Yoga cinsel yaşam geliştirmek Can Nasıl

Home » Review » Health » Yoga cinsel yaşam geliştirmek Can Nasıl

 Yoga cinsel yaşam geliştirmek Can Nasıl
Seks hayatınız geç yapıyor yoga biraz durgun ise düzenli yatak odası (veya yere) bazı yeni enerji getirmek için sadece bir şey olabilir. zihinsel ve fiziksel: Yoga iki düzeyde cinsel yaşam artırabilir. Yoga sizin libido bastırmak bütün bunlar stres, yorgunluk ve zayıf benlik imajını, karşı koyar. Ayrıca fiziksel uygunluk, özellikle güç, esneklik ve kas kontrolünü artırarak faydalarını göreceksiniz.

Stres ve Yorgunluk azaltın

duygu stresli ve yorgun gibi bir şey “ruh dışı” koyar. Düzenli yoga yapmak size daha fazla enerji verecek, egzersiz herhangi bir biçimde gibi, stresi azaltmak ve kanıtlanmıştır.

Vücudunuz Resmi geliştirin

Vücudunuzdaki kendinizi iyi ve rahat hissetmek sağlıklı ve doyurucu bir cinsel yaşam için bir anahtardır. Yoga yapar zaman, vücudunuz ve ne yapabileceğini aşina hale gelir. Ayrıca kabul ve bugün olduğu gibi vücudun duyarlı (ve lisede veya sonrasında olsaydı değil 15 yıl önce bebek kilo ve dar kot geri almak) öğrenirler. Aynı zamanda, güç ve kas tonusunu gelişmekte olacak, bu yüzden de bakmak ve daha iyi hissedecektir.

Günümüze içinde olun

Yoga konsantrasyon ve farkındalık geliştirerek, şimdiki anda olmamızı teşvik eder. Hiç kendini bakkal alışveriş veya düşünmeye bulduysanız Kanun ve Düzen seks sırasında, bu tür geri günümüze kadar kendini getirmek için, nefes odaklama gibi teknikler, öğreneceksiniz.

Vücudunuz Farkındalığı yükseltmek

Yoga çok özel yollarla vücut hareket ister. Örneğin, sizin uyumun geliştirilmesi için, yine de diğer tutarken pelvis bir tarafını hareket ettirerek pelvik yarıyı izole etmek öğrenirler. Sonunda, kendi bünyesinde doğru hizalamayı hissedebilir ve kendinizi ayarlamak için öğrenirler. Vücudun mekaniğe Bu aşırı duyarlılık, kendi vücut ile size uyum halinde daha yapım zihin-beden bağlantısı geliştirir.

Sizin Esneklik, Duyarlılık ve Kontrol Artış

Esneklik bir hareket geniş bir aralığı için izin kalça açıcıların gibi pozlar artırılır. saat Eğer duyarlılığını arttırarak, ayrıca pelvis aracılığıyla dolaşımını ve kan akışını artırabilir, arabada ya da bir bilgisayar terminalinde oturan harcamak her gün karşı bu tip durumları düşünürsek. ve pelvik taban yukarı, pek bir Kegel gibi bu alanda farkındalık ve kontrol oluşturmanın yanı sıra bu yeni keşfedilmiş kasları güçlendirmek olabilir de çizim olduğu mula bandha (kök kilidi), bir talimat.

Yoga ve Sex Üzerine Notlar

  • Eşiniz yoga yapar veya denemeye açık ise, birlikte uygulayarak bir kıvılcım bulabilirsiniz. Ortak yoga kitapları ve sınıfları bu cadde keşfetmek isteyenler için hazır.
  • cinsel işlev bozukluğu bir doktor veya terapist tarafından tedavi edilmesi gerekir ki durumlar vardır unutmayın.