest ja Bender Sünnitus nii kasutatud termin võimsus jooga eristada intensiivne, voolav stiil jooga nad õpetamise õrn venitamine ja meditatsioon põhineb tavasid, et paljud ameeriklased seotud jooga. Bender Kask on öelnud, et kui ta hakkas kutsudes teda klassid võimu jooga, ta ikka õpetanud Ashtanga jada kujutab.

Mõned tavalised jooga õpetajad jätta power jooga kui trikk, mis kahjustab terviklikku ja vaimne sihtasutuste klassikaline vormid praktikas ning asetab liiga palju stressi kehalise.

Styles Power Yoga

Larry Schultz, kes õppis Ashtanga koos Jois alates 1980. Samuti esitles jõuallikat jooga tema ikooniks San Francisco stuudio, “See on jooga,” 1990ndate alguses. Schultz eksis Jois meetod kokkusegamisel tekitab kolmest esimesest Ashtanga seerias. Schultz hiljem kodifitseeritud oma kursilt stiil ta nimetas “raketi jooga.”

Baron Baptiste on teine ​​tuntud jooga õpetaja, kes on edukalt loodud oma stiili võimu jooga, Baptiste Võimsus Vinyasa. Baptiste oli õppinud ka Iyengar ja Bikram. Kasutades mittespetsiifiline mõiste võimu jooga andis kõik need innovaatorid vabaduse juhtida meetodid ja tekitab kõigi nende mõjutuste samaaegselt luua midagi uut.

Kuigi võimu joogatunnid suuresti erineda õpetaja õpetaja, siis võid oodata, et leida mõned intensiivsed voolav jooga minimaalne summa chanting ja meditatsiooni. Paljud spordisaalid ja tervis klubid, eelkõige on võtnud sõna kui võimalus lasta oma klientuuri tean, et see on tõsine ülesanne. Kui te otsustate proovida võimu jooga klassi valmistuda kõvasti tööd ja tööd kuni higi.

Tervis Kasu Power Yoga

Võimsus jooga harrastajatele öelda suurendab vastupidavust, paindlikkust, poos ja vaimse fookuse. Nagu kõik füüsilised tegevused, samuti leevendab pingeid ja vabastab toksiine läbi higi. Sest see on range, see põletab rohkem kaloreid kui enamik traditsioonilisi jooga ja seetõttu võib aidata kaalulangus.

mõned Hoiatus

Enne otsustavat sammu astuma, pidage meeles, et võimu jooga on raske töö ja ei ole kõigile. Üldiselt tuleks vältida, kui:

  • Sa ei ole heas korras. Võimsus jooga, vähemalt, peate olema mõõdukalt sobi-teisiti, füüsiliselt intensiivne asanas (poose) saab lõpuks teeme rohkem kahju kui kasu.
  • Sa oled rase. Teatud asanas võib potentsiaalselt põhjustada tüsistusi raseduse ajal. (Selle asemel, proovige sünnieelse jooga tunnid, mis on õrn ja mõeldud rasedatele.)
  • Sa kannatavad kroonilise füüsilise häda nagu diabeet või artriit

Kui teil on mingeid probleeme, see on parem konsulteerida oma arstiga enne üritavad võimu jooga või mis tahes vormis pingeline füüsiline tegevus.