Wprowadzenie do Restorative Yoga

Home » Review » Yoga Basic » Wprowadzenie do Restorative Yoga

 Wprowadzenie do Restorative Yoga
Restorative Joga jest praktyką, która jest o spowolnienie i otwierając swoje ciało poprzez bierne rozciąganie. Jeśli wziąć regenerujący klasę, można prawie w ogóle ruszyć, robiąc zaledwie kilka postawy w trakcie godziny. Jest to zupełnie inne doświadczenie niż większość współczesnej jogi.

Większość zajęć jogi są aktywne praktyka, w którym poruszać się z pozy pozować, budowanie ciepła i zwiększając wytrzymałość i elastyczność w równym stopniu. Ogólny trend w kierunku jogi jest bardziej sportową i akrobatycznych stylów praktyki.

Podczas długiego ładowniach naprawcza jogi, jednak twoje mięśnie mogą zrelaksować się głęboko. To unikalne uczucie bo rekwizyty, zamiast mięśni, są wykorzystywane do wspierania organizmu. klasach ubytków są bardzo łagodne, co czyni je dobrym uzupełnieniem do bardziej aktywnych praktyk i doskonałej antidotum na stres.

Wszystkie Rekwizyty cały czas

W naprawcza jogi, rekwizyty są szeroko stosowane w celu wsparcia organizmu, dzięki czemu można utrzymać pozy na dłuższe okresy czasu. Postawy są zazwyczaj dostosowane z pozycji leżącej lub siedzącej jogi z dodatkiem bloków, poduszkami, kocami i wyeliminowanie niepotrzebnego nadmiernego wysiłku.

Na przykład, w pozycji siedzącej pochylać się ku przodowi ( Paschimottanasana ) może stać regenerujący poprzez umieszczenie poprzecznicy lub kilka złożone koce na górze nogami. Ten w pełni wspiera swoją naprzód zginać, pozwalając cała tułów aby spocząć na rekwizytów.

Nogi w górę ściany ( Viparita karani ) jest klasycznym regenerujący stanowią, że może już znać. W tym przypadku ściana działa jako rekwizyt do wspierania swoich nóg. Inne pozycje mogą być znane, takie jak bogini stwarzają spoczywał i wspierane most pozy, może być również przystosowany do wypełnień pozach.

Czego można się spodziewać w klasie

Przygotuj się na głębokiej relaksacji, kiedy uczestniczyć regenerujący klasę. Oczekiwać, że nauczyciel do zarządzenia niezbędne rekwizyty mają być dostępne dla Ciebie. Światła mogą być przyciemnione i miękkie muzyka grana.

Jeśli jest chłodno, zachować swoje skarpetki i bluzę na ponieważ nie będzie rozgrzewanie ciału sposób można byłoby w zwykłej klasie. W niektórych pozach, nauczyciel może nawet kokon cię w koce dla dodatkowego ciepła i przytulności.

Po są ustawione w pozie ze wszystkimi swoimi rekwizytów, będzie trzymać pozę przez dłuższy okres czasu, często do dziesięciu lub dwudziestu minut. Chociaż są obsługiwane, to na pewno nadal czuć rozciąganie, co zapewne pomoże utrzymać się na jawie.

będzie nadal koncentrować się na swoim oddechu całym. Nauczyciel może mówić ci poprzez medytację lub odtwarzania muzyki, w zależności od ich stylu. Można to zrobić tylko cztery lub pięć pozy ciągu całej klasy.

Pod koniec sesji, organizm czuje otwarte i odświeżane. Możesz być nawet trochę obolały następnego dnia z głębi rozciągania.

Gdy nauczysz się podstawowych zestawów parametrów dla kilku pozycjach, jest to łatwe do zrobienia regenerujący jogi w domu. trzeba będzie zebrać kilka rekwizytów, ale wiele pozy można zrobić z zaledwie kilku koców, które prawdopodobnie mają już.

streszczenie

Restorative joga może być doskonałym sposobem na stres i cieszyć się długie odcinki medytacyjne. Rozważyć dołączenie klasę poczuć tempa przed próbą go w domu. Miej cierpliwość i cieszyć się spokój ciała i umysłu. To zajmuje trochę przyzwyczaić, ale po pewnym czasie staje się łatwiejsze i może być zaskoczony na korzyści.