Vs. יוגה פילאטיס – מה הבחירה שלך?

Home » Review » Fitness » Vs. יוגה פילאטיס – מה הבחירה שלך?

Vs. יוגה  פילאטיס - מה הבחירה שלך?

העולם הולך משוגע על יוגה, ובצדק. אבל מי הם לתוך פילאטיס כנראה לא אכפת. ובכן, יוגה ופילאטיס הם, לעתים קרובות יותר מאשר לא, נזרק באותה הקטגוריה. ולמרות שהם פרקטיקות דומות, ישנם מספר הבדלים בולטים שאנשים אינם מכירים. אז הנה זה בא – קרב ראש בראש של מתיחות מול כוח!

Vs. יוגה פילאטיס – מה מתאים לך?

הבדל # 1 – מקורו של התרגול

יוגה היא שיטה עתיקה הודית כי מקורו לפני יותר מ 5000 שנה. עם התפתחות מתמדת במשך מאות שנים ותרבויות, יוגה מסועפת לתוך ביקראם, אשטנגה, ויניאסה, איינגר, וכו ‘אלה לעמוד באותם עקרונות, אבל שלבה וריאציות כדי להתאים לצורכים שונים.

פילאטיס, ומצד שני, הוא נוהג הרבה יותר צעיר. זה התחיל באמצע המאה ה -20 ואת נוסד על ידי ג’וזף פילאטיס. הוא יצר צורה זו של תרגיל לשיקום וחיזוק.

פיסה קטנה של טריווית פילאטיס: זהו רקדנים אשר, למעשה, עושים את הנוהג הזה מפורסם ברחבי העולם. הם שינו את הנוהג כדי להפוך אותם חזקים לאימונים שלהם.

הבדל # 2 – ההבחנה של השכל, גוף ורוח

בעוד הן יוגה ופילאטיס מאמינים כי הגוף והנפש מחוברים, יוגה מוסיף אלמנט של רוח כדי הנוהג מדי. כאשר אתה מתרגל יוגה, אתה נוטה לחקור רוחניות באמצעות מדיטציה.

ההבדל # 3 – למה לצפות מהכיתה

בין אם מדובר בשיעור יוגה או שיעור של פילאטיס, כל אחד הוא שונה. אז, אתה לא יכול להצביע בפרטים. עם זאת, מדובר בספקטרום רחב של מה אתה יכול לצפות ב Vs. יוגה בכיתה שיעור פילאטיס.

יש יוגה כיתות לשגרה גמישה. ניתן לשלב וריאציות רצף תנוחות לעשות אלפי שילובים שונים. זה גם תלוי מה הסגנון של יוגה אתה בוחר, או אשר מורה לך ללכת. סגנון אשטנגה ו ביקראם יוגה הם שתי צורות של יוגה כי יש רצף סט. עם כל צורה אחרת, יש אינספור וריאציות אפשריות. כמו כן, כמה שיעורי יוגה לערב מדיטציה כחלק מהשגרה. זה משרישות מוקד ומסירות בתחילת הכיתה ומאפשרת לך לטבול לקצור את היתרונות של תרגילים לאחר השיעור.

שיעורי פילאטיס, לעומת זאת, הם יותר מובנים. אז תדעו למה לצפות כאשר אתה נכנס לכיתה.

ההבדל # 4 – אימון בפועל

הן שיטות שיעזרו לכם לקבל חוזק וגמישות.

בשיעורי יוגה טיפוסיים, כל שריר בגוף שלך מקבל אימון שווה. תנוחה כל ואחריו יציבה לדלפק כדי להבטיח יצירה של איזון בגוף שלך. כוח Core הוא חלק חיוני של היוגה. אבל, זה רק פיסה בפאזל, ולא מוקד כולו.

אימון פילאטיס נותן לך טוטאלי. הוא מתמקד בעיקר על יישור עמוד השדרה וחיזוק הליבה. התנועות הן מאורגנות. שיעורים מסוימים להשתמש במכונות כדי לעזור לך להתחזק. האחרים הכוללים: עבודה על המחצלת ולהשתמש רק את ההתנגדות של הגוף כדי לבנות את כוח הליבה.

הבדל # 5 – הקלוריות שאתם שורפים והמשקל הפסדת

יוגה או פילאטיס לירידה במשקל – מה עדיף? שיעור יוגה האט 50 דקות יאפשר לכם לשרוף עד 145 קלוריות. אם תבחר הפעלת פאוור יוגה, אתה עלול לאבד עד 250 קלוריות.

אימון פילאטיס 50 דקות נורמלי עוזר לך לשרוף כ 175 קלוריות. בשנת נוהג אינטנסיבי ומתקדם, אתה יכול לשרוף עד 375 קלוריות.

הבדל # 6 – שימוש נשימה

שניהם נשימת יוגה ושימוש פילאטיס וטכניקות ריכוז. יוגה, אם כי, משתמשת נשימה ברמה אינטנסיבית יותר.

כשאתה מתרגל אשטנגה ויניאסה או צורות של היוגה, אתה משתמש הנשימה אוג’אי, איפה אתה מגדיל את משך שאיפה ונשיפה כמו שאתה הולך יותר ויותר לתוך הפרקטיקה. אתה גם נדרשת כדי להתאים את הנשימה לתנועה ואת התנוחות. יוגה כוללת גם פראניאמה, המהווה את החלק המוקדש נשימה.

בתרגול פילאטיס, אתה לנשום דרך האף, ואת לנשוף דרך הפה.

אז, איזה מהם כדאי לבחור?

אם המטרה שלך היא לרדת במשקל ולחזק את עמוד השדרה שלך, אז, כמובן, ייתכן שכבר עשית את דעתך ללכת על פילאטיס.

עם זאת, אם אתם מחפשים כל נוהג עגול כי גם עוזר לך להתחבר ברמה רוחנית, יוגה היא הבחירה שלך.

זה היה כל העניין y Oga vs פילאטיס. אם אתם מבולבלים, אולי כדאי לך לנסות את שניהם, ולראות איזה מהם אתה נהנה יותר. בעוד כמה שיעורים, ואתם נוטים גם לשים לב אשר מתאמנים הגוף שלך מגיב טוב יותר.