Zariadenie Guide joga pre začiatočníkov – základné a voliteľných materiálov k nákupu

Home » Review » Yoga Basic » Zariadenie Guide joga pre začiatočníkov – základné a voliteľných materiálov k nákupu

Zariadenie Guide joga pre začiatočníkov - základné a voliteľných materiálov k nákupu
Pri prvom spustení jogu, je ťažké vedieť, čo naozaj potrebujete kúpiť. Priemyselný komplex jogy pokračuje vo vývoji toľko oblečenie a vybavenie, ktoré by ste mohli cítiť budete musieť míňať stovky dolárov, než kedy posilnenie nôh v štúdiu.

Dobrou správou je, že skutočne potrebujú veľmi málo, aby ste mohli začať. To znamená, že ak ste začínajúci domácej praxi, alebo by ste sa cítiť lepšie o kúpe jogy špecifické oblečenie a vybavenie pred vašej prvej triedy, tu je to, čo potrebujete vedieť.

potrebný materiál

Oblečenie 
by malo byť samozrejmosťou, že väčšina jóga štúdia, aby si nosiť niečo pre triedu, ale nepotrebujete desiatky tlačených jogy nohavice alebo dizajnéra zariadení, ktoré majú byť prijímané svojimi rovesníkmi. Začnite s komfortné, priedušné atletického oblečenie už máte po ruke a nakupovať základy mid-level na čokoľvek ste chýba.

  • Nohavice alebo šortky: Nemôžete ísť zle s niekoľkými párov jednofarebné jogových nohavice v čiernej, tmavo šedé, námorníctvo, alebo hnedé. Môžete kombinovať-and-match tieto pančuchové nohavice s širokú škálu topy, a ak si kúpite možnosti vysoko kvalitné, môže trvať dlhú dobu. Ak tesné nohavice nie sú vaša vec, pozrite sa na bežec štýlu nohavice alebo populárne hárem štýlu nohavíc, ktoré majú elastické okolo členkov. Tieto nohavice sú pružný a ponúknuť niečo navyše priestor, ale vzhľadom k členku elastické, budú zostať na svojom mieste po celú dobu svojej praxi. Šortky sú populárne voľbou pre chlapcov, a sú tiež vhodné pre ženy, a to najmä ak máte v pláne vyskúšať horúcej jogu. Len majte na pamäti, možno budete chcieť nosiť tvarovým spandex šortky alebo voľnejšie šortky s pripojenými pančucháče pod ním, pretože niektoré pózy vyžadujú umiestniť svoje nohy tak, aby vás mohol opustiť nepríjemne odkryl s voľnejšie, beh štýlu šortiek.
  • Vrcholy : Je dôležité nosiť vrcholy, ktoré sú pomerne tvarovo tak, aby vaše tričko nelieta cez hlavu počas vpred zákrutách. Odvod materiálu je užitočné, najmä ak máte tendenciu sa potiť veľa, alebo ak máte v pláne na účasť na horúce jogy. Vzhľadom k tomu, jóga izby sú často v chlade, možno budete chcieť priniesť ľahkú zakryť alebo sveter so sebou do triedy. Môžete ju nosiť, kým sa nespustí triede, a ak budete mať to vaše mat, môžete si dať to na pred konečným Savasana.
  • Športové Bras : Ak ste žena, uistite sa, že nosiť športové podprsenku. Kým jóga býva aktivita low-vplyv, slušné športová podprsenka môže pomôcť udržať svoje “dievčatá” na svojom mieste, ako si prechod medzi pozíciami, aby vaše cvičenie oveľa pohodlnejšie.
  • Vlasy podvaly alebo čelenky : Či už ste muž alebo žena, ak máte dlhé vlasy, je potrebné ho zabezpečiť na svojom mieste, než začnete triedu, aby sa zabránilo zblúdilých zámkov, ktoré spadajú do vašich očí a tváre. Základné vlasy kravata alebo opasok by mal stačiť.
  • Jóga Ponožky : Aby bolo jasno, joga ponožky nie sú podmienkou k účasti na triedu. V skutočnosti je lepšie robiť jogu naboso. To znamená, že ak nemôžete pochopiť myšlienku brať ponožky a topánky pred cudzími ľuďmi, investovať do páru ponožiek jogy s úchytmi na spodnej strane, takže môžete udržať vaše nohy na ktoré sa vzťahuje pri zachovaní dobrú trakciu. Štandardné ponožky rozhodne nebude robiť, pretože skončíte pošmyknutia a posuvné po celom mat.

