Yoga Farts ve Diğer Utanç Konular

Home » Review » Yoga Basic » Yoga Farts ve Diğer Utanç Konular

 Yoga Farts ve Diğer Utanç Konular
Eğer bir yoga sınıfına katıldığınızda, pozlar ötesinde yaşamaya ve öğretmeniniz size bildirir. Bunlardan bazıları ara sıra da dahil olmak üzere, oldukça utanç verici olabilir asanalardan olacak pek çok şey vardır “Yoga osuruğundan.”

Bu gibi meselelerde öğretmeninize veya sınıf sormak istemeyebilir, bu yüzden yoga ilgili en yaygın (ve garip) soruları ile size yardım etmek için elimizden geleni yapacağız.

Sen Class’ta Yellenme Hakkında Yapabilirsiniz şey var mı?

yoga aslında çok yaygın iken gaz geçirilmesi (doğum öncesi yoga dersleri kötü olan). Sen iyi bir şeydir bağırsaklarını, canlandıracağını şekillerde vücudunuzun hareket ediyoruz. Yan etkisi kimse vesilesiyle gazı geçmesine neden olabilir. Biz burada bütün yetişkin insanlarız ve osuruk son derece doğaldır.

Ne yapabilirsiniz sınıfın ruh ölçmek ve buna göre-bir kokteylde, mesela saat yapacağınız gibi hareket olduğunu. sınıf yürekli ve rahat ise, mizahi senin emisyonunu kabul olabilir. öğretmen ve öğrenciler ölümcül ciddi ise, meydana geldi şanssız hiçbir şeyin davranırlar. Hatta ön Yoga diyet düşünün ve öğle yemeğinde bir dahaki sefere bu fasulye atlama düşünebilirsiniz.

Ne varts hakkında?

Ah korkunç vart (yani vajinal osuruk var). Normal bir osuruk ve hiçbir şey hakkında aşırı utanmanıza gibi bu kadar yaygındır. Eğer hiçbir garanti olmasına rağmen, osuruğunu önlenmesi denemek için yapabileceğiniz birkaç şey, ancak vardır.

Sen kokuyor Class’ta Birisi Hakkında Neler Yapabilirsiniz?

Yerine başkasını değiştirmeye çalışmakla kendini değişen üzerinde çalışabilirsiniz olmadığına bakın. Pratyahara yoga ilkesi “duyu çekilmesi” anlamına gelir. Çok dışarıda manzaraları, sesler rahatsız, hatta kokuyor olmadığını kendi pratiğinde dalmış çalışmalıdır.

Pratyahara zaman ve deneyim. Eğer bu ideali gerçekleştirmek için çalışmalarımız sürerken, biraz odiferous var yogi Odanın diğer ucunda kendinizi situating deneyin.

Neden Thong Yoginis için Seçimi çamaşırı mı?

(Ya da günlük yaşamda) egzersiz yaparken Birçok kadın en rahat iç çamaşırı olmak için bir tanga bulabilirsiniz. Pratyahara ilgili yukarıdaki cevabı bakın ve gösteriyi görmezden geleni yap. Kim bile gerçekten daha rahat olup olmadığını görmek için kendiniz deneyebilirsiniz, bilir.

Sizin Yoga Sınıfı Aşk fakat Müzik Oynanan Nefret Eğer Neler Yapabilirsiniz?

hiçbir müzik istemek yerine zevkine itiraz için en iyi olabilir ama Kesinlikle, öğretmeninize görüşünüz ses yapabilirsiniz. Bazı yoga öğretmenleri müzik çalmak, diğerleri yok. Müzikten kullanmayan bir öğretmen için etrafa bakmak isteyebilirsiniz.

Doğa Yoga sınıfın ortasında Aramalar Ne Zaman Ne yaparsınız?

Sizin vücut fonksiyonları katılmak için bir kaç dakika sınıfını bırakmak mükemmel kabul edilebilir. tuvalete gitmek için öğretmenin izin istemeye gerek yoktur.

Çocuğun poz veya aşağı doğru köpek ya dinlenme dönemi olduğunda gitmek için en iyi zaman. Eğer rutin olarak zor pozlar sırasında atlatmak veya savasana kısmını atlamak eğer öğretmeninizin saygı kazanmak olmaz.

Kişisel Öğretmen Ortağı uzanıyor Loves ama bir Terli Yabancıyla kadar eşleştirme ister etmeyin eğer ne yapmalıyım?

o ortak menziller için zaman geldiğinde birkaç seçenek vardır. Yeni bir öğretmen bulmak ya sınıfında en az terli yabancıya yanına mat konumlandırabilirsiniz. Ayrıca böyle Birlikte ter paylaşımı umursamıyorum arkadaş olarak sınıf kendi ortağı davet edebilir. son seçenek sadece sevmeyi öğrenmektir. Ayrıca, siz de başkasının terli yabancı olduğunu unutmayın.

Loving Yoga Bir Hippy Yaratır mı?

Bir zamanlar Hindistan’ın yoga dışında en sık vejetaryenler tarafından komünler üzerine yapıldı. Yoga dürüstçe bu itibar ile gerçekleşmiş olsa da, CEO’lara doktorlardan bugünlerde herkes sarılıyor.

Yani, hayır, yoga bir hippi yapmaz. Ama belki de barış ve iyilik bir tavırla günlük yaşamı tinge başlayabilir. Ve bu gerçekten çok yanlış?

SON DÜŞÜNCE

Yoga sıkı bağlarla toplum teşvik eğilimindedir ve çoğu insan gelenler yardımcı olmak için istekli. Eğer hakkında biraz utandım olabilir sen şeyleri güven eğitimcinizi veya sınıfta başka öğrenciye sormaktan çekinmeyin. Size bu sorularla yalnız sen değilsin ve en pratik sadece normal bir parçası olması çok muhtemel.