V týchto dňoch si môžete kúpiť jóga oblečenie prakticky kdekoľvek, a to nie je nezvyčajné vidieť jogy nohavice za cenu viac ako 100 $. Nemajte pocit, že je potrebné klásť na to, že veľa hotovosti za jednu nohavice! Target, Amazon, a YogaOutlet ponúkajú možnosti kvality pre i pod 50 $. Kúpiť pár párov nohavíc a niekoľko vrcholy a budete nastaviť niekoľko mesiacov.

Ako si zaviazať sa k vašej praxe, môžete sa rozhodnúť pre pridanie módne výtlačky alebo štýly do vášho šatníka.

Podložka na YOGU

V telocvičniach a jogy štúdia, to je bežné používať jogu, tiež volal sticky mat. Rohož pomáha definovať svoj osobný priestor, a čo je dôležitejšie, že vytvára trakciu pre vaše ruky a nohy, takže nešmýkajú, najmä ak sa dostanete trochu spotený. Rohož tiež poskytuje trochu odpruženie na tvrdú podlahu.

Väčšina telocvične poskytovať rohože a štúdiá majú im na prenájom, zvyčajne za dolár alebo dva na triedu. To je v poriadku pre vaše prvých tried, ale nevýhodou týchto rohoží je, že veľa ľudí používa ich a môžete si byť istí, ako často oni sú čistené, takže môžete zvážiť nákup svoj vlastný.

Premium jóga rohože môžu byť drahé, často okolo $ 80 až $ 120, ale je možné nájsť štartovacie rohož pre tak malý ako $ 20 od predajcov ako Target a Amazon. Len majte na pamäti, ak sa rozhodnete kúpiť lacnejšie podložku, budete pravdepodobne ocitnete ho nahradí v krátkej dobe, ak ho používate často. Ak ste naozaj pripravení zaviazať sa k cvičenie jogy, vaša mat je jedno miesto, stojí to za to vyložiť nejaké peniaze.

Rozhodnúť, ktoré mat vlastnosti sú dôležité, aby sa vám, napríklad dĺžky, hrúbky, materiálu, trvanlivosť, pohodlie, priľnavosť, alebo ako sa udržať v čistote, potom kúpiť rohož s dobrými názorov na základe vašich potrieb. Maṇḍūkou a lululemon sú známe pre kvalitu ich Pre Mat a reverzibilné Mat, v uvedenom poradí, ale aj iné značky, vrátane Jade a žltá vŕba, ponúkajú aj kvalitné a trvanlivé rohože s dobrú priľnavosť a podporu.

voliteľná výbava

Jóga rekvizity sú prínosom k rodiacej sa cvičenie jogy. Rekvizity umožní študentom udržať najzdravšie vyrovnanie v rozsahu pózach ako telo ohýba, krútia a otvára. Tiež vám pomôže získať čo najviac z každého predstavovať zároveň sa vyhýbať zranenia.

mali by ste sa zoznámiť s rekvizitami popísané nižšie, ale nemusíte kupovať vlastné (ak ste začínajúci domáci praxi), pretože sú takmer vždy zaisťuje štúdií a telocviční.

Mat tašky alebo Slings

Ak vlastníte svoj vlastný jogu, a budete sa ho ťahať sem a tam v štúdiu na pravidelnom základe, že je legitímne vec, ktoré majú byť vykonané za zakúpenie Vak na podložku alebo slučku. Tieto doplnky robiť presne to, čo ukazujú, robia to pre vás ľahké popruhov svoj zrolovaný rohož cez rameno, bez toho aby sa to blíži rozvinul.

Zavesil zvyčajne používajú suchých zipsov viazať svoju rohož vo svojom valcované konfigurácii so spojovacím pásikom môžete hodiť cez rameno. Zavesil niekedy ponúkajú ďalšie vrecká pre ukladanie, ale nie vždy. Tašky, na druhej strane, zvyčajne prichádzajú v jednom z dvoch štýlov. Jedna verzia používa suchý zips popruhy, aby sa vaše valcovaného rohož odolná proti väčším športovej taške. Druhá verzia je v podstate nacvaknutie alebo zips-uzáver vak špeciálne držať valcovaného mat. Oba štýly poskytujú ďalší úložný priestor pre oblečenie, peňaženky, mobilné telefóny a podobne.

Štýl a značka vybrať naozaj príde na osobné preferencie a rozpočtu, ako zavesil môže stať ako malý ako $ 10, a ťažkých vrecia môže stáť viac ako $ 100. Pre rozmanitosť, check out YogaOutlet, kde nájdete množstvo značiek za rozumné ceny.

Deky
jóga štúdiá majú zvyčajne stohy prikrývky sú k dispozícii pre študentov na použitie počas triedy. Chytiť jednu alebo dve deky na začiatku triedy.

Skladané deky možno použiť na zdvíhanie boky počas sediacich pózach, alebo ponúknuť pomoc pri ležiacich pozíciách. Napríklad, keď sa sedieť so skríženými nohami, môžete umiestniť deku pod svojím sit kosťou povýšiť boky nad kolená. Deky hodiť aj pre celý rad vecí počas vyučovania, a ak je to chladný, môžete ich použiť na krytie počas záverečnej relaxácii.

Pre domácich praxi, tam je naozaj žiadny dôvod na kúpu novej deky. Stačí použiť to, čo ste už na ruky po celom dome. Ak však nevlastníte žiadne extra prikrývky, YogaOutlet ponúka im za pouhých 13 $.

Bloky
Podobne ako prikrývky, jogy bloky sa používajú, aby sa vám pohodlnejšie a zlepšiť zarovnanie. Bloky sú obzvlášť vhodné pre stojace pózy, v ktorom sú vaše ruky mal byť na podlahe.

Umiestnením bloku v ruke má vplyv na “zvýšenie podlahy”, aby vyhovoval vašim rúk, skôr než nútiť ruku prísť k podlahe, zatiaľ čo v skutočnosti by bola ohrozená inú časť predstavovať. Toto môže byť videné v polmesiaca predstavovať. Mnohí ľudia nemajú flexibilitu ochromiť alebo hlavná sila držať pozíciu s riadnu formu.

Umiestnením blok pod ruku, ktorá sa dosahuje k podlahe, je to ľahšie udržať hrudník otvorený a trup silný. Bez bloku, hrudník môže mať tendenciu sa obrátiť na podlahu, môže byť nosná koleno tendenciu ohýbať, a trup môže mať tendenciu “kolaps.” Jednoduchý Použitie bloku pomáha udržiavať správne zarovnanie.

Jogy bloky sú z penového, dreva alebo korku. Môžu byť otočený stáť pri troch rôznych výškach, čo je veľmi prispôsobivý. Ak máte v pláne urobiť veľa jogy doma to stojí za to, aby si sadu blokov (užitočné pre pózy, kde sú obe ruky dosahujúci k zemi). Ak sa chystáte navštíviť triedy, budú poskytované bloky pre vás.

Dobrou správou je, že takmer každý blok je dostatočná, takže sa jedná o oblasť nemusíte príliš starať o skrimping ďalej. Ale mierne širšie bloky-tie, ktoré sú najmenej štyri palce široký, poskytovať lepšiu stabilitu. YogaOutlet a Amazon ponúka niekoľko veľkostí a štýlov pre do $ 10 každý. Ak ste ochotní zaplatiť o niečo viac, joga Hustle ponúka niektoré zábavné možnosti pre $ 24 pop.

Popruhy
Jóga popruhy, označované tiež ako pásy, sú obzvlášť vhodné pre pózy, kde je potrebné držať nohy, ale nemôžu ich dosiahnuť. Popruh v podstate chová ako paže extender. Napríklad v pascimottanasana, ak sa nemôžete dostať svoje nohy s rukami nad hlavou sediaci smerom dopredu, môžete zabaliť pásik okolo spodnej časti nohy a držať pásku udržať plochý zadné miesto zosúvaniu dopredu.

Popruhy sú tiež skvelé pre pózy, kde si váži svoje ruky za chrbtom (marichyasana, napríklad). Ak vaše ramená neumožňujú dostatočnú flexibilitu pre viazanie, môžete použiť remienok na “connect” oboma rukami bez nadmerného namáhania. A pomocou popruhu, môžete presunúť svoje ruky k sebe v priebehu času, aby sa pokrok smerom k plnej váži.

Pravdepodobne máte niečo okolo vášho domu, ktorý by fungoval ako opasok (ako opasok alebo dokonca uterákom) a jogy štúdiá im poskytne pre použitie počas vyučovania. To znamená, že ak naozaj chcete kúpiť oficiálnu verziu, je to ťažké poraziť cenu YogaOutlet, kde nájdete popruhy pre pod $. 10

Podhlavníky
priebojníky majú mnoho využití pre jogy študentov. Môžete ich použiť namiesto hromadu prikrývok, aby sedieť a dopredu ohýbanie predstavuje oveľa pohodlnejšie. Môžete ich umiestniť pod kolená alebo chrbát, keď sklopná pre podporu a pasívne preťahovanie. Sú užitočné najmä v regeneračné a prenatálnej jógy. Ak budete mať tento typ triedy, budú poskytované podhlavníky. Ak chcete vykonať regeneračné jogu doma, môže to byť stojí za to investovať do svojej vlastnej kolíske.

Existujú dva základné podopierajúcej tvarov: guľatý a ploché (viac obdĺžnikový tvar). Ploché nárazníky majú tendenciu byť viac ergonomické; Avšak, guľaté podhlavníky môže byť užitočné, ak chcete väčšiu podporu alebo hlbší úsek. To príde až na osobné preferencie.

Ak máte možnosť, používať oba štýly v triede, než sa rozhodnete, ktorý z nich najlepšie vyhovuje vašim domáce praxi. Amazon je najlepšie miesto pre nakupovanie pre rozličnosti a cenu, ale ak chcete, celkom podhlavník, pozrite sa Hugger lupič, vnútorný priestor, alebo Chattra. Ceny sú uvedené v súlade s na trhu ($ 40 až $ 80), a vzory sú jasné a krásne.

Kolesá
jóga kolesá sú pomerne nová rekvizita začína získať oporu v jóga štúdio. Tieto kolesá sú zhruba 12 palcov v priemere a sú asi štyri palcov. Ak je nastavená vzpriamený, môžete ľahnúť na bicykli alebo umiestniť nohu alebo ruku na hornú časť kolesa prehĺbiť svoje úseky a zvýšiť flexibilitu, koleso pomaly valcovanie ďalej, ako si oddýchnuť do každého úseku. Kolesá môžu byť tiež použité v pokročilejších postupov ako spôsob, ako napadnúť stabilitu ani ponúkať podporu počas náročných pozíciách.

Aj keď je to nepravdepodobné, že budete potrebovať jogy kolo ako začiatočník, môžete chcieť, aby zvážila nákup v rade. Väčšina kolesá sa pohybujú v cene od $ 40 až $ 60. Jóga Design Lab, napríklad ponúka jeden za $. 48